Zaloguj się, aby obserwować  
danielbr

Empire Earth - Temat ogólny

163 postów w tym temacie

Ta gra _ Empire Earth - jest naprawde spoko, zanim ją kupiłem ciągle ją widziałem na witrynach w Tego typu sklepach. W końcu ją kupiłem , nie żałuje jest sto razy lepsz od Civilization IV, która wyłączała mi się, kiedy byłem w spółczesności. Na internecie też mi się dobrze gra, bo jak jestem na poziomie innych. a jak grałem w Star Crafta to ani razu nie wygrałem choć jestem dobry w tą grę. ale ostatnio coś mi się dzieje z komputerem - sam się resetuje - i nie mogę normalnie pograć w jakoąkolwiek grę. Jeśli wiecie coś na ten temat to proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce się zapytać czy ktoś zna kod na przejście misji do empire earth sztuka podboju prosze o jak najszybsze udzielenie odpowiedzi

ps:kod ma być do polskiej nie angielskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gra się wywala niestety na pulpit w czwatej misji kampanii rosyjskiej. Dobrze że nie jestem sam z tym problemem. Czy jest już jakaś rada na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam kłopotów z Empire Earth II złota edycja, udało mi się przejść wszystkie misjje, oprócz tych gdzie ja muszę atakować Jakiegoś generał angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:55, Treborski napisał:

Oto mój problem.Wyskakuje podczas uruchamiania Empire Earth 2.Dodam że gra jest oryginalna


naprawdę nie wiem jak ci pomóc, takie sprawy doprowadzają do szału, to wiem. Może powinieneś sam coś pokombinować, zawsze okazuje się, że problem był błahy. Może jak poszukasz to znajdziesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą gierką. Gdy po zainstalowaniu chcę zagrać, wyświetla mi się komunikat tej treści: Nie można potwierdzić autentyczności dysku w żądanym limicie czasu. Co mam zrobić??? Mam EMPIRE EARTH od pół roku, ale dopiero od niedawna internet. PLZ pomocy!!!!!!!!!

20070413161655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie znajdę drzewo technologiczne do EE. W instrukcji piszą że znajdę je na tej stronie, ale się nie dokopałem do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:17, BlackSOUL napisał:

Mam problem z tą gierką. Gdy po zainstalowaniu chcę zagrać, wyświetla mi się komunikat tej
treści: Nie można potwierdzić autentyczności dysku w żądanym limicie czasu. Co mam zrobić???
Mam EMPIRE EARTH od pół roku, ale dopiero od niedawna internet. PLZ pomocy!!!!!!!!!


Takiego komunikatu jescze w życiu nie dostałem, może jest to problem z internetem, nie masz go włączonego albo cos jescze gorszego. Myślę, że powinieneś sie poradzić fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:11, roldym napisał:

Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie znajdę drzewo technologiczne do EE. W instrukcji piszą że znajdę
je na tej stronie, ale się nie dokopałem do tego.


Dawno nie zaglądałem do instrukcji W grze, ale o ile pamiętam, to takie drewka, w takich grach są nie tylko w instrukcji ale też w samej grze, tak samo jak: opcje lub lista autorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy jest kod do dodatku który sprawia, że natychmiast przechodzimy misję (albo chociaż bez problemu). U mnie kod somebody set up us bomb nie działa!!! Więc dajcie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:45, Jacek-1000 napisał:

Ja mam pytanie czy jest kod do dodatku który sprawia, że natychmiast przechodzimy misję (albo
chociaż bez problemu). U mnie kod somebody set up us bomb nie działa!!! Więc
dajcie coś innego.

Już o tym pisałem w tym temacie, ale powtórze. Kody zostały przetłumaczone na język polski,żeby zobaczyć kody wciśnij enter i wpisz: pokaz cheat, a ten kod to inaczej będzie chyba: ktoś wsadził nas na minę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:40, Smok Europejski napisał:

> Ja mam pytanie czy jest kod do dodatku który sprawia, że natychmiast przechodzimy misję
(albo
> chociaż bez problemu). U mnie kod somebody set up us bomb nie działa!!! Więc

> dajcie coś innego.
Już o tym pisałem w tym temacie, ale powtórze. Kody zostały przetłumaczone na język polski,żeby
zobaczyć kody wciśnij enter i wpisz: pokaz cheat, a ten kod to inaczej będzie chyba:
ktoś wsadził nas na minę!

OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem tym razem techniczny.
Jak uruchamiam 3 misję kampanii azjatyckiej gra wyskakuje mi do windowsa nawet jak już mam ją wczytaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 11:17, Jacek-1000 napisał:

Mam jeszcze jeden problem tym razem techniczny.
Jak uruchamiam 3 misję kampanii azjatyckiej gra wyskakuje mi do windowsa nawet jak już mam
ją wczytaną.

ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt, czy mógłbys mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje) bardzo bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:16, Ziomós napisał:

siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt, czy mógłbys
mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje) bardzo bylbym
wdzieczny

1. Mam własny problem! :P
2. Nie znam odpowiedzi.
3. Jeśli chcesz umieścić problem to nie odpowiedaj tylko klikaj na "dodaj post"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:59, Jacek-1000 napisał:

> siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt, czy mógłbys

> mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje) bardzo
bylbym
> wdzieczny
1. Mam własny problem! :P
2. Nie znam odpowiedzi.
3. Jeśli chcesz umieścić problem to nie odpowiedaj tylko klikaj na "dodaj post"

I niestety nikt ci na tym forum nie pomoże w tej sprawie, bo już gadaliśmy z CDP i oni powiedzieli, że potrzebny jest patch, na który czekają od zachodniego wydawcy gry. Bo problemów takich jak twój jest masa np.nie można ukończyć lub wczytać 4misji kampanii ruskiej, bo komp wywala ci błąd na monitor i tyle, albo nagle wyłącza się gra z niewiadomych przyczyn i znów wyskakuje błąd(obojętnie w co grasz czy misja, czy losowa mapa). Na tego patcha czekamy od zeszłego roku i ile razy już dzwoniliśmy pisaliśmy maile i nic. I mam pytanko czy na grze na serwerach sierry możesz sie dołączyć czy wyskakuje ci, zę masz niekompatybilna grę czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 12:10, Smok Europejski napisał:

> > siemka chce stwożyc zajebist* mpe do ee2 ale nie znam angielskiego na perfeckt, czy
mógłbys
>
> > mi podac link zeby sciągnąc jakies spolszczenie do edytora (jesli wogle istnieje)
bardzo
> bylbym
> > wdzieczny
> 1. Mam własny problem! :P
> 2. Nie znam odpowiedzi.
> 3. Jeśli chcesz umieścić problem to nie odpowiedaj tylko klikaj na "dodaj post"
I niestety nikt ci na tym forum nie pomoże w tej sprawie, bo już gadaliśmy z CDP i oni powiedzieli,
że potrzebny jest patch, na który czekają od zachodniego wydawcy gry. Bo problemów takich jak
twój jest masa np.nie można ukończyć lub wczytać 4misji kampanii ruskiej, bo komp wywala ci
błąd na monitor i tyle, albo nagle wyłącza się gra z niewiadomych przyczyn i znów wyskakuje
błąd(obojętnie w co grasz czy misja, czy losowa mapa). Na tego patcha czekamy od zeszłego roku
i ile razy już dzwoniliśmy pisaliśmy maile i nic. I mam pytanko czy na grze na serwerach sierry
możesz sie dołączyć czy wyskakuje ci, zę masz niekompatybilna grę czy coś w tym stylu?


Tak ja mam problemy jak chce zagrać na necie to jak wchodzę na serwer to mi pisze że mam nie oryginalny CD-key... a przecież mam oryginalna grę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować