Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka słów o upływie czasu w Final Fantasy: Lightning Returns

6 postów w tym temacie

Robert Sawicki

O tym, że gra będzie miała nałożony limit czasu, pisaliśmy już niecałe trzy miesiące temu. Teraz warto omówić sprawę nieco bliżej, jako że Square Enix zdecydowało podać się parę nowych informacji.

Przeczytaj cały tekst "Kilka słów o upływie czasu w Final Fantasy: Lightning Returns " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Falloucie*, wiele lat temu też był taki limit. Nie polubiłem go i pomimo, że od tego czasu upłynęło duuuużoooo więcej czasu niż skromne trzynaście dni, a mi przybyło siwych włosów... to nic się w tym względzie nie zmieniło.

O żesz...- po cholerę takie durne i upierdliwe rozwiązanie, toż to powinno zdechnąć lata temu ? Nic tak nie psuje mi radości z grania jak wiszący nad głową wirtualny zegar...

*Tam chociaż po zdobyciu

Spoiler

water chipa

(niestety wtedy miało się jakieś 2/3 gry już za sobą) można już było grać normalnie i się nie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, limit był też w The Legend of Zelda: Majora''s Mask i to jeden z tych przykładów, gdzie wstawienie do gry niewidzialnego zegara wyszło jej na dobre.

W najgorszym wypadku będziemy musieli oglądać Lightning "tylko" 50 godzin - a podejrzewam, że dla osób mających za sobą FF XIII to i tak zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak do tego ma się "end-game". W FFX było Monster Arena i Dark Summony + Blitzball. Sporo czasu potrzebabyło na wymaxowanie i pokonanie większość potworów. Rownie wiele potrzeba było do rozegranie 56 wymaganym (albo 23 jesli reset) meczy blitzballa.

W FF12 Hunty + sporo side-q.
FF7 - Samo hodowanie golden chocobo zajeło mi 10h. Potem jeszcze Golden Saucer i zdobywanie Summonow i materii no i Weapony.

Zazwyczaj 40-50h zabawy jeszcze było przed samym finałem każdej z części jeśli chcieliśmy maxować. Ciekawe jak tu to rozwiążą. A może poszli na łatwizne i takiego contentu po prostu nie będzie : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować