Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 16:57, Hikisa napisał:

Może tutaj mi ktoś pomoże. Zakupiłem złota edycje EE. Podstawka chodzi jak ta lala ale mam
problem z dodatkiem. Otóż po zainstalowaniu i uruchomieniu. Pojawia sie komunikat że gra nie
wykryła karty dźwiękowej. Myślałem że to przez to że mam scaloną ją z płytą główną dlatego
kupiłem nową kartę dźwiękową. Niestety komunikat ciągle występuje. Możecie mi jakoś pomóć ??

Spróbuj przeinstalować sterowniki do dżwięku i płyty głównej, jeżeli nie pomoże, skontaktuj się z CDP
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj mam radochę! Normalnie(dzisiaj) pzeszedłem z prehistorii do nano :)))) Chociaż nie było to aż takie trudne :/

Życzę powodzenia innym graczom
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam takie banalne pytanie: jestem obecnie(chyba)w szostej misji w angli, gdzie jest to cos na ,,p"jak doprowadzam henrysia do london tower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:51, Ziomós napisał:

czesc mam takie banalne pytanie: jestem obecnie(chyba)w szóstej misji w angli, gdzie jest to
cos na ,,p"jak doprowadzam henrysia do london tower?

jeszcze w tej misji nie byłem ale jeśli masz ekstra klasyka next to w zakładce powinien być poradnik z wszystkimi opisami misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum o najbardziej niedocenionej Grze RTS... Łezka w oku... Mam nadzieje że 3 część przełamię tą złą passe i wszyscy będą się w nią zagrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem otóż wczoraj zakupiłem empire erth II + dodatek w eXtra klasyce gra działa bez zarzutów
dopiero problem zaczyna sie przy grze internetowej. Mam patch 1.2 lecz nie mogę sie podłączyć do gry innych graczy gdzyż "Niekompatybilna wersja gospodarza" (choć mam tą samą) "Różnice w pluiku wykonywalnym" (???)
Najlepsze jest to gdy staram sie stworzyć własną grę pisze iż posiadam nieprawidłowy cd-kay i czy chce wprowadzic go ponownie jesli wprowadze niepoprawyny nie zatwierdza jeśli wprowadze poprawny (ten dołączony) przyjmuje go ale i tak to nic nie zmienia gdzyż dalej nie moge grac w sieci : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 11:52, pawerator napisał:

Witam!
Mam pewien problem otóż wczoraj zakupiłem empire erth II + dodatek w eXtra klasyce gra działa
bez zarzutów
dopiero problem zaczyna sie przy grze internetowej. Mam patch 1.2 lecz nie mogę sie podłączyć
do gry innych graczy gdzyż "Niekompatybilna wersja gospodarza" (choć mam tą samą) "Różnice
w pluiku wykonywalnym" (???)
Najlepsze jest to gdy staram sie stworzyć własną grę pisze iż posiadam nieprawidłowy cd-kay
i czy chce wprowadzic go ponownie jesli wprowadze niepoprawyny nie zatwierdza jeśli wprowadze
poprawny (ten dołączony) przyjmuje go ale i tak to nic nie zmienia gdzyż dalej nie moge grac
w sieci : /



dodam jeszcze ze dodatek w sieci działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem, czy nadal nie ma tego zapowiadanego patcha do Złotej Edycji, bez którego wyskakuje do Windowsa w kampanii rosyjskiej. Jeśli wciąż nie ma to pewnie się już nie pojawi, a szkoda, w końcu to jest poważny błąd. Ale w ogóle to nie jest nic nowego - widziałem w sieci patcha 1.0.4.0 do "zwykłej" Empire Earth PL(niestety nie działa na Złotej Edycji - zresztą ona jest przecież w wersji 2.0 więc nowszej), który poprawia dokładnie to samo. Tam chodziło o plik language.dll co sugerowałoby, że to wina spolszczenia. Szkoda, naprawdę szkoda. Ten sposób co ktoś tu podawał ze zamianą plików z EE:SP niestety u mnie nie działa.

A co do samej gry to bardzo fajna, przynajmniej dla tych co lubią serię AoE. Oczywiście uwzględniając, że ma już swoje lata. Fabuła scenariuszy jest czasem strasznie taka...uproszczona, jeśli chodzi o nawiązania historyczne. Taka kampania niemiecka - kończy się na zdobyciu Anglii (!?), bez wzmianki o tym, że Niemcy jednak tę wojnę przegrały;). No i są pewne rzeczy, które trzeba potraktować umownie np. skala map (cała Europa w jednym scenariuszu, na jeden kraj przypada z pięc budynków;)) czy wydobycie surowców (od prehistorii do epoki nano -za pomocą kilofów i siekier - mogliby chociaż zrobić coś takiego jak SCV w Starcrafcie;). Ale i tak sobie kupie EE II na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie mam taki problem ;D Mianowicie to zgubiłem poradnik do EE, w którym miałem kod instalacyjny.
Czy da się coś zrobić?? Ach no tak... Podacie mi kody instalacyjne do EE i EE Sztuka Podboju ?? Byłoby miło
Prooszeee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 21:43, piorunek14 napisał:

Siemka ludzie mam taki problem ;D Mianowicie to zgubiłem poradnik do EE, w którym miałem kod
instalacyjny.
Czy da się coś zrobić?? Ach no tak... Podacie mi kody instalacyjne do EE i EE Sztuka Podboju
?? Byłoby miło
Prooszeee... :(



napisz do cdprojektu. bo raczej nikt Ci nie da swojego seriala. Szczególnie że moze byc tak, ze tak naprawde masz lewa gre


----------------------------------------

mam pytanie:
gdzie moznaby znalezc dodatkowe scenariusze do podstawki i dodatku?? poza tymi co mozna sciagnac jako bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Mam pytanie do gry EE SP, bo w kampani rzymskiej 3 misji uzbierałem wystarczającą ilość złota i nie wiem co dalej zrobić ;/ Przeszedł to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:55, Bartek 93 napisał:

Mam problemik. Otóż gdzy gram sobię kampanie, a dokładnie próbuje w nią zagrać ładuje
sie grzecznie filmik, i nawet sie zaczyna... i wywala mi errora, no i oczywiście gra
się wyłącza, kompa mam na pewno spełniającego wymagania:) Nowe directy i sterowniki również.


u mnie to samo :( z tego powodu nigdy tak naprawdę nie ukończyłem podstawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:36, castlerock napisał:

> Mam problemik. Otóż gdzy gram sobię kampanie, a dokładnie próbuje w nią zagrać ładuje

> sie grzecznie filmik, i nawet sie zaczyna... i wywala mi errora, no i oczywiście
gra
> się wyłącza, kompa mam na pewno spełniającego wymagania:) Nowe directy i sterowniki
również.

u mnie to samo :( z tego powodu nigdy tak naprawdę nie ukończyłem podstawki :(

Rozwiązałem ten problem, przy nowych kartach graficznych (jak moja) czyli z serii 8xxx i być może 7xxx jest to wina sterowników,należy zainstalować odpowiednie (nie pamiętam które, ale znalazłem je na płycie dołączanej do CDAction). Po instalacji wszystko jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie gry naciśnij Enter, wpisz kod, Enter.

my name is methos - dostęp do wszystkich zasobów, widok całej mapy
boston food sucks - dodatkowe 1000 żywności
atm - dodatkowe 1000 złota
you said wood - dodatkowe 1000 drewna
rock&roll - dodatkowe 1000 kamienia
creatine- dodatkowe 1000 żelaza
all you base are belong to us - dodatkowe 100 000 wszystkich zasobów
the quotable patella - modernizuje wszystkie jednostki
i have the power - maksymalnie dodaje siły i magii
asus drivers - odkrywa mapę
somebody set up us the bomb - wygrywasz grę


oto kody do empire earth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować