Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super Mario 3D World pozbawiony gry przez Sieć dla wspierania idei kanapowego co-opa

8 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Co brzmi wyjątkowo szlachetnie ze strony Nintendo, szczególnie biorąc pod uwagę jak bardzo martwy wydaje się ostatnio granie na jednej kanapie ze znajomymi na konsolach - czyli sprzętach, gdzie sam koncept się przecież narodził i był niemal obowiązkowy przez ładnych kilkanaście lat.

Przeczytaj cały tekst "Super Mario 3D World pozbawiony gry przez Sieć dla wspierania idei kanapowego co-opa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świerzbiło mnie by kupić Wii U dla tej gry (i reszty z Marianem i Luighim) ale jak coraz częściej czytam, że twórcy rezygnują z swoich gier w werscji przeznaczonej na ten sprzęt to jednak nie uśmiecha mi się wydać prawie tyle (z grami z udziałem Mario) co kosztuje jak PS4 ;(. Szkoda potencjał konsola ma (kontroler) ale jak autor pisał Nintendo totalnie nas olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 21:12, ww3pl napisał:

Tyle co PS4? Kaman, z Wii U zamkniesz się w jakimś tysiącu za wersję Premium.

Serio? Z tego co widziałem premium jest raczej koło 1200. Basic co jakiś czas widzę za 800 zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 21:25, Martius0 napisał:

> Tyle co PS4? Kaman, z Wii U zamkniesz się w jakimś tysiącu za wersję Premium.
Serio? Z tego co widziałem premium jest raczej koło 1200. Basic co jakiś czas widzę za
800 zł na allegro.

Na dodatek trzeba dobrze trafić by taką cenę znaleźć ;) Przeważnie widzę ceny rzędu 1399zł za premium (fakt że z grami) ale zakładając, że PS4 kosztuje 1800zł (przeliczając uczciwie na 400 EURO) to wolałbym dołożyć jednak te 400zł i kupić PS4

Na chwilę obecną można kupić na allegro Xbox One TANIEJ niż większość dostępnych tam ofert z PS4 LOL (wpiszcie zobie Xbox One)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 10:25, porckypizgus napisał:

Na chwilę obecną można kupić na allegro Xbox One TANIEJ niż większość dostępnych tam
ofert z PS4 LOL (wpiszcie zobie Xbox One)

Sony narazie się pewnie nie wyrabia z produkcją i dostawami. Typowy przykład popytu i podażu.
Na Wii U przynajmniej w tej chwili są i będą w tym roku jakieś ciekawe tytuły. Dla PS4 nie widzę żadnych ciekawych gier, może zmieni to się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować