Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mod Skywind, czyli Morrowind na silniku Skyrima, ze swoim własnym filmem dev diary

29 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2014 o 14:39, Pryka napisał:

Jestem tu od dawna i tak naprawdę tylko Ty degradujesz
na prawo i lewo wszystkich i wszystko za byle g*wno.


Skoro jesteś od dawna to i doskonale wiesz, że za pomaganie spamerom od zawsze były przyznawane nagrody. Nie po to usuwamy spamerskie posty, żebyś w całości je cytował i pomagał spamerom w ich wysiłkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro jesteś od dawna to i doskonale wiesz, że za pomaganie spamerom od zawsze były przyznawane
> nagrody. Nie po to usuwamy spamerskie posty, żebyś w całości je cytował i pomagał spamerom
> w ich wysiłkach.

Ty tak serio? Jakie pomaganie spamerom? Nie przemyślałem sprawy, nie wyciąłem jego cytatu i od razu stałem się pomocnikiem spamera? Brawo, mistrzowska dedukcja. Od razu mnie zbanujcie razem z nim. Heh...

Gdybym chciał mu pomagać to powklejałbym jego wypowiedź pod każdym dzisiejszym newsem.

Za umyślne działanie zapewne były nagrody. Tylko, że ja nie zrobiłem tego specjalnie. Ale kogo to obchodzi dla zasady trzeba walnąć degrad, następnym razem dureń zapamięta a jak nie to znowu go poszczujemy :D

Znając życie, zaraz dostanę jeszcze jeden za posiadanie odmiennego zdania niż moderatorzy, spam i zbędną dyskusję :) Możecie od razu zdegradować mnie do zera, kompletnie nie obchodzi mnie ta ranga. Tutaj chodzi o to, że czepiać się ludzi o... no właśnie nie wiadomo o co, w tym cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz za spam otrzymasz nagrodę... Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, skoro na forum jesteś od dawna to pewnie znasz regulamin, gdzie załatwić taką sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz za spam otrzymasz nagrodę... Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, skoro
> na forum jesteś od dawna to pewnie znasz regulamin, gdzie załatwić taką sprawę...

A nie mówiłem, że zaraz za spam dostanę następną nagrodę :)

Nie dzięki, nie zamierzam się skarżyć, jak już mówiłem nie zależy mi na tych odznakach. Nie raz był już tutaj dym ze względu na reakcje moderatorów i nigdy nic z tego nie wyszło. Wasza racja zawsze "najmojsza".

A teraz i tak mnie nikt nie poprze, nikt inny nie odezwie się w temacie, bo sam wyrwie ostrzeżenie.

Ale jak już mówiłem, rangi ani mnie chłodzą ani ziębią, na forum odzywam się raz na ruski rok, zdenerwował mnie ten człowiek namawiający do piractwa więc zareagowałem, ale zostałem ukarany razem z nim za błahostkę. Więc w sumie wrócę sobie znowu do biernego czytania. A jak Cię to uspokoi Isildur to na odchodne, możesz mi walnąć jeszcze z -2 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 16:16, Pryka napisał:

rok, zdenerwował mnie ten człowiek namawiający do piractwa więc zareagowałem, ale zostałem
ukarany razem z nim za błahostkę. Więc w sumie wrócę sobie znowu do biernego czytania.
A jak Cię to uspokoi Isildur to na odchodne, możesz mi walnąć jeszcze z -2 :*


Hmm... może w takim razie zamiast denerwować się na innych zaczniesz pisać coś odnośnie tego posta? Chciałbym zauważyć, że wątek postu nie jest poświęcony rozwiązywaniu sporów. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea bardzo słuszna...w końcu TES III to największe dzieło Bethesdy (TES IV nawet się nie umywa, a TES V choć lepszy jest zbyt konwencjonalny, brak mu świeżości i pomysłowości)...niemniej chyba zbyt ambitna. Trudno sobie wyobrazić aby taki mod został dobrze dopracowany. Napewno - mimo szczerych chęci twórców - cośtam będzie - mniej czy bardziej - szwankować. DZIWI, ŻE SAMA BETHESDA DOTĄD NIE WYKONAŁA REMAKE SWOJEJ NAJLEPSZEJ GRY...tym bardziej, że pewne rozwiązania w Morrowindzie będą dzisiaj archaiczne, czego ładna grafika niestety nie przesłoni...ale nie traćmy nadzieji;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jeszcze pewien, ale prawdopodobnie nie będzie problemu ze zrobieniem tego samemu - albo przez ręczne przepakowanie Skywind.esp, albo z pomocą Construction Kit i kilku minut roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować