Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 zwycięży, na przekór wszystkim przeciwnościom!

50 postów w tym temacie

Ileż razy można takie bajki opowiadać... Mają nas chyba za głupców... Sami nie wierzą w to co mówia... nie mogą zapanować nad problemami z PS3, gry na PS3 tworzy sie bardzo trudno, w zasadzie w niczym ta konsola nie bedzie lepsza od X360. ktora juz od dawna jest.... nawet ten ich blu-ray nie pomoże, do do X-kloca można bedzie podłączyć HD-DVD przez USB... W dodatku juz na starcie "karta graficzna" PS3 ma potwierdzona 2 razy mniejszą szybkość wypełniania w porównania do X-klocowego Xenona... Cell coprawda bedzie niesamowitym prockiem, ale gorszm niż szumnie zapowiadano... Ciagle walą jakieś ściemy z tym ich nowym padem do pleja... Gdzie ta rewolucja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 13:52, Wojman napisał:

Powiem, ze powoli zaczynaja mnie denerwowac te komentarze Domka na temat PS 3. Co by przedstawiciel
Sony nie powiedzial o PlayStation 3 Domek zawsze to wykorzysta tak, żeby udowodnić, że Microsoft
i jego X-Box 360 to super sprawa


Serio? Gdzie to napisałem? :)

Ja tam do X360 wcale przekonany nie jestem, co nie oznacza też automatycznie, że uważam PS3 za ósmy cud świata. Horrendalna cena + brak jakiegokolwiek jej uzasadnienia (być może na razie) - i jak tu być entuzjastycznie nastawionym?

Ale nie przesadzaj proszę - ja nie twierdzę wcale i nigdy tego nie pisałem, że PS3 będzie kiepska. Trochę mnie po prostu bawią ciągłe zapowiedzi przedstawicieli Sony, wszystkie w bardzo podniosłym tonie i przekonaniu własnej wyższości nad całym światem (doskonale było to widać na ich konferencji prasowej). I to jest zaznaczone w tonie wiadomości. Nie ma w niej za to niczego na temat przypuszczalnej jakości PS3.

Pozostaje mi cieszyć się, że moje komentarze zaczynają Cię denerwować "powoli". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Broli

Nic dodać nic ująć. No może poza tym X-2 będzie mógł wspólpracować ( a raczej może) z PC i już powstają gry dwu platformowe czyli w końcu będziemy mogli się dowiedzieći co lepiej sprawuje się w strzelankach: pad czy key+ mouse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 13:52, Wojman napisał:

Powiem, ze powoli zaczynaja mnie denerwowac te komentarze Domka na temat PS 3. Co by przedstawiciel
Sony nie powiedzial o PlayStation 3 Domek zawsze to wykorzysta tak, żeby udowodnić, że Microsoft
i jego X-Box 360 to super sprawa (a w praktyce okazuje sie nie taka super - wystarczy przypomniec
problemy z zasilaczami do tej konsoli) a PlayStatnio 3 to mozna no powiedzmy w kąt wyrzucić. (...)


Prawda jest taka, że każda platforma ma na początku problemy. Tak jak napisałeś: x360 miał problemy z zasilaczem, do tego pierwsza partia konsol jest dosyć wadliwa- wyskakują w nich 3 czerwone ćwiartki Ring of Light. W tym przypadku jednak M$ wymienia konsolę w systemie Door2Door. Pierwsza partia PS2 też była wadliwa. Nawet moja czarnulka kupiona kilka miesięcy po premierze ma problemy z wyświetlaniem filmów DVD. Gry chodzą za to doskonale:P

Nie zmienia to faktu, że wielcy Sony rzucają słowa na wiatr. Jeżeli wierzą w to co mówią to uważam, że oni coś w tej firmie popalają i nie są to koniecznie papierosy:P To jest fragment wywiadu dla PSM UK. http://boards.gamefaqs.com/gfaqs/genmessage.php?board=213&topic=28907271&page=0 Szczególnie rozwalił mnie fragment:

''Hirai: We seem to. Every time we go down a path, we look behind and they''re right there - we just can''t shake these guys. (here it comes) I wish that they would come up with some strategies of their own, but they seem to be going down the path of everything we do. If you look at their strategy in other business areas as well, they tend to do that."

Tak Kaz Hirai widzi Microsoft. Jako firmę, która wszystko ściąga:P Czy komuś z was nadal wydaje się, że to Xlive był przed PlayStation Hub?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawia mnie prezesi Sony :D . Ciekawe czy sami wierza w to co mowia :P . Techicznie ich zabawka niczym nie wywyzszy sie od x''a 360 ,a do tego cena jest sporo wyzsza + coraz mniejsza liczba exlusivow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:17, Domek napisał:

Ale nie przesadzaj proszę - ja nie twierdzę wcale i nigdy tego nie pisałem, że PS3 będzie kiepska.


To mozna wywnioskowac czytajac Twoje newsy. Tak juz jestem, ze sie doszukuje drugiego dna. ;)

Dnia 27.06.2006 o 14:17, Domek napisał:

Trochę mnie po prostu bawią ciągłe zapowiedzi przedstawicieli Sony, wszystkie w bardzo podniosłym
tonie i przekonaniu własnej wyższości nad całym światem (doskonale było to widać na ich konferencji
prasowej). I to jest zaznaczone w tonie wiadomości. Nie ma w niej za to niczego na temat przypuszczalnej
jakości PS3.


A uśmiejesz się bo ja nie jestem fanem ani konsoli Sony ani Microsoftu, ani Nintendo. Co wiecej w domu mam tylko PC. Zauważ jednak, że Microsoft przed premierą X-Boxa 360 zapowiadał, że ta konsola będzie najlepsza na świecie. Zapowiadali również, że użytkownicy nie bądą mieli zadnych problemów z konsolą, co okazało się totalną bzdurą. Niestety jest tak nizalażnie od tego czy to jest Sony czy Microsoft to każda firma stara się pokazać, że jego produkt będzie naj. Nie oznacza to jednak wcale, że przy każdej okazji trzeba wspominać, że jedna firma jest dobra, bo ma tania konsolę, natomiast druga jest do bani bo jej konsola będzie dwa razy drozsza.

Dnia 27.06.2006 o 14:17, Domek napisał:

Pozostaje mi cieszyć się, że moje komentarze zaczynają Cię denerwować "powoli". ;)


A ja się cieszę, zy Ty sie cieszysz. :) Po prostu takie odnosilem wrazenie, ze wg. Ciebie konsola Microsoftu jest dobra, konsola Sony zla. Na szczescie sam w tym watku przekonales, ze sie mylilem co do tego twierdzenia. Mam jednak nadzieje, ze to sie uwidoczni w Twoich przyszlych newsach dot. X-boxa i PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broli, skąd wiesz, że na PS 3 się trudno gry robi? Ja słyszałem rzeczy wręcz przeciwne :] Aż tak bardzo nie musisz oczerniać tej konsoli :P Święte słowa - pożyjemy zobaczymy :] Nie ma co marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze w sukces PS3 tylko ze względu na rzesze fanów tej konsoli...po ostatnich news''ach wszystko nie wygląda już tak różowo...ale fanom to nie przeszkadza no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ neozeus
Zapewne masz na mysli, ze programuje sie nowa konsole Sony ŁATWIEJ, niz POPRZEDNIE PS, a nie latwo jako tako. Bo (znowu) ponoc, jest dosc trudna do okielznania (nawet w stosunku do x360 - 6 rdzeni vs 7 rdzeni).

@ Kolotko Tanker
W sumie to ma fajne Blu-ray, poza tym to nic szczegolnego. Jesli zamontuja wejscie wideo, aby mozna bylo uzywac tego jako cyfrowego magnetowidu, to troszke biednie bedzie sie mialo to z dyskiem, obecnie najtansze stacjonarne nagrywarko-magnetowidy maja 80gb+ (bez systemu, gier, updatow, savow, musyki i itp).

I od siebie.
Z drugiej stony Blu-ray jako nosnik nowej generacji moze Sony wyjsc bokiem jesli fimie Toshiba uda sie polaczyc oba sntadardy (Blu-ray i HD-DVD) o ktore nie przestalo walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ich miejscu bym się tak nie nadymał. Wybuch będzie tym większy. Ten ich "potencjał" będzie w sprzedaży dla pecetów na początku przyszłego roku. Jeśli ruszy taki "wyścig zbrojeń" jak 3 lata temu, to PS3 bardzo blado wypadnie na tle pecetów już pod koniec 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL PS3 tak jak XBOX 360 nie ma w takich krajach jak Polska racji bytu ze względu na ABSURDALNĄ CENĘ (domyślam się że będzie kosztować coś koło 3000 zł!!) za takie kwoty to można kupić dobrego kompa co będzie zdecydowanie bardziej opłacalną inwestycją (no cóż na konsolach nie da sie robić tego samego co na PC''tach) a poza tym nawet jak ktoś się już zdecyduje (raczej albo maniak ,albo ktoś z kasą) to gierki też tanie nie będą (też coś koło 200 zł) i tu też pc wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@R4v
Tu nie chodzi o mozliwosci pecetow, bo juz teraz dobrze wypasiony PC jest techonologicznie i papierkowo (czyt. specyfikacja) lepszy niz PS3 i x360.
Tutaj chodzi o zamknieta architekture oraz to co mozna z niej wyciagnac. W tej chwili gry na PC osiagaja mniej wiecej poziom wczesniejszej generacji konsol, oczywiscie w wyzszej rozdzielczosci, ale mimo wszystko poprzednia generacja.

@Kogamin
Na to, ze PS3 bez watpienia kupia fani, zwrocil uwage i Microsoft. Zreszta slusznie. Ale nie jest problemem aby sprzedac konsole tym co chca, tym co zawsze chcieli, fanboyom i innym podobnym. Problemem jest, ze jest ich mniej niz 10mln na konsole. I tutaj moga sie zaczac schody dla Sony. MS bedzie juz na polmetku, upchnie konsole tym co na nia czekali, jakies wlasnie 10mln, i bedzie mogl spokojnie powalczyc o nastepnych nabywcow. Sony natomiast bedzie spychac swoja, co by nie mowic, drogą konsole fanboyom, ktorzy moga sie za szybko skonczyc :|

Zreszta, jak dla mnie najlepsza jest zdrowa wojna miedzy MS i Sony, bo nic nie robi tak dobrze, jak konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie z tego co krąży po sieci to PS3 przerosło twórców: jadna część blokuje możliwości drugiej itp. Weźmy pod uwage jeszcze jeden fakt, który nie jest zbyt często poruszany, a mianowicie cena gier, która może być wyższa niż w przypadku innych konsol. Hmmm a co do zasilaczy w X360 nie chodziło przypadkiem o to że się nagrzewały bo zostały wepchnięte w ciemną dziure?! No i ostatnia rzecze jeśli chodzi o Sony jej sprzęt Audi/Video jest z roku na rok gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:29, grah napisał:

Tutaj chodzi o zamknieta architekture oraz to co mozna z niej wyciagnac. W tej chwili gry na
PC osiagaja mniej wiecej poziom wczesniejszej generacji konsol, oczywiscie w wyzszej rozdzielczosci,
ale mimo wszystko poprzednia generacja.


Najlepszym dowodem Crysis, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne juz grałeś? :)

Nie chodzi mi o przerzucanie sie tytulami, bo zawsze wyjatki sie znajda. Ale chodzi mi o ogolna tendencje.
I wez pod uwage roznice technologiczne miedzy obecnymi pecetami potrafiacymi udzwignac, nawet wspomniany Crisis, a tym co siedzi w x360 (a zwlaszcza w starym xbox).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować