Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry bez Prądu: Wiedźmin Gra Przygodowa, pierwsza gra planszowa studia CD Projekt RED

29 postów w tym temacie

Dla fanów planszówek i Wiedźmina - mega gratka. Dla fanów planszówek - gratka. Dla mnie, któremu mogłoby się to spodobać, jednak nie miałbym z kim grać - pewnie odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ze dwie takie gry, ale okazja żeby ktoś w nie chciał ze mną grać zdarza się raz na rok... A co do ceny to obstawiam parę stów. Widziałem ostatnio grę planszową Civilization tworzoną przy współpracy 2K Games i było to ponad 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 23:50, Rurociag007 napisał:

Mam ze dwie takie gry, ale okazja żeby ktoś w nie chciał ze mną grać zdarza się raz na
rok...


Jeśli Ci zależy, to zorganizuj sobie więcej okazji. W Większych miastach regularnie odbywają się spotkania planszówkowe w pubach (1-2 razy w tygodniu), można się umawiać na forum gamesfanatic.pl, są również konwenty planszówkowe z wjazdem za free. Warto tęz popytać wśród przyjaciół i znajomych. Ale tu radziłbym nie rzucać się od razu na głęboką wodę (bo to może raczej zniechęcić), tylko zacząć od lżejszych tytułów.

Dnia 08.01.2014 o 23:50, Rurociag007 napisał:

A co do ceny to obstawiam parę stów. Widziałem ostatnio grę planszową Civilization
tworzoną przy współpracy 2K Games i było to ponad 400zł.


Nie sądzę, by wiedźmińska planszówka kosztowała więcej niż 200. Wyższy próg cenowy zarżnie sprzedaż wśród graczy nieplanszówkowych, a do tych zdaje się CDP chce również dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, no to już wiem jaką planszówkę kupuje następną : )
Mam nadzieję tylko, że premiera nie będzie zbyt późno w tym roku. Kiedy będzie jakiś pre-order czy coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam ze dwie takie gry, ale okazja żeby ktoś w nie chciał ze mną grać zdarza się raz na
> rok... A co do ceny to obstawiam parę stów. Widziałem ostatnio grę planszową Civilization
> tworzoną przy współpracy 2K Games i było to ponad 400zł.

To chyba z obydwoma dodatkami (po 120 zł każdy), bo wersja podstawowa kosztowała 180-200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać, że w wielu miastach przy sklepach z planszówkami działają wypożyczalnie - za kilka zł można wypożyczyć grę na 3-4 dni. Warto popytać sprzedawców, wielu z nich to pasjonaci. Istnieją też organizacje non-profit, które regularnie organizują spotkania planszówkowe np. we Wrocławiu działa Stowarzyszenie Druga Runda, i w prawie każdy piątek na Uniwersytecie Przyrodniczym można przyjść i zagrać w grę z ich dużej biblioteki. Za darmo oczywiście, szczegóły na FB. Chcieć, to móc, trzeba tylko się ruszyć. ;)

Dnia 09.01.2014 o 08:53, Phobos_s napisał:

Mam nadzieję tylko, że premiera nie będzie zbyt późno w tym roku. Kiedy będzie jakiś
pre-order czy coś? ;)


Na razie można się zapisać na newsletter:
http://pl.thewitcher.com/graprzygodowa/preorder/

Wkrótce ma być więcej informacji nt. przedsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 20:32, maniekk napisał:

Mam tylko nadzieję, że to będzie gra na jakieś 2-3 godziny, wtedy jak najbardziej kupuję


Od 60 do 120 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować