• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawlikj

Laptop nie widzi napędu DVD- Help !

Pytanie

Witam. Kupiłem sobie dziś wiedźmina 2 w sklepie Ultima.pl czy jakoś tak. Zadowlony wracam do domu by go zainstalowaća tu zonk... Laptop nie widzi napędu DVD, po kliknięciu ikony mój komputer. Przeinstalowałem system, tzn zrobiłem recovery (bo mam win 8, to prawie jak format bo formatuje dyski i przywraca fabryczne ustawienia itp.) poruszalem tym laserem w napędzie, zresetowalem kompa, wacikiem przetarlem laser i cos poszło. System wykryl napęd, ale jest on jakiśdziwny bo w połowie instalacji wiedźmina 2 wylatuje mi błąd CRC, próuje zainstalować oryginalne diablo 3 i podczas instalacji też są błędy "włóż płytę z diablo do napędu" coś tam coś tam. Laptop ma z 4 miesiące, DVD jeszcze 2 tyg temu chodziło bo instalowałem Assasina, laptop mi nie upadł, do dvd nic nie wkładałem od instalacji assasin`s creed i tak się samo skisło ? Może to sterowniki ? a może coś tam trzeba poruszyć, dokręcić , odkurzyć nie mam pojęcia, czy mam go oddawać na gwarancję ? Dodam, że napęd raz widnieje, raz się chowa, nie wiem co się dzieje. Mój laptop to Samsung 350e5c-s04pl. System win.8 (nienawidzę go), procesor intel i3 3110m, karta Radek 7670m, 6 gb ram ddr3. Help me, będę wdzięczy za pomysły, wskazówki, rady itp. może któraś zaskutkuje i nie bd musiał tłuc się z wawy do swojego rodzinnego miasta (w którym kupiłem laptopa) tylko po to by go oddać na gwarancję, a potem odebrać. Z góry dziękuje, pozdrawiam. Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować