Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 już u 4,2 miliona graczy

11 postów w tym temacie

premiera PS4 spowodowała powiększenie liczby abonentów o 90%

Zakładając optymistycznie, że każdy posiadacz PS4 ma Plusa, wychodzi że Plus na Vitę i PS3 opłacało ok. 4,5 mln ludzi, co jest dośc słabym wynikiem jak na bazę aktywnych posiadaczy PS3 (nie wspominając o Vicie), która wynosi pewnie z kilkadziesiąt milionów.

Dość słabo patrząc na to jak fajne gry trafiały do PSPlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że poszli w rozwiązanie Microsoftowe że by grac Online trzeba miec aktywną subskrybcję, nie dość że płacę za grę to jeszcze żeby pograć online muszę mieć PS +? Czy ja coś źle zrozumiałem i dotyczy to tylko gier dawanych za free na PS+ ale to bez sensu by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> co jest dośc słabym wynikiem jak na bazę aktywnych
> posiadaczy PS3

Wiesz na kilkanaście znajomych i kumpli ze szkoły co ma ps3 nikt nie wykupił plusa ani praktycznie nie użył tych 14 dni darmowych. Ja też nie wkupywałem mając ps3 bo do FPs i bijatyk nie potrzeba było płacić za net to po co kupować Ps Plus. Teraz na Ps4 jest wymagany abonament to nie dziwi mnie fakt że mają przyrost o 90 % skoro praktycznie wszystkie gry co wydali to gry głównie przeznaczone na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 13:25, Renchar napisał:

Ja też nie wkupywałem mając ps3 bo do FPs
i bijatyk nie potrzeba było płacić za net to po co kupować Ps Plus.

Albo mi sie zdaje albo chyba nie wiesz CO daje Ci PS+ i dlaczego powinienes go miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sony DOSŁOWNIE sprzedaje każdą wyprodukowaną PS4, a problemem jest potężny popyt na nią, której firma nie potrafi zaspokoić, bo moce produkcyjne w Foxconnie jak i podwykonawców (patrz AMD) są ograniczone. Gdyby nie to, wyniki byłyby znacznie bardzie imponujące. Do dziś wielu preoderowców z zachodniej Europy czeka na swoje PS4.

Dla porównania, Xbox One już zaczyna zalegać na półkach w USA i UK. Nie ma też problemu z dostępnością na Amazonie. Jestem ciekaw, ilu graczy na święta kupiło Xboxa tylko dlatego, że nie mieli szansy na zakup PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli Sony DOSŁOWNIE sprzedaje każdą wyprodukowaną PS4, a problemem jest potężny popyt
> na nią, której firma nie potrafi zaspokoić, bo moce produkcyjne w Foxconnie jak i podwykonawców
> (patrz AMD) są ograniczone. Gdyby nie to, wyniki byłyby znacznie bardzie imponujące.
> Do dziś wielu preoderowców z zachodniej Europy czeka na swoje PS4.
>
> Dla porównania, Xbox One już zaczyna zalegać na półkach w USA i UK. Nie ma też problemu
> z dostępnością na Amazonie. Jestem ciekaw, ilu graczy na święta kupiło Xboxa tylko dlatego,
> że nie mieli szansy na zakup PS4?

Dokładnie. Póki co ciężko jest wydać jednoznaczny wyrok. Jakiekolwiek wiarygodne zestawienie będzie możliwe pewnie za co najmniej pół roku, kiedy konsole trafią do podobnej ilości krajów, a Sony zaspokoi podaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo mi sie zdaje albo chyba nie wiesz CO daje Ci PS+ i dlaczego powinienes go miec :)

Faktycznie nie wiem co dawał bo skoro multi było darmowe to nawet nie myślałem wydawać złotówki i tam zaglądać. Widziałem tylko czasami jakieś promocje gier, ale i tak mnie to nie przyciągnęło więc pewnie u większości posiadaczy ps3 było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec napisze Ci, ze w ramach abonamentu, mozesz grac w SPORA liczbe gier AAA na PS3 za darmo. W obecnym miesiacu mozesz sobie sciagnac Borderlands2. A jeszcze jeszcze kilka gier z wczesniejszych miesiecy do sciagniecia jak Guacamelee, X-Com Enemy Unknown czy Uncharted 3

I dopoki masz aktywny abonament, mozesz grac w kazda sciagnieta gre ile chcesz i jak dlugo chcesz.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/your-instant-game-collection/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować