Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - Far Cry 3: Blood Dragon

9 postów w tym temacie

A ja powiem że seria FC nie darzę sympatią, sztuczne to i brak grywalności, ciekawej fabuły gdzie można było by utożsamić się z postacią (mówię tu o 3) natomiast Blood dragon to zupełnie inna historia, stare dobre czasy wróciły. Chociaż dla mnie prywatną grą roku na pc jest TOMB RAIDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 był świetny, i choć wyraźnie przerysowany, to dawno w strzelance nie spotkałem tak wielu fajnie zaprojektowanych postaci. Szkoda, że główny bohater był taki nijaki. W Blood Dragon także grało mi się świetnie, ale szczerze mówiąc dobrze, że był taki krótki - mnie osobiście nieco męczyła ciemna i nieco monotonna stylistyka, choć chyba nigdy nie uśmiałem się tyle grając w FPSa.

Z pewnością nie jest to gra roku, ale warto ją zauważyć choćby ze względu na to, że jest jednym z prekursorów gier mniej obszernych, ale tańszych i jakościom dorównującym większym tytułom. Należy wspomnieć tutaj też o polskim CoJ: Gunslinger, który także dostarczył mi masę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra tak bzdurna i prześmiewcza, że nawet ja śmiałem się sam do siebie grając Rexem. I fakt, było to tak oryginalne i ciekawe podejście, że zasługuje na docenienie. Może nie gra roku, ale z pewnością mocna pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 10:59, LESZ3u napisał:

jakościom dorównującym


o.O Nie wiem, jak mogłem to przepuścić. Jakością.

Wracając jeszcze do samej gry - można ją obecnie wyrwać za śmieszne pieniądze, kto nie zagra, ten pupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odwołań do klasyków gatunku jest tu zresztą bez liku. Samo odkrywanie wszystkich nawiązań do wybitnych i „wybitnych” dzieł popkultury sprawia ogromną frajdę."
Daleko nie trzeba szukać, już sam soudtrack to totalna zrzynka z klasyków lat 80-tych (w standardzie PC "hołd złożony tym klasykom" ;) . Terminator, The Thing, Blade Runner i kilka innych - prawdziwa gratka dla maniaka soundtrack''ów :)

Co do tekstu: a nie dało się jakoś tak konkretniej "dlaczego nie inne hity 2013"? Bo wyszło jakoś tak pojednawczo i okazja na kolejną flame war przeszła nam koło nosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do tekstu: a nie dało się jakoś tak konkretniej "dlaczego nie inne hity 2013"? Bo
> wyszło jakoś tak pojednawczo i okazja na kolejną flame war przeszła nam koło nosa :(

Bo z tych wszystkich wymienionych przeze mnie gier w tekście (poza FC3: BD) tylko The Last of Us jest nowym tytułem. A ja doceniam bardzo dobre nowości znacznie bardziej od udanych kontynuacji, sequeli czy kolejnych odsłon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z niewielu dzisiaj gier, po których nie byłem czymś rozczarowanym czy zawiedzionym.
Dla mnie jest to również pozycja zasługująca na miano gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku "Śmieszki" dostały dwie fajne produkcje - absolutnie porąbanego Deadpoola (może chwilami monotonny gameplay, ale cała oprawa, tona szalonego humoru - miodzio) i właśnie FC3 BD, które podobało mi się bardziej niż 3ka i 2ka razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować