Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Lech Kaczyński

162 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2005 o 22:17, Ferilas de Rienne napisał:

Ponad 50% przy 50% frekwencji.. to trochę zmienia postać rzeczy..
Trzeba też zwrócić uwagę na to, iż na tym forum jak i w wielu internetowych ankietach itp. mogą się bez problemu wypowiadać
ludzie niepełnoletni.. co również może nam zakłócać rachunek.


Cóż, ale nawet jeżeli 50% z połowy Polaków to nam daje 1/4 Polaków...
A mi przede wszystkim chodzi o to gdzie teraz są Ci, którzy głosowali na Kaczyńskiego ? Jakby zniknęli... Wszędzie tylko narzekanie, nie wypowiada się nikt kto był za nim. Wg mnie to jest tak, że Ci którzy głosowali na Kaczora teraz już nie są za nim i się, że tak się wyrażę "kryją".

Dnia 28.10.2005 o 22:17, Ferilas de Rienne napisał:

WildLight
Ledwo wystaje z mownicy


Tego właśnie nigdy nie lubiłem. Oceniania polityków po wyglądzie i tym podobnych... Rozumiem pośmiać się czy coś w tym stylu - w końcu to robota prasy, ale wiele osób patrzy na wygląd człowieka nie oceniając tego co ma w głowie. Tak samo jak narzekali że Tusk "sepleni".

Dnia 28.10.2005 o 22:17, Ferilas de Rienne napisał:

Budo


CO do tych babci z Radia Maryja to się zgodzę, słyszałem też opinie że Polska Wieś kocha Kaczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:30, Vaxinar napisał:

Tego właśnie nigdy nie lubiłem. Oceniania polityków po wyglądzie


ale nie da się inaczej - musisz poznać jego program, charakter etc. ale przecież nie będziesz zamykał oczu za każdym razem kiedy będziesz musiał na niego patrzeć - inni ludzie też na niego patrzą...
... "kiepski wygląd" = mniejsze szanse u ludzi = większe żanse że nie załatwi tego co powinien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:30, Vaxinar napisał:

Tego właśnie nigdy nie lubiłem. Oceniania polityków po wyglądzie

---> Owszem, prezydentura to nie konkurs piękności, ale przedstawiciel naszego państwa "na zewnątrz" musi jakoś wyglądać, musi reprezentować nas godnie. Chciałbyś by np. w Białym Domu w Waszyngtonie wizytował "jakiś" dziad z Polski ? Ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:30, Vaxinar napisał:

CO do tych babci z Radia Maryja
to się zgodzę, słyszałem też opinie że Polska Wieś kocha Kaczora...


A Tusk pod garniturem nosi koszulkę: "nie dla idiotów". Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> KHRoN & LifaR

Wiecie co, macie rację, ale nieraz może zdarzyć sie prezydent 150 cm w kapeluszu, grubas etc, a może umieć załatwić wszystko bo jak to się mówi, ma łeb na karku...

> Pan_Sza

Taa, widziałem, widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:41, LifaR napisał:

> Tego właśnie nigdy nie lubiłem. Oceniania polityków po wyglądzie
---> Owszem, prezydentura to nie konkurs piękności,
ale przedstawiciel naszego państwa "na zewnątrz" musi jakoś wyglądać, musi reprezentować nas godnie. Chciałbyś by np. w
Białym Domu w Waszyngtonie wizytował "jakiś" dziad z Polski ? Ja nie...


Wolałbym już żeby wyglądał jak dziad z Polski i był stanowczy, niż żeby wyglądał jak postawny elegancik i prezydentowi USA dupe lizał (patrz Irak i system wizowy dla Polaków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Żeby polski prezydent mógł się komukolwiek "postawić" na arenie międzynarodowej, a już w szczególności USA. czy UE musi stać za nim silna polska gospodarka. Inaczej może sobie krzyczeć i machać rączkami, jak postać z kreskówki, a jedyne co osiągnie to najwyżej to, że nazwą go idiotą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 23:22, lukassssssss napisał:

Wolałbym już żeby wyglądał jak dziad
z Polski i był stanowczy, niż żeby wyglądał jak postawny elegancik i prezydentowi USA dupe lizał (patrz Irak i system wizowy
dla Polaków).

Jak na razie to Kaczyński zapowiadał zbliżenie się do USA, a Tusk do europy. Problem w tym że tusk nie liżę dupy USA tylko reprezentuje w malutkiej części sposób myslenia USA. A wygląda na to że (patrząc na gospodarke USA) ich sposób myslenia w pewnych aspektach jest dobry.... KAczyński za to reprezentuje soc sposób myslenia + USA licząc że oni nam pomogą. Co to jakaś organizacja charytatywna czy coś?

string joke_o_Kaczce(string Kaczor){
Chyba że liczy na pomoc dla krajów 3ciego świata bo kto wie co z nami będzie za jego rzadów;
return "koniec jokeów o Kaczce";
}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 23:41, michal19 napisał:

Jak na razie to Kaczyński zapowiadał zbliżenie się do USA,


co nie znaczy, że bedzie się podlizywał.

>Problem w tym że tusk...

Chodził mi tu bardziej o jeszcze urzędującego prezydenta wraz z małżonką, który prezentuje się nader wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wady Kaczyńskiego:
1. zobaczcie tylko jak on wygląda, to coś ma nas reprezentować na arenie międzynarodowej że już nie wspomnę o prezydentowej z mega wadą uzębienia/wymowy niańczącej wnuki?
2. zero elastyczności, prawda i racja są po naszej stronie a wszyscy inni się mylą
3. skrajniejszy religijnie od Giertycha
4. homofob

I na koniec jeszcze jedno. Frekwencja wyborcza wynosiła około 51%, z czego na Kaczyńskiego głosowało lekko ponad 50% wyborców. Zdecydowana większośc to, jak określił mój kolega nieprzebierając w słowach, bezrobotne wiejskie ciemniaki. innymi słowy około 25% bezrobotnego społeczeństwa z podstawowym wykształceniem mieszkającego na wsi wybrało nam prezydenta. Jacy wyborcy taki prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 04:11, malpka napisał:

Wady Kaczyńskiego:


Najistotniejszą wadą L. Kaczyńskiego jest to, że nie będzie on samodzielnie myślącym prezydentem - reprezentantem wszystkich Polaków, a jedynie bezwolnym wykonawcą polityki PiSu ustalonej w wąskim gronie 2 - 3 przedstawicieli tej partii. Meldującym bratu że rozkaz wykonany.
A przecież nie wszystkim Polakom odpowiada program PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdecydowana większośc to, jak określił mój kolega nieprzebierając w słowach, bezrobotne wiejskie ciemniaki. innymi słowy około 25% bezrobotnego społeczeństwa z podstawowym wykształceniem mieszkającego na wsi wybrało nam prezydenta. Jacy wyborcy taki prezydent. "

Jakże płytki i popularny argument. Jeśli głosowałeś na Kaczyńskiego, to jesteś idiotą, bo głosowali na niego "ciemniaki ze wsi". Rzeczywiście, nie ma jak z tym się kłócić.
Śmieszy mnie ta cała nagonka na Kaczora. Sam za nim nie byłem, ale to co się dzieje na forach przeróżnych ( nie tylko tu) jest już żałosne. Wszyscy płaczą, narzekają, przewidują nie wiadomo jaką katastrofę i twierdzą, że każdy kto się z nimi nie zgadza, to słuchacz Radia Maryja bądź "ciemniak ze wsi", bo Kaczor "zrujnował Warszawe"(że co? jako jej mieszkaniec jakoś nie zauważyłem tej niby postępującej destrukcji).
Krótko - nie jestem *za* Kaczyńskim, ale jeśli zwolennicy Tuska są tacy jak widze to na forach - to chyba zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, w Polsce bezrobocie wynosi 17,8% bezrobocia. Do tego połowa z nich nie poszła na wybory jak i może większosc, bo po co? większosci osób to obojętne. Bogaci głosowali na Tuska bo im lepiej by się żyło. Biednym na Leppera,a nie zdecydowanym na Kaczora. Kaczor wygrał kampanią która była rozległa i profesjonalna i byc moze to zdecydowało, a mnie on tym wcale nie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego Tusk wygrał I turę a drugiej nie ?
Z tego co czytałem to w historii Polski, każdy prezydent, który wygrywał I turę, wygrywał i drugą.
Ciekawe czemu aż tyle Polaków nagle w ciągu 14 dni zmieniło zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:22, Vaxinar napisał:

Tylko dlaczego Tusk wygrał I turę a drugiej nie ?
Z tego co czytałem to w historii Polski, każdy prezydent, który wygrywał
I turę, wygrywał i drugą.
Ciekawe czemu aż tyle Polaków nagle w ciągu 14 dni zmieniło zdanie ?


Ja Tobie powiem- bo w ostatnich chwilach Kaczkę poparła Samoobrona, LPR, Rydzyk- to jedno
A drugie to że wyborcom Tuska nie chciało się iść do urn bo myśleli że "i tak wygra"- wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:11, Modest-Vermin napisał:

Ja powiem tak, w Polsce bezrobocie wynosi 17,8% bezrobocia. Do tego połowa z nich nie poszła na wybory jak i może większosc,
bo po co? większosci osób to obojętne. Bogaci głosowali na Tuska bo im lepiej by się żyło. Biednym na Leppera,a nie zdecydowanym
na Kaczora. Kaczor wygrał kampanią która była rozległa i profesjonalna i byc moze to zdecydowało, a mnie on tym wcale nie
przekonał.


Nie rozumiem co napisałeś. I jak Ty mierzysz bezrobocie w bezrobociu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować