Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout powróci na Steam - tak szybko, jak to tylko możliwe

20 postów w tym temacie

Jeśli fallouty nie wrócą na GOGa to każdy kto je kupił [a nie złapał na free promo] zrobi im prawną "jesień średniowiecza" :)

@edit

Gry owszem, zniknęły tylko z oferty, ale nie z listy dostępnych do pobrania w zakładce gier które się kupiło, więc ci co kupili/złapali za free - mają na stałe bez żadnych zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry owszem, zniknęły tylko z oferty, ale nie z listy dostępnych do pobrania w zakładce
> gier które się kupiło, więc ci co kupili/złapali za free - mają na stałe bez żadnych
> zgrzytów.

Z biblioteki posiadanych gier zginąć nie mogłyby - kto zapłacił, ten oczywiście cały czas ma do nich dostęp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2014 o 17:48, Zaix_91 napisał:

Z biblioteki posiadanych gier zginąć nie mogłyby - kto zapłacił, ten oczywiście cały
czas ma do nich dostęp. :)


Ano póki nie sprawdziłem, nie byłem pewien. Nie takie cuda wianki się zdarzały w dystrybucji cyfrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gog-u wszystkie trzy Fallout cały czas moge sciągnąć to pewnie po prostu nie można ich kupić tak jak obiecali. Czy tak samo wygląda na steamie, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 17:52, Martius0 napisał:

Czy tak samo wygląda na steamie, nie mam pojęcia.

Tak samo. Jak ktoś kupił, ma w bibliotece i może ściągać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 19:09, Shinigami napisał:

GOG słusznie zrobił rozdają grę za darmo,


Myślę, że to była decyzja Interplayu. Gry Bethesdy mogłyby się w końcu pojawić w ofercie GOG. Już najwyższy czas. Kto wie, może już nad tym pracują.

Dnia 03.01.2014 o 19:09, Shinigami napisał:

Bethesda pewnie wyciągnie z tego odpowiednie wnioski :P


GOG raczej nie jest tu stroną, choć może oczywiście podsuwać różne pomysły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 19:45, Vojtas napisał:

Myślę, że to była decyzja Interplayu. Gry Bethesdy mogłyby się w końcu pojawić w ofercie GOG.


Być może. Jednak coś mi się nie wydaje, żeby Bethesda patrzyła z zainteresowaniem na idee gier bez DRM''mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 20:02, Shinigami napisał:

Być może. Jednak coś mi się nie wydaje, żeby Bethesda patrzyła z zainteresowaniem na
idee gier bez DRM''mu :D


Niby tak, ale po tylu latach GOG ma już konkretne argumenty w postaci tabelek z cyferkami. A te pokazują, że brak DRM-u nie tylko nie szkodzi, ale wręcz pomaga w nakręcaniu przychodów. A jak B* się boi, to może spróbować choćby z Daggerfallem, Areną, Terminatorem i innym grami wydanymi w XX wieku. Nie ma tu żadnego ryzyka, bo te gry to w tej chwili sprzedażowe trupy - jakakolwiek kasa z ich sprzedaży to czysty zysk. Prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ekipa z GoG-a mogłaby skołować dostęp do darmowych tytułów, których jeszcze nie ma.

Wymienione przez ciebie TES I i II, GTA 1 i 2...

Pierwszy NFS też by mógł być, ale o ile pamiętam, nie jest darmowa tylko abandonware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to całe szczęście, że kupiłem Fallouty jak były w promocji. Tam samo jak GTA 1 i 2.
> No to całe szczęście, że kupiłem Fallouty jak były w promocji. Tam samo jak GTA 1 i 2.
Nie wiem czy jest z czego się cieszyć zwłaszcza że ostatnio fallouty były dostępne za darmo, a GTA 2 jest za darmo na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy jest z czego się cieszyć zwłaszcza że ostatnio fallouty były dostępne za
> darmo, a GTA 2 jest za darmo na stronie producenta.
GTA 1 i 2 też były za darmo jak kupowałem cały pack. Co do Falloutów, to mam je od kilku miechów. Poza tym od dłuższego czasu uznaję tylko gry na Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 20:14, Vojtas napisał:

/.../ jakakolwiek kasa z ich sprzedaży to czysty zysk. Prawda? ;)


W normalnych okolicznościach pewnie tak, ''murica to jednak dziwny kraj. W każdym razie w ostatnim czasie mogą się pochwalić, zbiorczym wydaniem wszystkich odsłon. Pewnie trochę udało im się na tym uszczknąć, tyle, że raczej nie z powodu staruszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie wiem czy jest z czego się cieszyć zwłaszcza że ostatnio fallouty były dostępne za
> darmo, a GTA 2 jest za darmo na stronie producenta.

GTA 1 i 2 już dawno nie ma na stronie R*. Z niewyjaśnionych przyczyn "The Rockstar Classics free download series is currently unavailable." http://www.rockstargames.com/classics/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 23:18, Thermalcake napisał:

GTA 1 i 2 już dawno nie ma na stronie R*.


Ze Steama też zniknęły. Tzn. zniknęły tylko ze sklepu - jeśli ktoś nabył je wcześniej, to wciąż ma je w swojej bibliotece gier i może w każdej chwili ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować