Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One w Polsce - co działa, a co nie?

40 postów w tym temacie

No i po co Wam Xbox w Polsce? Żeby za gry płacić 299zł jak w polskim PSN? Tak to w dolarach sobie kupuje i wynosi mnie około 180zł. To samo w sklepie na płycie mam za 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 19:51, ekwador15 napisał:

No i po co Wam Xbox w Polsce? Żeby za gry płacić 299zł jak w polskim PSN? Tak to w dolarach
sobie kupuje i wynosi mnie około 180zł. To samo w sklepie na płycie mam za 250zł.

To co mam się przeprowadzić za granicę bo chce sobie pograć w gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LastOrder, nie musisz się wyprowadzać. Wystarczy ustawić lokalizację konsoli na USA i kupujesz za $ po amerykańskich cenach. I faktycznie cyfrówka wychodzi za 180zł. Obojętnie czy kupisz konsolę teraz czy zrobisz to przy polskiej premierze, ustawisz ją po swojemu i będziesz kupował gdzie i od kogo chcesz-> to jest w niej piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to, że korporacje wciąż tkwią w poprzedniej epoce. W epoce Internetu wszelkie blokady regionalne powinny zniknąć raz na zawsze. Jeśli ktoś chce skorzystać z amerykańskich usług, to powinien mieć taką możliwość. Zawsze to było bezsensem, tym większym, że przecież bez blokad zarobiliby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chciałem dostać konsolę z wadliwym czytnikiem :) Niestety przyjechała konsola, która śmiga jak formuła 1 -> nie wliczając instalacji gier, bo dla mnie to największa porażka X1.
Mogli zostawić opcje odpalania z płyty jak w starych konsolach, a teraz jestem zmuszony czekać...wrrrr. Bardzo zła decyzja.
Cała reszta to banan na twarzy. Xbox On, Xbox turn off, xbox record that oraz xbox go home weszło do mojego słownictwa na stałe i nie wyobrażam już sobie życia bez tego bajeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, aby stwierdzić, że exclusivy na PS3 są gorsze od tych na X360, bądź nie są hitami. Szczerze, jak dla mnie X360 w całości jako konsola wypadła lepiej, ALE lepsze gry wychodziły na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ogólnie sens kupowania nowego XBONE''a. Dla mnie jest lepiej kupić PS4 jak tak bardzo kogoś ciągnie do next gena lub jak chce mieć platformę microsoftu to niech kupi peceta!!

Podobna sprawa ze SCAM U. Jak ktoś chce last gena niech lepiej kupi PS3 lub X360 -> lepiej na tym wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, konsola, nie ja podziękuję za ten relikt przeszłości. A co do samego faktu gimnastykowania się żeby wybrać jakąś opcję/sprawić żeby była dostępna, to nei rozumiem jak ludzie mogliscie sie dać tak wrobić. Co do Rafalinda-san zwykly fanboj nie patrzący na wady, pół produktu, ba kwarty produktu. Już nie mówię o inwigilacji przez to patrzące ście... oko. Mógłbym napisać jeszcze referat na temat ile wad/niedociągnięć ma xklocek, ale po co. Najważniejsze wytyknąłem, proszę bardzo nazwijcie mnie hejterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> wytyknąłem, proszę bardzo nazwijcie mnie hejterem.

Proszę bardzo, a Ty nazywaj ludzi fanboyami. Słuchaj no, są ludzie, którzy potrafią się z różnych rzeczy cieszyc mimo wad. Dawaj ten referat. Myślisz, że nie ma nic ciekawszego do roboty niż obserwowanie Cię przez kinecta(który jest teraz zbędny)?
Patrz tam lepiej swojego sprzętu(którego jestem strasznie ciekaw, skoro musi miec same zalety). Ludzie kupują konsolę do gier, więc jeżeli wadą nie jest ich brak to chyba wystarczy im do czerpania radości.
Tak, w moim odczuciu jesteś hejterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej jestem fanbojem? :(
Qrcze a tak starałem się nie być. W domu stoją X360, X1, NDS, 3DS, była też PS3, PS2,PSX, Dreamcast, Xbox, Sega MegaDrive, Pegasus, a za 3 lata planuje zakup PS4.
To ja już nie wiem co mam zrobić, żeby nie być. Chyba w ogóle nic nie pisać i siedzieć jak mysz pod miotłą wstydząc się tego, że podobają mi się gry na znienawidzoną przez większość konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dawaj ten referat :D Chętnie poczytamy twoje mądrości, może nas oświecisz ^^

==========
X1 wystartował jako epic fail, ale już ps3 pokazało że prawdziwą konsolę poznajemy po tym jak kończy ;)
MS popełnił mnóstwo marketingowych pomyłek, ale cały ten zabawny biznesplan powstawał latami i jak mniemam nie da się go od tak przekreślić i zacząć zupełnie od nowa. Internet zrobił co mógł, ale do cholery jasnej trzymajmy się ziemi.

MS zapewne doskonale sobie zdaje sprawę z polożenia, w jakim się znalazł ze swoim produktem i mimo, że X1 sprzedaje się bardzo dobrze będzie odczuwał presję ze strony silnego jak za dawnych lat konkurenta. A nie ma lepszej amunicji niż gry, jeśli MS potrafi wyciągać wnioski z błędów popełnionych w przeszłości to zrobi co należy zrobić. Uśmiercanie konsoli kilka tygodni po jej starcie to zwykłe lamerstwo, życzę zatem wszystkim świeżo upieczonym jak i przyszłym właścicielom nowego Xboxa szczęśliwego, zdrowego i pełnego świetnych gier roku 2014 i kolejnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, aby stwierdzić, że exclusivy na PS3 są gorsze od
> tych na X360, bądź nie są hitami. Szczerze, jak dla mnie X360 w całości jako konsola
> wypadła lepiej, ALE lepsze gry wychodziły na PS3...
Najwidoczniej jestem ignorantem! dla mnie wiecej nie znaczy lepiej - jesli ktos gra tylko i wylacznie na kanapie to możę i sony z ps3 ma dla niego lepsza oferte ale jesli jest inaczej czyli po dobrym singlu lubi pomlucic na multi to x360 nie ma sobie równych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać, jak krowie na rowie, lub obrazkowo lepiej, jak uruchomić xbox music bo jedyne co dostaję przy uruchomieniu tej usługi (na PC): "Niestety w Twoim regionie nie są dostępne żadne subskrypcje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc po ilości i jakości exclusivów na Xbox 360 nie mam zamiaru tykać nowej konsoli
> [MS].
sorki stary ale chyba nie miałeś ani X360 ani XO !!!! Exlusiv`y na Boxach sa ZARĄBISTE !!!
Popatrzmy - Gears of WAR - zmienił shotery TPP w które pewnie grasz ;)
Forza !- HALO! - Titanfall - Quantum Break- Pierwsze 2 cz. Mass Efekt !!!! i many many more ;)
ps-Ktoś trafnie napisał że najwięksi pieniacze i przeciwnicy(???) X360 i XO to Ci którzy pewnie grają na `Piecach`Pozdrawiam - Have Fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba nie mieć na co wydawać pieniędzy, niż na tą udającą konsolę farsę. Ta opcja działa, ale 5 już nie i to w okazyjnej cenie 2,5 tysiąca złotych. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować