Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź, czy potrafisz zarządzać kosmicznym imperium i wygraj Star Drive

20 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Rok się nam kończy, ale nagród jeszcze trochę do rozdania zostało... Tym razem zawalczycie o cyfrowe wersje gry StarDrive, musicie jedynie udowodnić nam, że wędrują one w ręce odpowiedniego kosmicznego imperatora.

Przeczytaj cały tekst "Sprawdź, czy potrafisz zarządzać kosmicznym imperium i wygraj Star Drive" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tu przydałyby się klawiatury jako nagrody, konkurs wymaga choć trochę "pracy" by znaleźć odp. i napisać kreatywny tekst..., przy klawiaturach trzeba było ''jedynie'' godzinami gapić się na ekran i odświeżać oraz mieć WIEEEEle szczęścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas mógłbyś dodać ten konkurs do strony z konkursami, bo tak jak na poczatku konkurs xcom ten też sie tam niewyświetla, już nie mówiąc o liście zwycięzców z konkursu o alien rage która też powinna sie tam znaleźć. Czyli podsumowując zaniedbujesz coś strone konkursową :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe pytania, szczególnie 3: chyba nie można tu mieć 100% pewności - chyba, że ktoś "siedzi" w temacie po uszy lub zna angielski perfekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konkursie brac udzialu nie bede, ale pytanie:

Dowódcą ziemskiego statku "Tezeusz", zmierzającego na spotkanie obcego okrętu, został:

Dotyczy jednej z NAJLEPSZYCH ksiazek Sci-fi od dawien dawna. Kto nie czytal ten trąba!! ... Znaczy sie goraco polecam fanowi gatunku - widac, ze osoba, ktora pisala ta pozycje naprawde zna sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś znalazł inne odpowiedzi, proszę o korektę….

1.Jednostki klasy Hellburner, montowane na Nosicielach, to pomysł:
-sojuszu

2.Po przybyciu obcych ras na planetę Ryushi, pozostał tam tylko jeden człowiek, pochodzenia:
-azjatyckiego

3.Pierwszą bazą operacyjną i punktem zbornym dla Krucjaty Angewińskiej w sektorze Calixis była planeta:
- Sinophia

4. Dowódcą ziemskiego statku "Tezeusz", zmierzającego na spotkanie obcego okrętu, został:
-wampir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawią się wyniki?
Lucas dalej chory jesteś? Jak tak to życze zdrowia i mógłbyś pójśc do lekarza bo coś za długo już chorujesz, a samymi apteczkami znalezionymi w grach sie nieuleczysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 20:06, Chomiszczak napisał:

Kiedy pojawią się wyniki?
Lucas dalej chory jesteś? Jak tak to życze zdrowia i mógłbyś pójśc do lekarza bo coś
za długo już chorujesz, a samymi apteczkami znalezionymi w grach sie nieuleczysz. ;)


Hey, wysłałeś takie same odpowiedzi jak ja powyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pamiętam, ale chyba przynajmniej jedno zaznaczyłem inaczej a jedno strzelałem, więc jeśli twoje są prawidłowe to nici z wygranej ale chciałbym się otym przekonać bo podejrzewam że mało osób odpowiedziało na wszystkie poprawnie ze względu na duży poziom trudności i może być jak w konkursie z train simulator że zaliczy też ludziom którzy nie mieli wszytkich poprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 11:53, Chomiszczak napisał:

Właśnie nie pamiętam, ale chyba przynajmniej jedno zaznaczyłem inaczej a jedno strzelałem,
więc jeśli twoje są prawidłowe to nici z wygranej ale chciałbym się otym przekonać bo
podejrzewam że mało osób odpowiedziało na wszystkie poprawnie ze względu na duży poziom
trudności i może być jak w konkursie z train simulator że zaliczy też ludziom którzy
nie mieli wszytkich poprawnych


Najwięcej wątpliwości mam co do 3 pytania, znalazłem opis tej Krucjaty Angewińskiej na jakiejś angielskiej wiki traktującej o Warhammer 40,000, ale wahałem się między Sinophia a Scintilla....

Zobaczymy, może jak we wcześniejszych konkursach Lucas napisze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem za trudny konkurs. Mniej było osób, które zdobyły 4 punkty, niż takich, które zgarnęły 0.
Po zbyt długich wahaniach i naradach zdecydowałem się zaliczyć w poczet zwycięzców również osoby, które źle odpowiedziały na jedno z pytań, bo nie było całkiem oczywiste. Lista jest opublikowana, teraz odpowiedzi i źródła.

Jednostki klasy Hellburner, montowane na Nosicielach, to pomysł Kompanii. Ściślej biorąc Kompanii Ziemskiej. To jest to nieoczywiste pytania, bo na rajdery analogiczne do prototypowego Hellburnera stawiał też Sojusz. Te odpowiedzi więc również zaliczyłem. Powieść "Hellburner" C. J. Cherryh. Wszystkie powieści osadzone w tym świecie przyszłości są warte polecenia, tak przy okazji.

Po przybyciu obcych ras na planetę Ryushi, pozostał tam tylko jeden człowiek, pochodzenia azjatyckiego. konkretnie zaś pracowniczka korporacyjna, która wybrała inną drogę życia. Pierwszy komiks Alien vs. Predator, wydany zresztą kiedyś dawno w Polsce. Żadne późniejsze crossovery mu nie dorównują.

Pierwszą bazą operacyjną i punktem zbornym dla Krucjaty Angewińskiej w sektorze Calixis była planeta Sinophia. Powinien to wiedzieć każdy gracz w osadzony w świecie Warhammera 40K system RPG Dark Heresy, bo Calixis to domyślne miejsce akcji dla oficjalnych przygód.

Dowódcą ziemskiego statku "Tezeusz", zmierzającego na spotkanie obcego okrętu, został wampir. "Ślepowidzenie" Petera Wattsa to jedna z najciekawszych powieści SF jakie miałem w rękach. Swoją drogą, nie ma ktoś do odsprzedania pierwszego polskiego wydania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie za trudny (choć sam się pomyliłem ''przy'' Kompanii....), przy każdym konkursie trzeba się przyłożyć, czy to szukając odpowiedzi, czy to np. czekając 2-3 godziny na pytanie (konkurs klawiaturowy). Jeśli ktoś zaliczył 0 punktów, znaczy: nie przyłożył się, lub wysłał odpowiedzi na ''chybił trafił''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 16:31, Fenrir626 napisał:

Kiedy będziecie rozsyłać klucze? Już nie mogę się doczekać :D

Wciąż miałem nadzieję, że wszyscy się zgłoszą po nagrody... kody poszły, bo ile można Wam kazać czekać na jednego marudera. Sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować