Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mod Skywind, czyli Morrowind na silniku Skyrima, ze swoim własnym filmem dev diary

29 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Ogrom prac i miłości, jaką twórcy włożyli w modyfikację łączącą świat Morrowinda z silnikiem graficznym Skyrima, mogliśmy już podziwiać w wersji udostępnionej do pobrania dla posiadaczy obu gier.

Przeczytaj cały tekst "Mod Skywind, czyli Morrowind na silniku Skyrima, ze swoim własnym filmem dev diary" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tego moda kupiłem na wszelki wypadek Morrowinda na Steama, choć mam jeszcze wersję premierową z dodatkami oraz edycję z CDA. Morrowind to jedna z moich gier życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Not bad, not bad at all... W Morrobliviona nie grałem, ale może do tego bym zasiadł. Z drugiej strony, szkoda sobie te wszystkie wspomnienia niszczyć, nową odpicowaną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zakupić sobie Morrowinda i Obliviona. Z takimi modami będzie się cudownie rozpoczynało przygodę z serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę świetnie. Miejmy nadzieję że Bethesda spojrzy przychylnym okiem na projekt, a nie zareaguje armią prawników i pozwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... przy odpalaniu gierki, chciałbym znajdować się w skórze osób, które miały okazję zagrać i tym samym zakochać się w grze w czasie jej debiutu. Cofnąć czas, by teraz poczuć łezkę spływającą po policzku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh wolę oryginał, nie wiem czemu ale ta stara grafika sprzed kilkunastu lat bardziej mi pasuje do surowego klimatu Morroka którego aktualnie ogrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /kasacja cytatu posta do usunięcia - Isildur/


Zbanujcie tego idiotę... przepraszam za wyrażenie ale inaczej tego się nazwać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnie by było gdyby po czymś takim zostali zatrudnieni do zrobienia własnej gry, ale Bethesda raczej nie słynie z takich zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 10:14, Pryka napisał:

> /kasacja cytatu posta do usunięcia - Isildur/


Zbanujcie tego idiotę... przepraszam za wyrażenie ale inaczej tego się nazwać nie da.


Banujemy... A Ty za cytowanie całego posta, który nadaje się do kasacji otrzymujesz Degrad -1, nie dokładaj nam pracy. Nie dosć, że kasujemy jego posty to teraz jeszcze musimy sprawdzać cy ktoś tego nie cytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Idealnie by było gdyby po czymś takim zostali zatrudnieni do zrobienia własnej gry, ale
> Bethesda raczej nie słynie z takich zagrywek.
Właśnie słynie :D Twórca moda Falskar do Skyrima dostał pracę jako projektant poziomów. Może teraz będzie podobnie? Choć sam mod Falskar, według mnie był troche nudny i monotonny, no i nie wiem w sumie gdzie to całe Falskar z zimowym klimatem się znajduje...

A co do Skywind, to nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie słynie :D Twórca moda Falskar do Skyrima dostał pracę jako projektant poziomów.
> Może teraz będzie podobnie? Choć sam mod Falskar, według mnie był troche nudny i monotonny,
> no i nie wiem w sumie gdzie to całe Falskar z zimowym klimatem się znajduje...
Dostał zatrudnienie, ale nie w Bethesdzie. No chyba, że coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Robią tego moda i robią, a w każdej chwili bethesda może wyskoczyć, że naruszają prawa
> obu gier i po robocie.
chyba nie jestes zbyt zaznajomiony ze stanowiskiem firmy. poza tym nie nie moga bo tworcy moda nic z tego nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 12:04, Primo3001 napisał:

Właśnie słynie :D Twórca moda Falskar do Skyrima dostał pracę jako projektant poziomów.


http://www.gram.pl/news/2013/11/26/tworca-moda-falskaar-do-skyrima-dostal-prace.shtml
Żeby było jednak ciekawiej - wcale nie w Bethesdzie.

@Panopticon
chyba nie jestes zbyt zaznajomiony ze stanowiskiem firmy. poza tym nie nie moga bo tworcy moda nic z tego nie maja.

Beth już pokazała przy okazji Scrolls, że potrafi robić z igły widły i nie wykazuje się zdrowym podejściem (Notch proponował polubowne załatwienie sprawy, a zamiast odpowiedzi została wysłana przeciw niemu armia prawników). A co do "nie mogą" to wybacz, ale Beth może w tym wypadku wszystko. Jest to mod do ich gry i (o ile licencja edytora jest podobna jak w innych przypadkach) mają prawo zrobić z nim wszystko co im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2014 o 12:48, Panopticon napisał:

chyba nie jestes zbyt zaznajomiony ze stanowiskiem firmy. poza tym nie nie moga bo tworcy
moda nic z tego nie maja.


Mylisz się. To, że nie zarabiają na tym nie ma nic do rzeczy. Popatrz sobie jak skończył MiddleEarth Roleplaying Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Banujemy... A Ty za cytowanie całego posta, który nadaje się do kasacji otrzymujesz Degrad
> -1
, nie dokładaj nam pracy. Nie dosć, że kasujemy jego posty to teraz jeszcze musimy
> sprawdzać cy ktoś tego nie cytuje.


Heh... wystarczyłoby tylko powiedzieć, żebym tego więcej nie robił. Sorry ale taka Twoja robota, sprzątanie forum. Nie podoba się to zrezygnuj, specjalnie tego nie zacytowałem żebyś miał więcej na głowie.

Nie wiem czy należy od razu za to karać.

Wiem tylko jedno, jesteś jedynym modem który jest bardziej upierdliwy od wszystkich spamerów i innego tałatajstwa na tym forum. Jestem tu od dawna i tak naprawdę tylko Ty degradujesz na prawo i lewo wszystkich i wszystko za byle g*wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować