Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Ja mam taki problem, że gra wyłącza się po załadowaniu 3 misji kampanii azjatyckiej. O ile pamiętam to podobnie mialem w przypadku kampanii rosyjskiej i niemieckiej. Czy na to jest jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra wyskakuje na pulpit w czwartej misji kampanii rosyjskiej (kiedy Grigor mówi o wehikule czasu Chinczyków). Znalazłem patcha, ale nie działa on z wersją eXtra Klasyki. Sam patch zmienia nieco plik language.dll i ponoć usuwa ten błąd. W kampanii niemieckiej niczego takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 11:41, Bimbermistrz napisał:

Mi gra wyskakuje na pulpit w czwartej misji kampanii rosyjskiej (kiedy Grigor mówi o wehikule
czasu Chinczyków). Znalazłem patcha, ale nie działa on z wersją eXtra Klasyki. Sam patch zmienia
nieco plik language.dll i ponoć usuwa ten błąd. W kampanii niemieckiej niczego takiego nie
zauważyłem.


mam to samo (w zalaczeniu opis bledu) - pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 23:34, dracus napisał:

> Mi gra wyskakuje na pulpit w czwartej misji kampanii rosyjskiej (kiedy Grigor mówi o wehikule

> czasu Chinczyków). Znalazłem patcha, ale nie działa on z wersją eXtra Klasyki. Sam patch
zmienia
> nieco plik language.dll i ponoć usuwa ten błąd. W kampanii niemieckiej niczego takiego
nie
> zauważyłem.

mam to samo (w zalaczeniu opis bledu) - pomoze ktos?


U mnie nic takiego się nie pokazuje. Gra po prostu wychodzi na pulpit, bez okna z błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego bledu bo gra jest przednia. Prawie kazdy scenariusz potrafi zatrzymac przy kompie na dobrych kilka godzin. A te problemy to byc moze sprawa indywiualna dla danego kompa/konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o wysłanie zgłoszenia do Pomocy Technicznej.
Pod poniższym linkiem znajdziecie formularz zgłoszeniowy:
http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=499

Prosiłbym o dołączenie do formularza raportu dxdiag, oraz opisać pokrótce, w jakim momencie gry występuje komunikat, ewentualnie prosiłbym jeszcze o save z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem problem w pomocy technicznej, rownoczesnie z moja prosba o pomoc na forum. Dzis (bardzo pozotywne zaskoczenie szybka odpowiedzia na zgloszony problem) poproszono mnie o raport z dxdiag . Przeslalem i pozostalo czekac :) O save nie pomyslalem, ze sie moze przydac ale moment kiedy wyskakuje ten blad opisal Bimbermistrz 2 posty wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 22:47, dracus napisał:

Zglosilem problem w pomocy technicznej, rownoczesnie z moja prosba o pomoc na forum. Dzis
(bardzo pozotywne zaskoczenie szybka odpowiedzia na zgloszony problem) poproszono mnie o raport
z dxdiag . Przeslalem i pozostalo czekac :) O save nie pomyslalem, ze sie moze przydac ale
moment kiedy wyskakuje ten blad opisal Bimbermistrz 2 posty wyzej.



i CO DRACUS OTRZYMALEŚ w koncu rozwiazanie problemu z czwarta misja kampanii rosyjskiej?? jesli tak to bardzo prosze o kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Sprawa okazala sie na tyle zlozona, ze przekazano ja razem z zapisem do producenta gry - pozostaje wiec cierpliwie czekac.
Co gorsza w dodatku "Sztuka Podboju" napotkalem podobny blad i najwyrazniej rowniez dotyczny szerszej grupy graczy (opisuje go juz tutaj oFca666): w kampanii azjatyckiej po odprawie i wczytaniu III misji - gra przeskakuje do windy z komunikatem o bledzie - doradzam sprawdzic. Zglaszam tez do Pomocy Technicznej

Dnia 27.07.2006 o 17:27, Cluster napisał:

> Zglosilem problem w pomocy technicznej, rownoczesnie z moja prosba o pomoc na forum.
Dzis
> (bardzo pozotywne zaskoczenie szybka odpowiedzia na zgloszony problem) poproszono mnie
o raport
> z dxdiag . Przeslalem i pozostalo czekac :) O save nie pomyslalem, ze sie moze przydac
ale
> moment kiedy wyskakuje ten blad opisal Bimbermistrz 2 posty wyzej.


i CO DRACUS OTRZYMALEŚ w koncu rozwiazanie problemu z czwarta misja kampanii rosyjskiej?? jesli
tak to bardzo prosze o kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas więcej. To nie przypadek gra jest pewnie skopana. A pomoc techniczna jeszcze nic nie wie. Wysłałem do nich zapytanie i też poprosili mnie o przysłanie raportu z dxdiag, ale żadnej recepty nie podali. Stąd wnioskuję, że przyczyna jeszcze nie jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 17:50, Szwagier47 napisał:

> Tak więc chyba więksości graczy gra wyłącza sie przy 4 misij kampani Rosyjskiej

da sie to jakoś naprawić???


Pomógł bym ci z chęcią ale nie wiem.
Jeśli masz Empire Eartha zarejestrowanego do wyślij formularz zgłoszeniowy (masz link) http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 19:41, danielbr napisał:

> > Tak więc chyba więksości graczy gra wyłącza sie przy 4 misij kampani Rosyjskiej

>
> da sie to jakoś naprawić???

Pomógł bym ci z chęcią ale nie wiem.
Jeśli masz Empire Eartha zarejestrowanego do wyślij formularz zgłoszeniowy (masz link) http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=499


dzieki dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc w zagraniu W EE przez neta?.Mój problem polega na tym że gdy wpisuje IP i chce sie podłączyć do servera wyświetla mi sie okienko z napisem twój cd-key jest niewłaściwy czy trzeba go gdzieś wpisać ?i jeśli tak to powiedzcie gdzie z góry thx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować