Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale Games marzy o stworzeniu gry z Jamesem Bondem

15 postów w tym temacie

Nie chciałbym kolejnej, identycznej gry filmowej, quasi przygodówkowej. Chyba że mają jakieś inne pomysły. Ja najchętniej zobaczyłbym grę o Bondzie po prostu jako pełnoprawną skradankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To mogłoby się udać, ale z drugiej strony niech się najpierw wyrobią z aktualnymi projektami.

Dokładnie. Cały pierwszy sezon TWD, kiedy Telltale nie było jeszcze zawalone milionem projektów, ukazał się na przestrzeni 7 mięsięcy. Mija natomiast 3 miesiąc od premiery pierwszego epizodu The Wolf Among Us a kontynuacji dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się boję, że TG przegnie i złapie za dużo srok za ogon.
Już wbili się w kilka "odcinkowych" produkcji, na razie wszystko trzyma wysoki poziom, ale jak dojdą do tego 3-4 kolejne serie to kto wie, czy nie nastąpi przeskok z jakości na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie wezmą się za nic nowego dopóki nie skończą aktualnych projektów. IMO im dłużej trzeba czekać na odcinki, tym mniejsze emocje przy kolejnych. Pierwszy sezon TWD łyknąłem w tydzień (kupiłem gdy ukazał się już cały sezon) i gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Natomiast pierwszy odcinek nowego sezonu zaliczyłem dzień po premierze i z fabuły pamiętam już tylko urywki (które, zapewne, będą przypomniane na początku kolejnego epizodu). Mogę zrozumieć cykl wydawniczy co 4-5 tygodni, im więcej projektów tym bardziej ten czas się wydłuża, a tego bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telltale niech najpierw zajmie się swoimi bieżącymi projektami z którymi już się nie wyrabia.
Sytuacja z TWAU to jakaś kpina, boję się że również na kolejne epizody TWD przyjdzie nam czekać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi opiniami - niech skupią się na swoich aktualnych projektach, skończą je i dopiero wtedy niech myślą o kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Telltale ogranicza się do robienia tylko gier na licencji? Mają świetnych scenarzystów, markę też już sobie wyrobili, czas w końcu zrobić coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech robią co chcą ale pierwsze niech dokończą obecne projekty, TWAU jest tego przykładem, zanim skończą sezon tej gry minie pewnie coś koło 2 lat patrząc na to kiedy został wydany pierwszy odcinek i ile już czekamy na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bond w wykonaniu Telltale Games? Z przygodówkową akcją, wspaniałą fabułą i cel-shadingową grafiką? Pani Barbaro Brocolli - To jest coś w co warto zainwestować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować