Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla pilnych uczniów zakończony!

65 postów w tym temacie

Domek

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu, zorganizowanego przez nas niedawno z okazji zakończenia roku szkolnego. Potwierdziły się nasze przypuszczenia - granie w MMO nie przeszkadza w nauce. Ci, którzy pomogli nam w udowodnieniu tego jakże oczywistego faktu, mogą liczyć na nagrody!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs dla pilnych uczniów zakończony!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Abyście wiedzieli, że nie są to tylko puste słowa, wszyscy pilni uczniowie w ramach nagrody pocieszenia otrzymają po drobnym upominku."
Najbardziej w całym tekście zaciekawiło mnie to zdanie. :) Szkoda, że nie mam żadnej MMO, bo bym też swoje świadectwo wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawosci czy ten konkurs vyl organizowany dla wszystkich uczniow czy tylko np licealistow? bo wiecie pewnie czesc z was sie ze mna nie zgodzi ale, duzo grajac w wowa bedac w podstawówce ma sie na lajcie 5.0 + a w Liceum aby miec taka srednia trzeba naprawde byc dobrym:) jezeli te dwie osoby co wygraly sa ze srednich szkół i na dodatek grają w wowa to gratuluje profesjonalizmu i takich dobrych ocenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Może by tak wysłać te wyniki Jackowi Thompsonowi? W jakiejś paczce, dla bezpieczeństwa wysypanej białym proszkiem, hmm?

PS Proponuję by idąc, ekhm, dobrą passą-zamieścić wyniki Konkursu z Tormenta ;) !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 15:52, MonkOfWar napisał:

Gratuluję! Może by tak wysłać te wyniki Jackowi Thompsonowi? W jakiejś paczce, dla bezpieczeństwa
wysypanej białym proszkiem, hmm?

PS Proponuję by idąc, ekhm, dobrą passą-zamieścić wyniki Konkursu z Tormenta ;) !?


MonkZartownis .. :)

Czekam na Lumbago .. kurcze bele. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, bo nie śledziłem tego konkursu od początku i obecnie tak się głupio składa, ze pierwszy raz o nim słysze (wiec moze cos zle rozumuję :)) :S Ale mam pytanie jedno: Skąd wiadomo, ze te osoby (czytaj zwycięscy) faktycznie graja w WoW (grają, czyli spędzają z grą dłużej niz te powiedzmy 30 min dziennie ;). Chyba nie brane było pod uwage tylko ich własne zapewnienie ? Ja np. tez mam zarejestrowaną gre WoW i w momencie, kiedy zblizała się sesja, byłem zmuszony w ogóle przestac grac (ponad 2 miechy w sumie razem z sesją) i jednak poswięcic ten czas nauce. I uwazam, ze Granie w MMO moze i nie przeszkadza w nauce ale hehe ... nauka przeszkadza w graniu w MMO :P Tak czy inaczej całą filozofie tego konkursu uwazam za troche dziwną :S, biorąc pod uwage, ze trzeba byłoby tu przeprowadzić jakies badania dotyczące istnienia lub nie istnienia korelacji między graniem w MMO (czasem grania), a wynikami w nauce :) i moze wtedy na tej podstawie starac się cos udowodnic (sam juz nie wiem :P). Dziękuję

Przykro mi, ze pisze te moje refleksje dopiero na zakonczenie tegoż konkursu ale poprzednie posty z nim związane jakos umknęły mojej uwadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować