Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - Metro: Last Light

11 postów w tym temacie

Również bardzo spodobało mi się Metro: Last Light, jedyne moje zastrzeżenie budziły misje typu tower defence, gdzie musieliśmy bronić jakiegoś punktu przed hordami potworów. Strasznie słabe i jakby na siłę wciśnięte do tej wspaniałej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra. Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko mnie rozczarowała. Rozczarowała w tym sensie, że spodziewałem się czegoś jeszcze więcej. Sam sobie "nabiłem" takie oczekiwania, że chyba liczyłem na coś genialnego, kosmicznego (tak, strasznie podobało mi się pierwsze Metro). Tymczasem wyszła solidna, klimatyczna, bardzo grywalna strzelanka. I pewnie też bym uznał Metro grą roku, gdyby nie prywatne oczekiwania na duchowego następce Stalkera. A tak, do Stalkera metro nadal nie ma startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ze względu że nie grałem w 1 Metro to jakoś z dystansem do tej gry podszedłem do tej gry i się nie zawiodłem. Jak dla mnie gra roku i fajnie że ktoś również ją docenił. Graficznie i przede wszystkim klimatycznie trzyma taki poziom że wręcz nie chce się odejść. Fabuła mimo że liniowa, mnie tam wciągnęła, przede wszystkim ten mały skrzat. :D No i te efekty o których autor wspomniał, daje poczucie że się tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra...(nom może jeszcze GTA V), która zasługuje na miano gry roku. Jej świat jest po prostu inny i niepowtarzalny....Tylko Metro 2033 i LL wywoływały tyle emocji podczas grania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować