Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Gramik 2013", czyli wybory Gramowiczów roku i najlepszych wpisów gramsajtowych - wyniki!

163 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2014 o 17:50, ManweKallahan napisał:

Mi tam te plakietki nie przeszkadzają, ale mogłyby być pod nickiem, a nie nad, bo lekko
mi to burzy kompozycję :D


Jak za rok wygrasz, to się będziesz cieszyć z "plakietki" nawet, jak ci ją wrzucą, między nick, a status forumowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 17:50, ManweKallahan napisał:

Mi tam te plakietki nie przeszkadzają, ale mogłyby być pod nickiem, a nie nad, bo lekko
mi to burzy kompozycję :D


A ja uważam, że najfajniej by było, jakby plakietki były w formie dodatkowej ramki wokół avatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 18:15, theZoSo napisał:

A ja uważam, że najfajniej by było, jakby plakietki były w formie dodatkowej ramki
wokół avatara.

Pozwolę się nie zgodzić, chociaż musiałbym to zobaczyć, żeby się ostatecznie przekonać, ale jak sobie to teraz wyobrażam, to jakoś nie bardzo mi się to widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie byłby problem, bo w takiej ramce, nawet z miejscem na napis, niewiele dałoby się zmieścić. Także już lepiej ta plakietka. Szkoda tylko, że nie jest jakoś na forum wpasowana [od jednej krawędzi, do drugiej] w okienko z nickiem, itp. A na GSach też jakoś tak dziwnie wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to tylko jedno - czas na prace nad Forum 2.0 :)

BTW: fajnie by było, jakby wtedy po roku użytkownik mógł dostać po prostu podpis pod tytułem, jak nadejdą nowe wybory. Takie coś faktycznie jak Walgierz ma... albo uaktualnić już istniejące plakietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 17:29, Muradin_07 napisał:

Albo też mogą nie wiedzieć o tym, że wygrali. Do Sandro już napisałem, jeszcze roba złapię
w tej kwestii :)


Już nie trzeba, samemu udało mi się zauważyć. Co prawda dopiero wczoraj i to tuż przed wyjściem do kina, więc nie zdążyłem nawet skomentować. Zabrzmi to trochę jak na rozdaniu Oskarów, ale kompletnie się nie spodziewałem. Sadząc po statystykach odwiedzin gramstatów założyłem, że i tak 90% głosujących nie będzie o nich wiedzieć, więc szans na wygraną nie mam. Do tego Vilmar też zrobił kiedyś statystyki i dodatkow wtyczkę do gramsajtów, więc prosta matematyka mówi: Vilmar > ja. Ale jednak się udało. :D Ciesze się niezmiernie, nagrody są naprawdę fajne, szczególnie koszulka. Plakietka już niestety mniej :P.
W sumie teraz aż mi głupio, bo samym plebiscytem nie interesowałem się za bardzo, nawet wywiad gdzieś mi zaginął w natłoku wiadomości w folderze TODO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 18:36, rob006 napisał:

W sumie teraz aż mi głupio, bo samym plebiscytem nie interesowałem się za bardzo, nawet
wywiad gdzieś mi zaginął w natłoku wiadomości w folderze TODO...

I tak można wygrać... Ale to się nazywa właśnie autorytet, siła przebicia, poważanie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle spóźniony, oj Boziu, Boziu...

Wybaczcie, ale jestem poza domem i do poniedziałku mam ograniczony dostęp do sieci, tak więc o wynikach plebiscytu dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Jak już wspominałem, sama nominacja była dla mnie zwycięstwem, bo kompletnie się jej nie spodziewałem, a przy tak potężnej konkurencji pozostało mi jedynie oddać swoje głosy na kandydatów i iść spać. Nawet nie wspominałem nikomu o tym konkursie. Z całego mojego otoczenia wiedział o nim jedynie brat i kumpel, którzy sami są gramowiczami. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy na mnie głosowali :P A tu nagle taka niespodzianka. No cóż mogę rzec, poza tym że to dla mnie jedna, wielka niespodzianka i przeogromny zaszczyt? Dziękuję każdemu z osobna za to, że czytacie i lubicie moje wpisy. Mam w głowie jeszcze kilka ciekawych pomysłów na przyszłość, ale do ich zrealizowania brakowało mi przede wszystkim motywacji.

W kwestii nagród (poza tym, że ten wątek kompletnie wyleciał mi z głowy) spodziewałem się co najwyżej statusu pod nickiem i bonem do sklepu gram.pl. A tu taka niespodzianka! Szczena mi opadła. Szczególnie przy koszulce, bo kiedyś już podobną wygrałem, ale trochę się już od tamtego czasu przedawniła. No bo kto jeszcze kojarzy Igora FCBayern? Marzyłem o jeszcze jednej, ale z nowym nickiem.

Tak więc dziękuję raz jeszcze. Organizatorom (tym frontowym oraz cichym pomocnikom w tle) za zorganizowanie i koordynację tak fajnego, i jak się domyślam - wymagającego wydarzenia, głosującym za doping i uznanie, współzawodnikom za wysoki poziom i próg, w którego przeskoczenie sam nie wierzyłem, oraz wszystkim całościowo za wspólną zabawę!

BTW Obiecane plakietki wyślę pocztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 23:59, Sandro napisał:

A ja jak zwykle spóźniony, oj Boziu, Boziu...


Wejście smoka ^^

>Mam w głowie jeszcze kilka ciekawych pomysłów

Dnia 09.01.2014 o 23:59, Sandro napisał:

na przyszłość, ale do ich zrealizowania brakowało mi przede wszystkim motywacji.


Czekamy ;]

Dnia 09.01.2014 o 23:59, Sandro napisał:

No bo kto jeszcze kojarzy Igora FCBayern? Marzyłem
o jeszcze jednej, ale z nowym nickiem.


Znajdą się tacy... :)
Choć po prawdzie gdzieś mi się to zagubiło, że Ty to Ty :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 23:59, Sandro napisał:

No bo kto jeszcze kojarzy Igora FCBayern?

Jam Ci jest z tych, którzy kojarzą. Tym bardziej mi się po mailu Twoim przypomniało :>

Dobrze, że jednak jest Sandro, bo teraz by zarzucili Tobie bycie sezonowcem, w związku z transferem Lewego. I nikt by nie patrzył ile czasu masz już taki nick. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 13:57, theZoSo napisał:

Dobrze, że jednak jest Sandro, bo teraz by zarzucili Tobie bycie sezonowcem

Albo sam bym się kreował na hipstera. "Lubiłem Bayern zanim wzięli Lewandowskiego"... 8/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 18:36, rob006 napisał:

Plakietka już niestety mniej :P.


Aż taka zła, nie jest, jedynie róż nie pasuje. Mogło być gorzej, zawsze.

A tak przy okazji, to gratuluję. Jesteś jednym z tych, na których głosowałem, ale jako jedyny wygrałeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Tyler_D ma rację, napisy są ohydne. Oczojebne i po prostu brzydkie. Nie wiem co złego było w starych zielonych podpisach. I nawet nie wiadomo z którego roku wyróżnienie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 21:55, Dotson napisał:

I nawet nie wiadomo z którego roku wyróżnienie :|

A próbowałeś kliknąć w "plakietkę"?

Nie zmienia to jednak faktu, że statusy mogły zostać bardziej elegancko rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 21:55, Dotson napisał:

Fakt, Tyler_D ma rację, napisy są ohydne. Oczojebne i po prostu brzydkie. Nie wiem co
złego było w starych zielonych podpisach.

Pewnie te będą lepiej pasowały do Nowego Forum™, które być może powstanie przed następnymi wyborami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2014 o 22:40, Dared00 napisał:

Pewnie te będą lepiej pasowały do Nowego Forum™, które być może powstanie przed
następnymi wyborami ;)


Powiem Ci, że to jest bardzo ciekawa teoria... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu mojej absencji prosze uprzejmie komisje gier i zakładów o dodanie za rok kategori : Ssacz Roku , przynajmniej bede mógł powalczyć :D No robowi ,ssjotowi i cedrikowi sie należało za całokształt bycia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować