Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #20 - Najbardziej oczekiwane filmy 2014 r.

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

2013 rok był dla kinomanów wyjątkowo udany. Do kin warto było zawitać w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy aż kilkanaście razy (mowa tylko o tych największych premierach). Jak pod tym względem zapowiada się ten rok? Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #20 - Najbardziej oczekiwane filmy 2014 r." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym koniecznie dodał kolejnych Transformersów, bo roboty zawsze miło obejrzeć :>

Miło też widzieć posta bez hejtu wobec kinowych transformersów :P Nie są tym czym być powinny, ale fajnie się ogląda. Ja jednak wątpię by nowy film z nimi wyszedł w tym roku. Jedyne co mamy do tej pory to jakiś nędzny plakat. Nawet krótkiego zwiastuna nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Dwayne''a Johnsona usłyszymy w Guardians of the Galaxy a Vina Diesela. Dodatkowo będzie też latał na szczudłach w kombinezonie motion capture. Poprawcie ten błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miło też widzieć posta bez hejtu wobec kinowych transformersów :P Nie są tym czym być
> powinny, ale fajnie się ogląda. Ja jednak wątpię by nowy film z nimi wyszedł w tym roku.
> Jedyne co mamy do tej pory to jakiś nędzny plakat. Nawet krótkiego zwiastuna nie było.

Chyba jednak będą -> https://www.youtube.com/watch?v=xBhnkfwXSpE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, te nowe Transformery wyglądają ciekawie. Już od dawna czekam na ten film. Ciekawe że według pierwszych zapowiedzi miał to być film o stosunkowo niskim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, skąd się biorą ostatnio te mośki z góry? Ostatnio to istna plaga. Zastanawiam się, czy to jedna osoba, czy jakaś zorganiozowana akcja szerszej grupy? Serio ktoś myśli, że w ten sposób nabije sobie odwiedziny?

Wracając do samego wpisu - ja strasznie zajarałem się nową Godzillą, trailer wgniata w ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na The Raid 2: Berendal - to będzie miazgunia mi się wydaje. No i oczywiście Yip Man 3, jeszcze niedawno wyszedł Police Story 2013 z Jackie Chanem, więc będzie to też film, na który zwrócę w tym roku uwagę szczególną jak wyjdzie na DVD. No i coś mi w sumie podświadomie każe czekać na nowych Szybkich i Wściekłych. Może to po prostu chodzi o to, że chcę zobaczyć jak sobie poradzą bez Walkera... Tak czy inaczej będzie się dziao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooooooooooooooooooooo! Nooooooo! God NOOOOOOO! Tylko nie Godzilla robiona przez amerykanow! FUCK NOOOO! A jak uslyszalem plotki, ze faktycznie powstaje to mialem nadzieje, ze bedzie ona powrotem do korzeni, ze bedzie miala ten niepowtarzalny klimat starej, dobrej japonskiej Gojiri. Jest jednak odrobinka, tyci, tyci niczym kropla wody w oceanie. Wyglad nowej Godzilli moze jednak wskazywac, ze poszli po rozum do glowy i bedzie to cos na wzor japonskiej. Mam nadzieje, ze bedzie jakis potwor z ktorym bedzie walczyc, a nie znow bedzie straszyc tylko po miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować