Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie pierwszego tygodnia samodzielnej wersji DayZ

11 postów w tym temacie

Ciekawostka: mimo świątecznej wyprzedaży na Steamie, DayZ i tak jest najchętniej kupowaną grą. Mimo że nie ma na nią żadnej zniżki i jest znacznie droższa i całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawostka: mimo świątecznej wyprzedaży na Steamie, DayZ i tak jest najchętniej kupowaną
> grą. Mimo że nie ma na nią żadnej zniżki i jest znacznie droższa i całej reszty.

Jednego dnia gra była przeceniona. Tak mi się mocno zdaje, bo nawet zastanawiałem się nad kupnem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nadal dobrze nie trawi przyszłościowych, wielordzeniowych procesorów. Głównie z tego powodu nawet na uber pro PC z mega grafą potrafi mieć w miastach +/-20fps. Tu bardziej się liczy procek odpowiedni a nie grafa. Poza tym gra non stop coś doczytuje z dysku na potęgę, więc dysk SSD też bardzo mile widziany. Dopiero gdy ktoś ma taki zestawi może spokojnie grać na wysokich detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaix nie, nie była vide twitter Rocketa :

-@rocket2guns @Hicks_206. Will #Dayz go on sale on @steam_games this week or the next?

-@fedediss @Hicks_206 @steam_games Nope. DayZ is not ready for a sale, it''s very "alpha" i would recommend considering not buying it yet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie to magnum dodali bo tylko amunicje znajduje a kilka dni lootowania po patchu bylo. podobnie strzelby tez nie widzialem, tylko amunicja... Problemem jest optymalizacja choc byc moze to wina mojego wysluzonego quada, ale w miastach spadki fps sa ogromne :(. Coż wiele mozna na razie wybaczyc ze wzgledu na etap produkcji, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej. gdybym nie zarobil na sprzedazy itemow z tf2 i kart steam to bym sie raczej na gre nie zdecydowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fred, idz tam gdzie sa bronie i zmieniaj servery az znajdziesz
Paweł, w walce możesz się bez problemu wylogować, zginiesz jeżeli jesteś nieprzytomny lub zniewolony (kajdankami np)
Osobiście dodałbym do newsa że przekroczono już 0,5 miliona sprzedanych kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra nadal dobrze nie trawi przyszłościowych, wielordzeniowych procesorów. Głównie z tego
> powodu nawet na uber pro PC z mega grafą potrafi mieć w miastach +/-20fps. Tu bardziej
> się liczy procek odpowiedni a nie grafa. Poza tym gra non stop coś doczytuje z dysku
> na potęgę, więc dysk SSD też bardzo mile widziany. Dopiero gdy ktoś ma taki zestawi może
> spokojnie grać na wysokich detalach :D

Silnik teraz jest podobno inny niż w ArmA2, mimo to Dayz mod chodziło mi na wysokich, a jakiegoś uber pro kompa nie mam... i5, gtx670. Są od tego wiele lepsze sprzęty + dysk hdd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra nadal dobrze nie trawi przyszłościowych, wielordzeniowych procesorów. Głównie
> z tego
> > powodu nawet na uber pro PC z mega grafą potrafi mieć w miastach +/-20fps. Tu bardziej
>
> > się liczy procek odpowiedni a nie grafa. Poza tym gra non stop coś doczytuje z dysku
>
> > na potęgę, więc dysk SSD też bardzo mile widziany. Dopiero gdy ktoś ma taki zestawi
> może
> > spokojnie grać na wysokich detalach :D
>
> Silnik teraz jest podobno inny niż w ArmA2, mimo to Dayz mod chodziło mi na wysokich,
> a jakiegoś uber pro kompa nie mam... i5, gtx670. Są od tego wiele lepsze sprzęty + dysk
> hdd.

No, wydajnością PS4 dorównujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować