Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 19:16, Łukasz Guzik napisał:

przeczytaj sobie jeszcze raz regulamin:

2. Co jest zabronione

* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony

a ty właśnie odbierasz mi przyjemność korzystania ze strony


Niby w jaki sposob? Ze zareagowal na twoje pisanie posta po poscie? Prawda jest taka ze w kazdym innym temacie za cos takiego tez by cie zjechali. Zamiast wysylac 9 osobnych postow mogles napisac jednego wielkiego z zaznaczeniami do kogo kierujesz dana wypowiedz. Przyklad: Nick ----->
Popatrz teraz jak wyglada strona z twoimi postami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty mi odbierasz przyjemsnoc z korzystania z forum bo musze przewijac twoich 9 postow pod rzad jakbys nie mogl napisac 1 !!! Glupota nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:02, czarkson napisał:

jestem posiadaczem tej trefniej wersjii z extraklasyki, jezeli ktos by chcial zagrac to jest
moje gg 6167606


i tak nie zagrasz bo sierra nie potwierdza zgodności wersji!!

a i klikaj "dodaj post" a nie odpowiadaj jeśli masz zamiar napisać coś ogólnie a nie odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to już gdzie indziej opisałem spotkało mnie niebywałe nieszczęście - DVD z ostatniego CD-A mi nie działa. W związku z tym chciałbym dowiedzieć się, czy błąd w wersji Empire Earth dołączonej do pisma (ten który opisałem tu --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9085&pid=22) nadal/też występuje. Jeśli tak, to zapewne udam się do siedziby redakcji w celu wymiany płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybkie, krótkopiłkowe pytanie: mam grę z dodatkiem z CDA, czyli jest to ta sama wersja co z klasyki. mam problem: podstawka chodzi ładnie, po instalacji dodatku nie uruchamia się już nic. też tak macie?? jest jakaś rada na to? po drugie: mam oryginał, a nie mogę grać po necie, bo niby zły cdkey?? jaki jest obecny stan wiedzy na temat tych bugów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa, ludzie z CDP, coście zrobili z ta grą??? w tej grze nie działa klawiatura!! nie moge wpisać nawet nazwy sejwa, bo działają tylko polskie literki z ogonkami!!! tak samo z czatem!!! o co tu chodzi?? nie było tak w wersji angielskiej!!! (gralem wczesniej w demo) po necie grać się nie da, w singlu takie bugi, to jest przesada!! gdzie jest patch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Otóż gdzy gram sobię kampanie, a dokładnie próbuje w nią zagrać ładuje sie grzecznie filmik, i nawet sie zaczyna... i wywala mi errora, no i oczywiście gra się wyłącza, kompa mam na pewno spełniającego wymagania:) Nowe directy i sterowniki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę z CDA, chciałam sobie w Sztuce podboju na losowej mapie pograć Japończykami, niestety w tabelce wyboru narodu pokazuje się informacja, że nie można otworzyć pliku. Ponowna instalacja nie pomogła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Mam do was sprawę mianowicie chodzi o to że wraz z kolegą chcemy założyć kolektyw na gram.pl o Empire Earth. To był jego pomysł jednak chwilowo go nie ma więc mi przypadło poszukiwanie osób do projektu. Potrzeba nam jeszcze 2-3 redaktorów, webmastera i grafika. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na gg numer 6974127 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że kampania ruska niedziala i to w najciekawszym momencie:(ściągne wszystkie patche moze zadziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
mam problem bo nie wiem jak zwiększyć populacje?
Jak biorę losową mape to ustawiam np.populacja 1200 i jak gram to za CH**** nie da sie jej zwiększyć jest tylko od 300 do ok.500, wszystkie budynki budowałem w milionach(metafora).
pomóżcie
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:12, tymuś napisał:

mam problem: podstawka chodzi ładnie, po instalacji dodatku nie uruchamia się już
nic. też tak macie?? jest jakaś rada na to?

Zainstaluj dodatek w oddzielnym katalogu (nie tym gdzie podstawka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empire Earth są głupie postacie(nie chodzi mi o inteligencję lecz o wygląd), szczególnie z****** twarze. Już widać u barbarzyńców uśmiech, taki durnowaty. Ale w tej grze nie chodzi tylko o twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Earth ma swoje lata, tak samo jej grafika. Wszystko inne poza tym jest według mnie świetne w tej grze :). To moja ulubiona gra strategiczna. Najlepszy w niej jest wg. mnie system epok i dużo jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jedną z gier z serii Empire Earth. Są one dostępne w Ekstra Klasyce Next. Tylko którą kupić? Jedynkę czy dwójkę? Która jest lepsza? Proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest stara. W czasach jej powstawania, po prostu nikt wśród gier strategicznych nie robił ładnych ruchomych buziek:) W EE to przechodzi, w przeciwieństwie do Age of Empires 3 w którym twarze są tej samej "jakości" a gra sprzed dwóch lat

Do innych: Szukam chętnych do redakcji portalu o Empire Earth !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 13:19, Mizioltoja napisał:

Witam!
mam problem bo nie wiem jak zwiększyć populacje?
Jak biorę losową mape to ustawiam np.populacja 1200 i jak gram to za CH**** nie da sie jej
zwiększyć jest tylko od 300 do ok.500, wszystkie budynki budowałem w milionach(metafora).
pomóżcie
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdro

Z tego co udało mi się zaobserwować, jest to limit populacji w sumie. Czyli jak masz np. 3 graczy, to limit dla każdego jest 500. Można wybudować koloseum, żeby ją trochę inaczej rozdzielić :) I są technologie w szpitalach zwiększające populację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj mi ktoś pomoże. Zakupiłem złota edycje EE. Podstawka chodzi jak ta lala ale mam problem z dodatkiem. Otóż po zainstalowaniu i uruchomieniu. Pojawia sie komunikat że gra nie wykryła karty dźwiękowej. Myślałem że to przez to że mam scaloną ją z płytą główną dlatego kupiłem nową kartę dźwiękową. Niestety komunikat ciągle występuje. Możecie mi jakoś pomóć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować