Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa zawartość do The Elder Scrolls Online co miesiąc? "Taki jest plan"

15 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2014 o 11:04, Skomik napisał:

Standardowy news przed każdym MMO. :)
Miał ktoś okazje już dłużej pograć w TESO? Jakie są wasze wrażenia?

NDA anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie boli to, że teraz każda dobra seria cRPG staje się MMO i to jeszcze najczęściej z abonamentem i kończy na F2P. Takie serie jak Warcraft, Star Wars i teraz the Elder Scrolls. Mam nadzieję, że Bethesda będzie tworzyć nadal TESy w normalnym singlu jak cała seria do TESO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:15, GreyWarrior napisał:

Strasznie mnie boli to, że teraz każda dobra seria cRPG staje się MMO i to jeszcze najczęściej
z abonamentem i kończy na F2P. Takie serie jak Warcraft, Star Wars i teraz the Elder
Scrolls. Mam nadzieję, że Bethesda będzie tworzyć nadal TESy w normalnym singlu jak cała
seria do TESO.


Mam dokładnie takie same odczucia :-( Najgorsze jest to że można tytuł zarżnąć i dupa - singla już niet :-(
Niech robią i single i MMO dla miłośników takiej rozrywki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:15, GreyWarrior napisał:

Strasznie mnie boli to, że teraz każda dobra seria cRPG staje się MMO i to jeszcze najczęściej
z abonamentem i kończy na F2P. Takie serie jak Warcraft, Star Wars i teraz the Elder
Scrolls. Mam nadzieję, że Bethesda będzie tworzyć nadal TESy w normalnym singlu jak cała
seria do TESO.

Od kiedy Warcraft był rpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie mnie boli to, że teraz każda dobra seria cRPG staje się MMO i to jeszcze najczęściej
> z abonamentem i kończy na F2P. Takie serie jak Warcraft, Star Wars i teraz the Elder
> Scrolls. Mam nadzieję, że Bethesda będzie tworzyć nadal TESy w normalnym singlu jak cała
> seria do TESO.
True story. Do tej pory płacze nad Neverwinterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:15, GreyWarrior napisał:

Strasznie mnie boli to, że teraz każda dobra seria cRPG staje się MMO i to jeszcze najczęściej
z abonamentem i kończy na F2P. Takie serie jak Warcraft, Star Wars i teraz the Elder
Scrolls. Mam nadzieję, że Bethesda będzie tworzyć nadal TESy w normalnym singlu jak cała
seria do TESO.


TES singlowy raczej wciąż będzie się pojawiał. Akcja TESO rozgrywa się na długo przed innymi grami z tej serii, więc nie powinna kolidować fabularnie z nowymi częściami (jak np. WoW). W dodatku dłubie przy tym całkiem inny zespół niż od singlowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jaka by miała być jakość tej nowej zawartości. Jeżeli mają one być na zasadzie - wrzucić np. kilka naprędce zrobionych questów czy jakiś mały event i trochę poprawek, to trudno to nazwać poważnymi aktualizacjami. Zresztą, nawet pewnie takich nie będzie tak często, już przy niejednym mmo obiecano takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 14:56, Cygi napisał:

Od World of Warcraft. ;)

Dziękuje Captain Obvious, teraz przeczytaj post który cytowałem i powiedz mi jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a teraz odczytaj jeszcz raz kluczowy fragment mojego komentarza

Spoiler

;)

i powiedz mi - warto było tak się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 20:54, Cygi napisał:

Hah, a teraz odczytaj jeszcz raz kluczowy fragment mojego komentarza

Spoiler

;)

i powiedz
mi - warto było tak się zachować?

Moment, napisałeś głupi post myśląc, że jesteś śmieszny i obraziłeś się? Dopiero teraz to jest komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla ciebie, to nie obraza - to była próba uzmysłowienia ci, co tamten autor miał na myśli.

Nikt sobie nie zwracał na to uwagi, dlaczego GreyWarrior podał Warcrafta jako przykład, ponieważ albo wiedzieli o co chodzi, albo mieli to po prostu gdzieś - tylko ty się "wyłamałeś".

Innymi słowy twoja odpowiedź o komedii była napisana tylko żeby odpowiedzieć, nie ważne jak.
Bardzo chybiony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować