Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzisiaj ogłoszenie okładki lutowego GameInformera "z grą na nextgeny", "ludzie zwariują"

66 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Może i te słowa brzmią dość odważnie, ale redakcja natychmiastowo uspokoiła czytelników zapewniając, że tytułem numeru nie będzie ani Gears of War, ani God of War, czy nawet Half-Life 3.

Przeczytaj cały tekst "Dzisiaj ogłoszenie okładki lutowego GameInformera "z grą na nextgeny", "ludzie zwariują"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 00:24, darth_16 napisał:

MASS EFFECT 4. Ja zwariuję wtedy.

... bingo.

E, ludzie, ten tutaj chyba trafił. Rozejść się.

Nie wiem czemu, ale patrząc na tempo, w jakim działa ostatnio BioWare i to, na jakim stadium ma znajdować się obecnie gra, całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie rację, choć ja naiwnie łudzę się, że nie chodzi o coś tak oczywistego. Cichutko postawiłbym na Fallouta 4 albo TESa VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next-Geny ? To za jakies 6-9 lat? :P


Pewnie będzie to L4D3 i ludzie ''zwariują'' bo to nie nowy HL : >.

Eh GI już parę razy tą taktykę wabienia klientów stosowało i jak dotąd nic ciekawego nie miało do pokazania. Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i naprawdę zobaczymy coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle świetnych gier, które czekają na kontynuację. Tylko, że "na nowe konsole" i "ludzie (amerykanie) zwariują" ogranicza wybór. Jeśli chodzi o marzenia to normalny Gothic 4, KOTOR3, Neverwinter Nights 3 (singleplayerowe z tym genialnym trybem sieciowym), Jedi Knight IV, Mafia 3, nowy Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niespodziewanych i trochę zakurzonych, jest jeden tytuł, którego ogłoszenie doprowadziłoby mnie do pozytywnego szaleństwa - kontynuacja Prince of Persia (tego z Eliką).

No i ewentualnie sequel TWEWY, ale to już zupełnie inna platforma. ;p

Ale pewnie będzie to zapowiedź czegoś, o czym od dawna wiemy/przypuszczamy że powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4, Mafia 3, ME 4 ;>. Jak dla mnie najpewniejszy jest ME 4 albo hmm może W3? Albo DA 3? Choć ME 4 jest najpewniejszy.

Gostyx Tak szczególnie że Rockstar nawet słowem nie pisnął o wersji next genowej, więc coś związanego z GTA V to może być tylko zapowiedź na PC i oby jak najszybsza. I mam nadzieję że nie przedłuża terminu między wersją konsolową a PC''tową. Ale to nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie The Elder Scrolls VI, to zwariuję. Jeśli Mass Effect 4 to będę bardzo szczęśliwy. Oby nie był to żaden pieprzony shooter, którego przejście z liniową fabułą zajmuje przeważnie 2 dni... Gry które wystarczają na długo - te są dobre, to są arcydzieła. Ja najdłużej gram w... Spore Galactic Adventures. Bo już od 2008 roku, aż do dziś. Gra jest tak zbudowana, że po prostu nawet jak się znudzi, to i tak zawsze się do niej wraca. Na drugim miejscu jest GTA IV do którego też często wracam, choć coraz rzadziej. Kolejny jest Wiedźmin 2, którego przeszedłem już 13 razy, a następnie TES V, ale niestety wiem, że on nigdy nie przebije przykładowo Spore, bo już mi się ostro zaczyna nudzić :/

Zastanówmy się.. Jak będzie z tym zwariowaniem. Są 3 zasady
-Musi być to gra, która ma wcześniejszą część
-Wcześniejsza część tej gry musiała zostać wydana co najmniej 3 lata temu
-Wcześniejsza część musiała okazać się hitem

Mi przychodzą do głowy tylko TES VI, Mass Effect 4, może Mafia 3, ale czy dwójka była aż takim hitem? GTA V na PC? Ciekawe... Nie mogę się doczekać. Chyba, że to będzie jakieś Battlefield albo Call of Duty. Wtedy się rozczaruję. Nie mówię, że te gry są kiepskie, ale to zupełnie nie mój gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E.T 2 hehe

A tak serio, to mysle o Final Fantasy 15, ale ta gra jakby juz istnieje w swiadomosxi graczy, w sensie, ze zapowiedzana zostala. Ale moze nie chodzi o to, ze ludzie zwariuja na wiesc, jaki to tytul,ale jak jest oszalamiajaco wykonany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować