Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla pilnych uczniów zakończony!

65 postów w tym temacie

--SD4HJ

Po pierwsze: jakbys czytal wczesniej to bys wiedzial ze nie mam platnego MMO (mam tylko GW)
Po drugie: nie czyjes swiadectwo z 6.0 tylko moje :P
Po trzecie: nie moglbym i tak zeskanowac gdyz w podstawowce mialem 9 przedmiotów a tera doszly chemia, fiza, gegra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w klasie są 2 lizuski... 1 ma średnią 5.9 a druga 6.0 :| no ale prawie każdą ocenę miały podciągniętą bo ich mamuśki się wypłakiwały przed nauczycielkami... :/ A ja z moją średnią 5.0 mogę się schować...

PS. byłby <lol> jakby się okazało, że ci 2 goście co wygrali byli w 4 klasie podstawówki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni (niektórzy) użytkownicy gram.pl.. bardzo sie Wam dziwię.. :/ macie takie parcie żeby tylko coś dostać za darmo - z komentarzy wynika, że wielu, gdyby tylko wcześniej pomyślało, to już by oszukiwali.. dla mnie takie oszustwo w konkursie niczym nie różni się np. od piractwa.. jeśli zależy Wam tylko na ''taniej za wszelką cenę'' to co robicie na gram.pl? myślę, że bycie zarejestrowanym na tym forum, posiadanie oryginalnych gier powinno świadczyć o raz podjętej decyzji - nie kradnę więcej..
Jakość i sens tego forum zależy od jego użytkowników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować