Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Lech Kaczyński

162 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 09:28, Budo napisał:

A drugie to że wyborcom Tuska nie
chciało się iść do urn bo myśleli że "i tak wygra"- wiem z autopsji.


Eee... bez komentarza...
Bez obrazy, ale to przecież głupie tak myśleć... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 04:50, KamPa napisał:

Śmieszy mnie ta cała nagonka na Kaczora.

A nie przyszło Ci do głowy, że skoro tyle osób (w tym byłych wyborców Kaczyńskiego) spontanicznie reaguje w ten sposób, to być może coś jest na rzeczy?
Oczywiście arumenty na temat jego wygladu, wzrostu, czy sposobu wysławiania się, to są argumenty poniżej krytyki i - być może, na fali tematu - ich autorzy chcą tylko zaliczyć kolejnego posta, ale sporo argumentów ma sens i powinieneś się na nimi zastanowić.
Na szczęście jesteś w tej dobrej sytuacji, że decyzji nie musisz podejmować od razu. Masz 4 lata. A wszystkie opinie zweryfikuje czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:14, A-cis napisał:

A nie przyszło Ci do głowy, że skoro tyle osób (w tym byłych wyborców Kaczyńskiego) spontanicznie reaguje w ten sposób, to być może coś jest na rzeczy?


A nie pomyślałeś, że tak samo byłoby gdyby Tusk wygrał? Te lamenty to po prostu próba odreagowania swego niezadowolenia. Zresztą trudno trochę narzekac na Kaczyńskiego kiedy jest jeszcze prawie dwa miesiące do Jego zaprzysiężenia. Przeciez jeszcze nie zdążył nic zrobić. Będzie sie mozna później pośmiać z tych wszystkich lamentujących kiedy okaże się, że dobrze pełni swoje obowiązki. hehe
Do wszystkich -->> nie za wcześnie na narzekanie? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samego prezydenta trudno w tym momencie narzekać, zwłaszcza, że jest dopiero eletem (btw - czy prawo zabrania ośmieszania, oszpecania, niszczenia wizerunków elekta?).

Natomiast można jak najbardziej narzekać na całą sytuację, którą stworzył w głównej mierze PiS, i w której sądzę, że brał również udział Lech Kaczysńki - bo to co się dzieje to na pewno nie jest tylko zasługa Jarosława, a już na pewno nie Marcinkiewicza.

Bo co - cała ta szopka miałaby być sponatanicznym efektem braku zorganizowania :] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:25, Backside napisał:

(btw - czy prawo zabrania ośmieszania, oszpecania, niszczenia wizerunków elekta?).


Owszem, tak jak każdego innego człowieka. Biorąc pod uwagę, że Kaczyński jest osobą publiczną to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kandydaci, poza M.Borowskim i H.Bochniarz uczestniczący w wyborach prezydenckich, nadają się bardziej do cyrku, niż na najważniejszy urząd w państwie, ale to tylko tak na marginesie. Skoro topic jest o "jednym z tych, co ukradli księżyc" na nim więc skupi się głównie moja uwaga. Im było bliżej rozstrzygnięcia, tym szybciej ewoluowały, by nie rzec - rewolucjonizowały się - poglądy polityczne wypowiadane przez mister Kaczyńskiego. Doprawdy zadziwające, jak wiele "gruszek na wierzbie" zdążył obiecać, zarówno potencjalnym wyborcom z prawej, jak i LEWEJ (!) strony... Inna rzecz, że najważniejsi prawicowi kandydaci, a więc Tusk i Kaczyński, byli ostro forowani w mediach na długo przed końcem wyborów i mieli nieograniczone pole do krasomówczych POPiSów z czego nad wyraz ochoczo korzystali. Na ich kampanię poszły z budżetu państwa ( czyli naszych ciężko zarobionych pieniędzy ) sumy liczone w grubych mln zł.
Ale wracając do meritum sprawy... Ładnych kilka lat temu gdy AWS wygrał wybory podniecony Kaczyński zakrzyknął : "teraz kur... my". Jak te rządy się skończyły dobrze pamiętamy. Później była już ewakuacja i na miejsce skompromitowanej partii pojawiły się te z nowym szyldem, lecz w dużej mierze starą załogą. Tacy ludzie jak Tusk, Kaczyński czy Rokita byli jednymi z nich... Po nich nadszedł czas SLD i skończyło się równie żałośnie.
Po raz pierwszy nie poszedłem na wybory, bo szczerze mówiąc nie było na kogo głosować, a ci jedyni godni zaufania (Borowski i Bochniarz) nie mieli najmniejszych szans na zwycięstwo.
P.S. Zastanawiam się, jaką nagrodę otrzyma(ła) oszustka Jarucka za "ustrzelenie" Cimoszewicza ? Kaczyński i "człowiek z zasadami" mają jej wiele do zawdzięczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2005 o 10:06, Vaxinar napisał:

Eee...
bez komentarza...
Bez obrazy, ale to przecież głupie tak myśleć... ;/


Ja nie myślę, ja wiem. Masa moich znajomych tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:40, ASX76 napisał:


> Ja nie myślę, ja wiem. (...)

Jak możesz wiedzieć cokolwiek, skoro nie myślisz ?;)


Jak masz coś w tym stylu to się dopisz do wątku filozoficznego. A chodziło mi o to że to nie były podejrzenia, tylko sprawdzone dane i to na wielu ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na ich kampanię poszły z budżetu państwa ( czyli naszych ciężko zarobionych

Dnia 29.10.2005 o 10:30, ASX76 napisał:

pieniędzy ) sumy liczone w grubych mln zł.


Nie wiem czy wiesz, ale PO wyraźnieinformowało, że ich kampanie nie jest fundowana z rządowych pieniędzy (nie dość, że nie wygrali, to teraz dostają jeszcze takie zarzuty :])


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:54, Backside napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale PO wyraźnieinformowało, że ich kampanie nie jest fundowana z rządowych pieniędzy


Nie słyszałem, poważnie. To skąd mieli te grube miliony? Bo jeśli od biznesmenów i cichych sponsorów to może dobrze, że nie wygrali, bo kto wie za jakie obietnice brali te pieniądze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi i okazuje się że tutaj ludzie w 60% myślą bo głosowali na Tuska.
A dla tych co głosowali na Kaczyńskiego ma tylko jedno POŻAŁUJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 11:36, HumanGhost napisał:

Nie słyszałem,
poważnie. To skąd mieli te grube miliony? Bo jeśli od biznesmenów i cichych sponsorów to może dobrze, że nie wygrali, bo
kto wie za jakie obietnice brali te pieniądze. ;-)


Reprezentujesz ttypowe myslenie u elektoraru kaczyńskiego. Skro mają kasę - muszą kraść. Ci co mająparcę czyli jakieś pienądze - muszą kraść. Czyli pis jest dobry bo tym co "kradną" zabierze, a nam, nierobom da. Nieważne żę na przykłąd znaczna częśćbezrobotnych bierze zasiłki i pracuje dna czarno - oni nie kradną. Żli są "bogaci", bo byli na tyle przedsiębiorczy żęby na pieniądze zapracować. Możę pomyslałbyś, żę TUsk jest na tyle rozeznany w kwestii finansów że na przykład ma dobrze prosperującą firmę (na przykłąd - tego nie wiem), a to oznacza że być możę jednak się zna w tej kwestii. Kaczyński jest prawnikiem więc niech se odpóści grzebanie w finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:17, kuba121 napisał:

Mieszkam w Łodzi i okazuje się że tutaj ludzie w 60% myślą bo głosowali na Tuska. A dla tych co głosowali na >Kaczyńskiego ma tylko jedno POŻAŁUJECIE

Dziękuje za ostrzeżenie Kasandro XXI wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2005 o 10:54, Backside napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale PO wyraźnieinformowało, że ich kampanie nie jest fundowana z rządowych pieniędzy (nie dość,
że nie wygrali, to teraz dostają jeszcze takie zarzuty :])


A to ciekawe... W bujdy na resorach opowiadane przez członków partii politycznych przestałem wierzyć już dawno temu, tym bardziej takiego kalibru. Skoro ich kampanie nie były finansowane z budżetowych pieniędzy, w takim razie z czyich ? Zapewne dobre krasnoludki wspomagane przez sierotkę Marysię przyniosły im te dziesiątki mln zł, żebyśmy przez kilka minionych miesięcy mieli nieprzyjemność oglądać ich gęby gładkie jak pupy niemowlaka zapewniające o tym, że jeśli wygrają to zrobią nam dobrze. Jeśli nawet jakimś cudem te telewizyjne szopki od których aż chciało się rzygać, że nie wspomnę już o innych dolegliwościach były finansowane z niepublicznych pieniędzy, to wartoby przy okazji zainteresować się kto, ile i czego zażądał w zamian za te wielomilionowe wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 20:11, HumanGhost napisał:

> wysterczy zobaczyc co teraz wyprawia PiS to sie dowiesz co jest z nim nie tak

Jak już mówiłem to temat o pezydencie
elekcie Kaczyńskim a nie o PIS. Nie umiecie odróżnić?


Umiem :P ale nie chodziło ze on sie wywodzi z PiS (hehe cało rodzinka) a jego prezydentura bedzie wg mnie identyczne jak to co sie teraz dzieje na scenie politycznej czyli jedna wielka pomyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszył mnie twój post. Gdzie ja napisałem, że jak ktoś ma kasę to musi kraść. Bardzo Cię proszę nie wkładaj w me usta słów, tórych nie wypowiedziałem. Bo to źle świadczy o Tobie. Ja mam jakies tam pieniądze, niewielkie wprawdzie, ale nie pochodzą z kradzieży. Sam wymyślasz posty na które odpowiadasz? ;-)
Po prostu dziwię się skąd ma Tusk te pieniądze skoro nie jest aż tak zamożnym człowiekiem. Chyba, że oszukiwał w oświadczeniu majątkowym. Nie mówię, że kradł. Mówiłem, że moze ma bogatych sponsorów. Czytaj uważnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:49, michal19 napisał:

Kaczyński jest prawnikiem więc niech se odpóści grzebanie w finansach.


Hehe wybacz, ale nie mogę sobie odpuścić odpisania na to zdanie. :-) A Tusk to niby kim jest? O ile wiem to jest absolwentem historii. A to stawi go na gorszej pozycji pod wzglęem znajomości finansów niż Kaczyński. Na prawie jest przynajmniej ekonomia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować