Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciepłe słowa Phila Spencera z Microsoftu o Nintendo i Sony

6 postów w tym temacie

Czemu miałby nienawidzić? Przecież zna tych ludzi osobiście. Ja myślę, że Spencer przez te lata wiele się od nich nauczył. Wnioskuję po zapowiedziach nowych gier i nowych IP takich jak Quantum Break, Project Sparcle, Sunsen Overdrive, Ryse, TitanFall, Fantasia Music Evolved. Nowa strategia Microsoftu to poszerzanie oferty o nowe marki, czyli to co Sony robi od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio MS zwiększył swoje zapasy wazeliny. Najpierw gratulacje dla Sony z okazji wyjścia PS4, teraz to... Chciałbym myśleć, że to coś więcej niż tylko chłodno wykalkulowana próba ocieplenia swojego wizerunku, ale jakoś nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma powiedzieć? ^^ O Ninny mogą wypowiadać się nader ciepło, gdyż najpewniej do końca tego roku X1 sprzeda się w sporo większych ilościach niż Wii U, zatem buziaczki i w ogóle ;D
Jeśli o ps4 chodzi, to nie pozostaje im nic innego jak podzielać stanowisko opinii publicznej (wszelkie próby odgryzania się konkurentowi za jego marketingowe uszczypliwości zwaliły na siebie lawiny internetowej szydery).

Ciepły i kochany Microsoft odbieram 100x lepiej niż jego wymachujący tekturowym mieczykiem dział PR i czarującego na prawo i lewo Panello;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować