Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok 2013 w Wielkiej Brytanii dla PS4

14 postów w tym temacie

Lepsze podzespoly fatalna usluga online=ps4.
Kto woli multiplayer bierze xo a kto singel ps4.
Posiadam xbox one i wszysto smiga jak trzeba.
Znam dwie osoby ktore posiadaja ps4(obyj to fanboye) jeden odpalil i odrazu odeslal na gwarncje.
Sony=fanboy, xbox=elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepsze podzespoly fatalna usluga online=ps4.
> Kto woli multiplayer bierze xo a kto singel ps4.
> Posiadam xbox one i wszysto smiga jak trzeba.
> Znam dwie osoby ktore posiadaja ps4(obyj to fanboye) jeden odpalil i odrazu odeslal na
> gwarncje.
> Sony=fanboy, xbox=elita.

Napisane przez fanboya M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 13:39, marcin-malysza napisał:

Jakoś mnie to nie dziwi, to jest w końcu Europa i tu zawsze Sony wiodło prym.

Akurat w UK Xbox360 miał przewagę nad PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się dziwię potencjalnym nabywcom xboxa w Polsce: olani ciepłym złotym strumieniem przez szefostwo M$ czekają i udają, że pada deszcz zamiast kupić lepsze PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 14:50, kodi24 napisał:

A co mają robić, jeśli akurat na tych konsolach im zależy? ^^

No chyba nie będzie już lepszej okazji i motywacji żeby wytrzeźwieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepsze podzespoly fatalna usluga online=ps4.
> Kto woli multiplayer bierze xo a kto singel ps4.
> Posiadam xbox one i wszysto smiga jak trzeba.
> Znam dwie osoby ktore posiadaja ps4(obyj to fanboye) jeden odpalil i odrazu odeslal na
> gwarncje.
> Sony=fanboy, xbox=elita.
Haha,''''elita...Marka Playstation to legenda z najpotężniejszymi exslusiveami świata.Serie takie jak GOD OF WAR ,UNCHARTED ,KILLZONE miażdżą wszystko-łącznie z Xklocem co gaming widział.Mógłbym skrobnąć jeszcze kilka tytułów,lecz wspomne tylko o jednym na koniec mijającej generacji-THE LAST OF US-i wszystko jasne.Nikt nie zaprzeczy FAKTOM.Z PS4 czuje,że będzie tak samo.Najlepsze przygody świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w morde,chyba śpie.''''Podłączyłem sie z wpisem pod niejakiego kacpra166,tak nie miało być.Jego tekst kończy sie na ''''sony-fanboy'''' xbox-elita'''' a mój już leci dalej. SORRY .A tak przy okazji to niech fanboje Xklocków szczerze pogodzą się-ci co jeszcze tego nie zrobili- z faktami o najpotężniejszych exslusiveach świata-tylko na PLAYSTATION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam się dziwię potencjalnym nabywcom xboxa w Polsce: olani ciepłym złotym strumieniem
> przez szefostwo M$ czekają i udają, że pada deszcz zamiast kupić lepsze PS4.
> Ja tam się dziwię potencjalnym nabywcom xboxa w Polsce: olani ciepłym złotym strumieniem
> przez szefostwo M$ czekają i udają, że pada deszcz zamiast kupić lepsze PS4.
sickmen30 Racja kolego.Kupować w Polsce-zwłaszcza w Polsce XkloPa to profanacja.W USA sprawa jest inna.Amerykanie są tam[zawsze byli] ubezwłasnowolnieni wizją typu; ''''tu jest Ameryka i trzeba kupować naszego kloca.My jesteśmy najlepsi.'''' Hehe. Nie chce Mi się dywagować-tematów multum.Przypominam tylko i objaśniam;konsola ma służyć przede wszystkim graniu w najlepsze tytuły jakie sie da i tyle.A absolutnie najlepsze,najpotężniejsze gry[za mało powiedziane-przygody] jakie świat oglądał na mijającej generacji ukazały się WYŁĄCZNIE na PLAYSTATION3. Kto jeszcze nie zaznał,niech nadrabia,a reszta liczona w milionach ludzkość już wie.Z PS4 powinno być podobnie. Tak-wielki fanboy ze Mnie,ale takie są nieubłagalne fakty. sickmen30 bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować