Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Program komputerowy ANGELINA tworzy własną grę na potrzeby jednego z konkursów

24 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I jeśli myślicie, że program będący w stanie samodzielnie (a przynajmniej za pomocą własnej interpretacji danych z Sieci) stworzyć grę wypuści produkt z jelonkami, kwiatkami i jaskrawymi kolorkami, to trochę się dzisiaj przeliczyliście.

Przeczytaj cały tekst "Program komputerowy ANGELINA tworzy własną grę na potrzeby jednego z konkursów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 15:11, DeMichel napisał:

Albo reklamy albo "posty" z [m].


Albo reklamy zamieniają sie na "posty" z [m]. Niestety mamy do czynienia ze spamerem i z nim walczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś pewnie ustawił bota, który spamuje w każdym nowym newsie okresloną ilość wpisów.
Jak już wspomniano w innym temacie - marne szanse na perm ban, bo zmienne ip + proxy mu umożliwia niemalże bezkarność.
Wystarczy liczyć, ze się znudzi [chociaż jak dał to na jakimś kompie dedykowanym tylko botom na full automatykę tj auto zmiana ip + auto bot to dupa blada.]

Swoją drogą - czy admin mógł by się wypowiedzieć w kwestii skasowania posta a nie edycji ? Chyba każdy się zgodzi, że po banie warto by te posty całkiem wykasować [chyba, że forum nie pozwala technicznie na taki zabieg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Swoją drogą - czy admin mógł by się wypowiedzieć w kwestii skasowania posta a nie edycji.

Z tego co wiem, nie da się skasować postów na forum. Przynajmniej nigdy się z tym nie spotkałem.

Edit: Do tego odpowiedź z poziomu newsa nie zadziałała. Ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm po Wilsonie genialnym al/SI czas na Angele programistkę? brak jeszcze do kolekcji maszyny myśli jak hall emocjami? pytanie AL/SI myśli o owcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2014 o 18:10, Ventil napisał:

Z tego co wiem, nie da się skasować postów na forum. Przynajmniej nigdy się z tym nie
spotkałem.


Posty jak najbardziej da się kasować i nie zdarza się to wcale rzadko. Tip: posty są ponumerowane - jak brakuje jakiegoś numerka, to wiadomo co się stało :)

A co do samej gry - no nie powiem, żeby było to jakoś szokująco zaawansowane - o pół klasy lepsze to to niż jakieś generatory losowych leveli z jakichś gier xD Ale może kiedyś będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować