Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion kopii Starbounda w rękach graczy od czasu debiutu na Steam Early Access

9 postów w tym temacie

Świetna gra tylko mogli by ją wreszcie dopracować pod kontem optymalizacji. To jaki FPS będziemy mieć to czysta loteria, może chodzić jak masło na PC z przed 4 lat a może się ciąć na kompie który BF4 ciągnie na maksa...
Nie wspominając już że z taką grafiką to powinna śmigać na wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 00:36, Inferno0009 napisał:

Liczyłem na promocje. Nie doczekałem się, lub mnie ominęła jak świętowałem nowy rok ;(


Nie było tej gry w promocji na święta na Steamie. Może dopiero na wiosenną czy letnią wyprzedaż coś puszczą, więc nic nie straciłeś, świętując :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę była parę $ taniej w humble bundle store. No i już na samych $ zamiast EUR oszczędzasz, bo dostajesz i klucz na Steam.
> > Liczyłem na promocje. Nie doczekałem się, lub mnie ominęła jak świętowałem nowy
> rok ;(
>
> Nie było tej gry w promocji na święta na Steamie. Może dopiero na wiosenną czy letnią
> wyprzedaż coś puszczą, więc nic nie straciłeś, świętując :)
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego kto jeszcze nie zaopatrzył się w grę polecam poczekać do drugiej fazy bety. W tej chwili gra bardziej wygląda na alphe losowa generacja wszystkiego na dzień dzisiejszy jest nieco przereklamowana i szybko każdy zauważa cały schemat, a progres w grze jest dość bolesny po pokonaniu ostatniego bossa, który jest aktualnie dostępny. Gra ma ogromny potencjał ale w tej chwili jeżeli naprawdę chcemy jedynie dobrze się bawić a nie udzielać się na forach to polecam poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma niesamowicie ogromny potencjal. Zakupilem ja i mimo iz faktycznie po pokonaniu ostatniego bossa postep nieco zwalnia i nie pozostaje nam nic innego jak gwalcenie, palenie i niszczenie napotkanych wiosek to wroze tej grze swietlana przyszlosc. Zwlaszcza dlatego, ze jest niesamowicie modowalna, niczym produkcje Bethesdy, ktore dopiero kiedy gracze poloza nich lapy, blyszcza one pelnia swego piekna :) Starbound jest tego przykladem i juz nie moge sie doczekac kiedy to ilosc modyfikacji, patchy i innych zacznie rosnac jak grzyby po deszczu :)

PS. Faktycznie, optymalizacja lezy i kwiczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować