Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ rozeszło się już w liczbie 800 tysięcy sztuk

22 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że chociaż w DayZ MOD spędziłem kilkaset godzin to bardzo długo przekonywałem się na zakup gry, ponieważ jest w wersji alpha. Ale DayZ SA w wersji alpha zmiotło z powierzchni ziemi DayZ MOD. Gra ma niewiele obecnie rzeczy, tylko 4 bronie palne i kilka do walki wręcz. Nie ma pojazdów itp. ale gra się wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 10:13, ryjek312 napisał:

> /cięcie przez Moderatora -Isildur/
To jest strona dla ludi kupujących gry legalnie. Usuńcie ten spam...


Degrad -1 - po co cytujesz posta, którego moderatorzy moderują i usuwają jego treść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Muszę przyznać, że chociaż w DayZ MOD spędziłem kilkaset godzin to bardzo długo przekonywałem
> się na zakup gry, ponieważ jest w wersji alpha. Ale DayZ SA w wersji alpha zmiotło z
> powierzchni ziemi DayZ MOD. Gra ma niewiele obecnie rzeczy, tylko 4 bronie palne i kilka
> do walki wręcz. Nie ma pojazdów itp. ale gra się wybornie.
A według mnie jest lipa i pojazdów w tej grze wogóle nie będzie za to bedzie tona ciuszków a co to Simsy ? tylko 40 graczy na mapie a liczba zombie powala po 5 na duże miasto albo wogóle. Z Survivala zrobili naparzanke na dużej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../

Bo i ichniejsi fani survivalu pojmują go jako deathmatch 0_o twierdząc, że sprawia to, że ich gra jest true i osom, jak prawdziwa gra w postapokalipse.

Edit. Serio, z każdym koleinym patchem zaczynam się zastanawiać kogo to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, gra wygląda jak wygląda, bo kolesie wciąż stoją w schodach, a lagi są praktycznie co 5 minut... Gdyby dodali teraz spawn zombie na masową skalę to gra by siadła od razu. Najpierw trzeba dopracować SILNIK gry, a dopiero potem można zająć się BALANSEM i na ich podstawie budować pełnię mechaniki rozgrywki. Co z tego, że dadzą wam 200 zombie jak gra będzie niegrywalna?
Wersja alpha z niegotowym silnikiem, a wy zachowujecie się, jakby premiera była za dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiele filmików widziałem z DayZ, tylko jeszcze na żadnym nie pojawił się zombie. Jest ich tak mało, czy w sumie postanowili, że je usuną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 12:34, MiXB napisał:

Wersja alpha z niegotowym silnikiem, a wy zachowujecie się, jakby premiera była za dwa
miesiące...


Premiera miała być ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alfa wyszła im lepiej niż się spodziewałem. Pomimo tego, że często kasuje postać i trzeba zaczynać od nowa gra się super. Zarzut z ciuszkami jest śmieszny, zresztą nie ma sensu dyskutować dalej z osobami które nie rozumieją w jaki sposób się tworzy oprogramowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenomen jest prosty. Chodzisz przez godzinę i szukasz plecaka, czegoś na ząb. Później znajdujesz broń i zapałki. Oczyszczasz wodę by ugasić pragnienie, w twoje łapy wpada czołówka, apteczka, a nawet otwieracz do konserw. Udajesz się w daleką drogę. 20-30 min idziesz przez las obserwując z daleka główną drogę. Kiedy kończy Ci się woda w oddali dostrzegasz wysoki komin. MIASTO! Biegniesz zadowolony, że uzupełnisz prowiant, znajdziesz wygodniejsze buty, ba może nawet broń palną i amunicję. Wpadasz do budynku straży pożarnej, a tam... drugi gracz. Mierzy do Ciebie z pistoletu. Patrzysz na niego, a on na Ciebie. Wiesz, że jesteś na jego łasce. Kto zrobi pierwszy ruch. Przez sekundę myślisz... tyle pracy, łażenia, łamania gałązek na opał... W tym momencie on podchodzi do Ciebie i mówi High Five. Ucieszony wykonujesz gest przyjaźni i cieszysz się obrotem zdarzeń. Wtedy Ty wyciągasz swoją strażacką siekierę i jednym ciosem w plecy posyłasz delikwenta na tamten świat. Okradasz go z broni i amunicji, a w myślach masz jedynie "Ha, ha, ha... ale frajer :D".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 13:43, kupapiasku napisał:

Pokażcie mi grę, w której dzieją się takie rzeczy jak tu http://www.youtube.com/watch?v=haqFAK_xznk


W sensie idiotyczny śmiech, chrumkanie jak stado świń przy korycie, symulacje egzekucji, przesłuchań, darcie ryje piskiem przed mutacją i debilne komentarze wskazujące na grającego w wieku max 10 lat? Dziękuję za tego linka, już wiem jaka grę totalnie olać sikiem prostym. http://www.youtube.com/watch?v=a5XoFGPyvgI

Sukcesu gratuluje - sprzedać 800k sztuk wersji alpha to jest niezły wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sensie idiotyczny śmiech, chrumkanie jak stado świń przy korycie, symulacje egzekucji,
> przesłuchań, darcie ryje piskiem przed mutacją i debilne komentarze wskazujące na grającego
> w wieku max 10 lat? Dziękuję za tego linka, już wiem jaka grę totalnie olać sikiem prostym.
> http://www.youtube.com/watch?v=a5XoFGPyvgI
>
> Sukcesu gratuluje - sprzedać 800k sztuk wersji alpha to jest niezły wyczyn.

Skoro tylko to widzisz i słyszysz śmiało zakładam, że Ziemia jest dla Ciebie dość prostym miejsce. Zdrówko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować