Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w styczniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

W styczniu zadebiutują między innymi: Metal Gear Rising: Revengeance na PC, Tomb Raider na konsole nowej generacji, ostatni dodatek do SpellForce 2, Assassin's Creed: Liberation HD oraz dziesiąta odsłona Might & Magic.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w styczniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś chochlik zamieszał w tym artykule albo ja już wypadłem kompletnie z obiegu... Tomb Raider DE na PC? Broken Age na XBO i PS4? Coś mi tu nie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broken Age to jedna z nielicznych gier przez które żałuję, że nie mam PC mogącego uciągnąć nowsze tytuły.

BTW Czy drugi odcinek The Wolf Among Us nie miał wyjść w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Liberation HD i Metal Gear Rising: Revengeance chętnie przygarnę, choć nie wiem czy w premierowych cenach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Assassin''s Creed: Liberation HD. I w Polsce jednak gra wyjdzie w wersji pudełkowej, choć szkoda, że bez kinowej polskiej wersji językowej. Niemniej jednak zagram obowiązkowo, a angielski przeszkodą dla mnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 00:48, Sandro napisał:

Nieee, znowu będę musiał grać w kolejnego Asasyna... Co za głupi i irytujący nałóg :(

Przy odrobinie szczęścia doczekamy się trzech w tym roku. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 00:54, Kadaj napisał:

Przy odrobinie szczęścia doczekamy się trzech w tym roku. :3

Jakieś inne spin offy podążają śladem Liberation HD? A ja jeszcze nawet w Black Flag nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 01:29, Sandro napisał:

Jakieś inne spin offy podążają śladem Liberation HD? A ja jeszcze nawet w Black Flag
nie grałem.


Zdecydowanie warto w Black Flag zagrać :D Przeszedłem grę z 3 tygodnie temu i już do niej wróciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Banner Saga - no w końcu :)
O takie gry fani staroszkolnych taktycznych rpg walczyli.

Dodatkowo ta śliczna, stylizowana na stare filmy animowane grafika, cud miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować