Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona Hitmana na PC i konsole od Square Enix Montreal odwołana

25 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Richard Knight, starszy projektant kolejnej części Hitmana, która miała trafić na PC oraz konsole poprzedniej i nowej generacji, zamieścił informację na swoim profilu LinkedIn, iż projekt został odwołany.

Przeczytaj cały tekst "Nowa odsłona Hitmana na PC i konsole od Square Enix Montreal odwołana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Skasujmy jedną z naszym najbardziej kasowych serii, aby wydać ją na telefony. Nawiasem mówiąc nie wyobrażam sobie grania w Hitmana na telefonie dotykowym. Co to za komfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Square Enix jest wiecznie niezadowolone, ze sprzedaży swoich gier, więc w sumie nie powinno to nikogo dziwić. Szkoda, najnowszy 47 i tak był znacznie lepszy od nowej Lary, przynajmniej moim zdaniem. Jak ciąć to po całości, może kolejne DE na PS4? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 19:19, FeelThePoveR napisał:

Ale i tak była marna w porównaniu do 4 części...


...zdaniem "fanuf". Akurat Hitman: Absolution miejscami jest genialny, a większość misji to absolutne arcydzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Square Enix non stop narzeka i momentami podejmują durne decyzje, choć powinni być zadowoleni, bo Sleeping Dogs, nowy Hitman i restart Tomb Raidera to były bardzo udane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wywarło na mnie największe wrażenie w nowym Hitmanie to była przebudowana mechanika, AI przeciwników oraz brutalność - ta to wywarła na mnie piorunujące wrażenie, rzucić w przeciwnika siekierą strażacką i patrzeć jak się wbija - bezcenne :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 19:19, FeelThePoveR napisał:

Ale i tak była marna w porównaniu do 4 części...


A co w tamtych częściach było takiego co deklasowałoby tą część jako hitmana? Przecież poziom trudności był dostosowany dla każdego od casuali do hardkor graczy ;>, misje były przemyślane i dorównywały tym z poprzednich hitmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem, że nowym Hitmanem zajmuje się (prawdopodobnie) IO Interactive (bo nowy, nie zapowiedziany projekt, może właśnie być Hitmanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, Absolution naprawdę mi się spodobało i jeszcze zamierzam do tej gry wrócić :)
Co do Hitmana na ekrany dotykowe - skusiłem się na tabletowego Deus Exa i niestety nie spodobał mi się. Może gdybym musiał coś ze sobą zrobić podczas wielogodzinnej podróży...ale w tramwaju czy autobusie wolę sobie zagrać w coś szybszego i prostszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Eternal101
Chociażby system modyfikacji broni który sprawdzał się w singlu, otwartość map, system przebrań... Ale nie twierdzę, że ta część nie jest ,,godna'''' bycia hitmanem mówię tylko że nie jest tak dobra jak poprzednia część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej części też jest możliwość przebierania się :) No i muszę też przyznać, że nowa część jest trudniejsza niż te poprzednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 21:24, FeelThePoveR napisał:

Chociażby system modyfikacji broni który sprawdzał się w singlu, otwartość map, system
przebrań... Ale nie twierdzę, że ta część nie jest ,,godna'''' bycia hitmanem mówię tylko
że nie jest tak dobra jak poprzednia część.


System przebierania się jest i to niczym nie odbiega od tego z poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 19:25, Wojman napisał:

Akurat Hitman: Absolution miejscami jest genialny, a większość misji to absolutne arcydzieła.


To chyba ja grałem w jakiegoś innego Hitmana: Absolution. W moim nie było żadnej genialnej misji a już na pewno nie zauważyłem tam niczego co mogłoby być nazwane arcydziełem. W porównaniu do poprzednich odsłon to był zdecydowanie krok w złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 21:24, FeelThePoveR napisał:

Chociażby system modyfikacji broni który sprawdzał się w singlu, otwartość map, system
przebrań... Ale nie twierdzę, że ta część nie jest ,,godna'''' bycia hitmanem mówię tylko
że nie jest tak dobra jak poprzednia część.


W Hitman: Absolution mapy są otwarte, misje da się przejść na wiele różnych sposobów, sytem przebrań też jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To chyba ja grałem w jakiegoś innego Hitmana: Absolution. W moim nie było żadnej genialnej
> misji a już na pewno nie zauważyłem tam niczego co mogłoby być nazwane arcydziełem. W
> porównaniu do poprzednich odsłon to był zdecydowanie krok w złą stronę.

Może dlatego że fabuła nie pozwalała na taką swobodę jaka była w poprzednich częściach. Żeby nie spojlerować to powiem tylko, że w Absolution Hitman po części jest też zwierzyną a nie tylko łowcą tak jak to było w poprzednich częściach. Tu nie było czasu na kontakt z dealerem broni, rozłożenie sobie mapki i zaplanowanie wszystkiego chcąc być ścisłym z sytuacją fabularną.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 22:27, kesik93 napisał:

To chyba ja grałem w jakiegoś innego Hitmana: Absolution. W moim nie było żadnej genialnej
misji a już na pewno nie zauważyłem tam niczego co mogłoby być nazwane arcydziełem. W
porównaniu do poprzednich odsłon to był zdecydowanie krok w złą stronę.

To zdecydowanie grałeś w innego Hitmana niż my. Absolution jest najlepszą grą z serii i bije Blood Money na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować