Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - State of Decay

17 postów w tym temacie

lol. GTAV nie zostało "Twoją" prywatną grą roku, bo ktoś już napisał taki artykuł? jak w takim razie możesz serwować nam te "brednie" o SoD? bo wychodzi na to, że artykuł pisany na siłę - byle wcisnąć ludziom kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoD jest dobry ale bez przesady.. Co prawda o tytul gry roku moze sie ubiegac ale ginie w tlumie wszak jest w tej grze sporo niedociagniec lub rzeczy zle zrobionych(mowie o wersji pc) wiec sorki ale wg mnie artykul pisany tylko po to aby byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 11:38, Phoenixpl napisał:

SoD jest dobry ale bez przesady.. Co prawda o tytul gry roku moze sie ubiegac ale ginie
w tlumie wszak jest w tej grze sporo niedociagniec lub rzeczy zle zrobionych(mowie o
wersji pc) wiec sorki ale wg mnie artykul pisany tylko po to aby byl..


Dlaczego niby? Tak trudno uwierzyć w to, że komuś SoD na tyle się podoba, że jest dla niego grą roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> lol. GTAV nie zostało "Twoją" prywatną grą roku, bo ktoś już napisał taki artykuł? jak
> w takim razie możesz serwować nam te "brednie" o SoD? bo wychodzi na to, że artykuł pisany
> na siłę - byle wcisnąć ludziom kit.
Czytaj ze zrozumieniem, ominąłeś ważny fragment o GTA V "po pierwsze, mimo wszystko produkcja trochę mnie rozczarowała" - gra była na liście potencjalnych kandydatów, zniknęła z niej przede wszystkim z tego powodu. Gratuluje wycięcia sobie fragmentu zdania, by następnie się do niego przyczepić. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 11:38, Phoenixpl napisał:

SoD jest dobry ale bez przesady.. Co prawda o tytul gry roku moze sie ubiegac ale ginie
w tlumie wszak jest w tej grze sporo niedociagniec lub rzeczy zle zrobionych(mowie o
wersji pc) wiec sorki ale wg mnie artykul pisany tylko po to aby byl..


No tak, a który artykuł jest pisany, po to "by nie być" - cokolwiek to znaczy. ;) Artykuł napisany po to, by zostać opublikowany na stronie - jasne, że tak. Widzę w tym jakiś sens, muszę przyznać.

No i muszę odnieść się do "prywatna gra roku". Moją PRYWATNĄ grą roku może zostać nawet Tetris albo nowe wcielenie Pac-Mana, nie widzę tu powodu, by się ktokolwiek oburzał. Dla innego PRYWATNĄ grą roku może GTA V czy jakikolwiek inny tytył i też nikt nie może mieć pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem w wielkie nadzieję za związane z SoD ale po tym jak w to zagrałem wszystko nagle prysło, trochę inaczej sobie to wyobrażałem szczerze mówiąc, co nie zmienia faktu że komuś ta gra może się bardzo podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zią, to pisz ze zrozumieniem. gdy widzę argument "bo ktoś już o tym napisał", to cała reszta przestaje dla mnie mieć znaczenie. ja to rozumiem tak, że piszesz coś wbrew sobie i/albo nie potrafisz przedstawić w nowy sposób tego, o czym ktoś inny już powiedział (w sumie spoko, rozumiem, to bywa problematyczne). to wygląda jakbyś zrezygnował ze swojego zdania, byle się ono nie okazało zbieżne z czyjąś opinią. a jak już chciałeś się trzymać tego SoD, to trzeba było pominąć ten wątpliwej jakości argument, a kolegę Piotra prosić o wybaczenie za brak wklepania odnośnika do jego artykułu.
ale wiesz, to tylko moja skromna, jednostkowa, opinia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł faktycznie się wybija , przede wszystkim grywalnością - miałem to samo co autor - po uruchomieniu gry ciężko się było oderwać od zombiaków - jeszcze jedna misja.. jeszcze tylko jeden wypad po surowce.. jeszcze tylko tylko uratujemy ocalałych w tarapatach.. ups trzecia rano..
Nie jest to co prawda survival pełną gębą - ale atmosfera jest - i wbrew panującym tendencjom - człowiek człowiekowi nie musi być wilkiem ;)
Można się przyczepić do paru rzeczy - jak główny wątek fabularny - i jego zbyt szybki rozwój, grafika czy powtarzalność misji , ale do czego się nie można przyczepić :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 11:38, Phoenixpl napisał:

SoD jest dobry ale bez przesady.. Co prawda o tytul gry roku moze sie ubiegac ale ginie
w tlumie wszak jest w tej grze sporo niedociagniec lub rzeczy zle zrobionych(mowie o
wersji pc)

Jakie to ma znaczenie, skoro to prywatna gra roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli zamiast zrobić redakcyjne głosowanie na grę roku i opisać np. top 5 z nich, to wy robicie tak, że każdy wybiera swoją grę, a jeśli już została wybrana, to musi wybrać inną.

Hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować