Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dramatyczny powrót serii X - przegląd ocen X Rebirth

9 postów w tym temacie

Trochę dziwne, bo jak oglądałem niektóre gameplaye to ludziom się ta gra podobała... No ale dobra, powiedzmy że boli taka ocena bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć ze ta gra jest tak słaba... nie po to tyle na nią czekałem, kupie i tak by sprawdzić czy po prostu nie była ona zbyt trudna dla ludzi stawiające te oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mi się wierzyć ze ta gra jest tak słaba... nie po to tyle na nią czekałem, kupie
> i tak by sprawdzić czy po prostu nie była ona zbyt trudna dla ludzi stawiające te oceny.
Wierz mi jako weteranowi Xksa i dawnego Frontiera, jest fatalnie... Mialem wielkie nadzieje a tu taka wtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, też czekałem na XR, mając nadzieję, że ta odsłona będzie bardziej przyjazna w obsłudze. Jednak kilka dni po premierze, widząc reakcje graczy i prasy, szybko sobie odpuściłem.

Najbardziej zirytowało mnie to, że podczas gdy gracze narzekali na krytyczne błędy (wyrzucanie w pustą przestrzeń lub niemożność ukończenia zadania) uniemożliwiające rozgrywkę lub niedziałające kluczowe mechanizmy gry (handel), lub wręcz otwarcie żądając zwrotu pieniędzy, a średnia na metacritic oscylowała w okolicach 30% twórcy wystosowali radosnego posta, w którym dziękowali za ogromny "sukces" gry i chwalili się, że znajdowała się ona przez kilka dni na liście bestsellerów Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdy najwyższą oceną, jaką dostaje jakaś gra, jest 47/100, to od razu wiadomo, że nie warto zawracać sobie nią głowy."

I dlatego crapowe gry dostaja 8/10 na dzien dobry (bo to od wielkich wydawcow).. ehhh nie sugeruje sie recenzjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mi się wierzyć ze ta gra jest tak słaba... nie po to tyle na nią czekałem, kupie
> i tak by sprawdzić czy po prostu nie była ona zbyt trudna dla ludzi stawiające te oceny.
nie, przede wsyzstkim to chcieli zrobic gre na xboxa, ale w połowie zmienili zdanie i wyszło co wyszło. Co było dobre w starych X''ach wyrzucono, to co jest nowego jest albo słabe albo koszmarnie niedopracowane. Nowy dalej w tym sie nie odnajdzie, stary tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować