Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Notch: - Minecraft nie dla Wii U

7 postów w tym temacie

I powiedział to gruby koleś który spier****ł z grubą kasą zostawiając swój boski team, a teraz jeszcze komentuje -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I powiedział to gruby koleś który spier****ł z grubą kasą zostawiając swój boski team,
> a teraz jeszcze komentuje -_-

I co jest złego w tym, że zarobił dużo pieniędzy, bo napisał grę, która bije rekordy popularności? Okej, jednym może się Minecraft podobać, drugim nie, ale to nie zmienia faktu, że zrobił coś dobrego i się na tym dorobił. Typowe polskie podejście: jest zły bo zarobił kasę. I dlatego Ty zarabiasz tyle ile zarabiasz. Notch zarobił swoje miliony ciężką pracą, nie ma w tym nic złego! A Tobie życzę, żebyś nigdy nie miał takich problemów z dużą ilością pieniędzy tylko zarabiał tyle, ile Ci wystarczy na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I powiedział to gruby koleś który spier****ł z grubą kasą zostawiając swój boski
> team,
> > a teraz jeszcze komentuje -_-
>
> I co jest złego w tym, że zarobił dużo pieniędzy, bo napisał grę, która bije rekordy
> popularności? Okej, jednym może się Minecraft podobać, drugim nie, ale to nie zmienia
> faktu, że zrobił coś dobrego i się na tym dorobił. Typowe polskie podejście: jest zły
> bo zarobił kasę. I dlatego Ty zarabiasz tyle ile zarabiasz. Notch zarobił swoje miliony
> ciężką pracą, nie ma w tym nic złego! A Tobie życzę, żebyś nigdy nie miał takich problemów
> z dużą ilością pieniędzy tylko zarabiał tyle, ile Ci wystarczy na życie.
A czy ja powiedziałem że to źle że stworzył taką grę ? Ja pisałem tylko o tym że zarobił swoje i poszedł, a grę taką on potrafi napisać w 1 dzień na javie (właściwie każdy kto jest w pełni ogarniający Jave mógłby stworzyć do 2-3 klocków, postać i troche renderu z minecrafta), nie raz Notch prowadzi streamy gdzie w kilka godzin robi jakąś grę (oczywiście na Javie), co w tym złego ? Miałem na myśli to że po prostu odszedł bo "zrobił swoje" i nie chciał miec już nic wspólnego, a teraz komentuje poczynania i możliwości i to mnie denerwuje. W dodatku kiedyś powiedział skąd wziął pomysł na Minecrafta (że nie jest to jego pomysł), ale w żaden sposób nie poparł oryginalnego tytułu.

Oraz denerwuje mnie fakt że średnio raz na 2 tyg. widzę nowego PRO Youtubera gdzie nagrywa kolejne takie same filmy z Minecrafta... i nie można usunąć tego z głównego menu YT... bo ci takie ścierwa polecają ( w moim przypadku mam 5 Majnkraftowców nagrywających te same treści, tyle że jeden starszy, drugi młodszy). A tym bardziej nie rozumiem ludzi którzy jarają się oglądaniem budowania budynków w Minecraft dobre 30 min xd, co w tym fajnego ? Sam wolałbym pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeszcze niedawno na amerykańskich forach, że podobno ma się pojawić Minecraft na Wii u, a tu się okazuje, że podobno są do tego bardzo duże wątpliwości xD.

Nie jestem jakiś mega napalony na Minecrafta etc, ale jestem ciekaw, jak by się grało w tego typu cuda właśnie na wii u.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 12:35, TopFunny525 napisał:

Czytałem jeszcze niedawno na amerykańskich forach, że podobno ma się pojawić Minecraft
na Wii u, a tu się okazuje, że podobno są do tego bardzo duże wątpliwości xD.

Nie jestem jakiś mega napalony na Minecrafta etc, ale jestem ciekaw, jak by się grało
w tego typu cuda właśnie na wii u.

Pozdrawiam

No i rzecz jasna Minecraft podniósł by nieco bardzo słabe wyniki sprzedaży WiiU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować