Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Uncharted mogła nazywać się zupełnie inaczej

10 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2013 o 12:13, LESZ3u napisał:

Dude Raider? Tak, z pewnością nikt nie czepiałby się (zapewne niezamierzonego) podobieństwa
do Tomb Raidera.

Myślę, że Dude Raider pasuje bardziej do samej Lary Croft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Za nadaniem serii Uncharted takiego właśnie tytułu stoi zabawna historia

Ta historia którą opowiedział była TAAAAKAAAA (piiiii) zabawna że szok. No posikałem się ze smiechu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ta historia którą opowiedział była TAAAAKAAAA (piiiii) zabawna że szok. No posikałem

Dnia 31.12.2013 o 13:25, Kafar napisał:

się ze smiechu :/



Hehehe. No, ale przyznaj, że jednak jest to historia z happy endem ? "Uncharted" brzmi przynajmniej nieźle, "Dude Raider" zakrawa na kiepski żart ;-). Dobrze, że taki tytuł poszedł w piach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2013 o 13:32, Lordpilot napisał:

Hehehe. No, ale przyznaj, że jednak jest to historia z happy endem ? "Uncharted" brzmi
przynajmniej nieźle, "Dude Raider" zakrawa na kiepski żart ;-). Dobrze, że taki tytuł
poszedł w piach;-)


Zgadzam się gra ma ogólnie świetną nazwę (seria), ale dobrze że ta historia była taka śmieszna bo inaczej była by kolejna nudna śmieszna historia jakich wiele jeżeli chodzi o przypadkowy dobór tytułu. Każda firma opowiada śmieszną, ale ta to boki zrywać. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każda gra taką czy inną historię wymyślania tytułu i bardzo łatwo mogłaby się nazywać inaczej. Ba, nawet Nowy York nie zawsze był Nowym Yorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować