Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsza aktualizacja Fallouta 3 na Steamie usuwa zabezpieczenia i wsparcie dla GfWL

25 postów w tym temacie

No, jeśli usuną GfWL z F3 to będzie świetnie. Mam też nadzieję, że reszta producentów gier zintegrowanych z GfWL pozbędzie się tego badziewia ze swoich produkcji.
Tak, do ciebie mówię Epic Games ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepu GFWL? Już dawno został wyłączony, autor artykułu miał pewnie na myśli usługę GFWL.

No i czy na pewno to jest druga połowa sierpnia, a nie 1 lipca, jak było wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 15:24, Crew_900 napisał:

Hmm mam grę na steamie i nic nie widziałem żadnej aktualizacji...

A masz ją zainstalowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie za wcześnie na radość. Poczytałem na community w obu pozycjach (tj. F3 GOTY i F3) i mimo, że usunięto już GFWL, to gra nadal instaluje się z nim, a także działa wraz z nim (usunięcie GFWL powoduje nie odpalanie się Fallouta 3).

Coś panowie z Bethesdy sknocili...ale może naprawią i dodadzą acziki? wtedy przy następnej wyprzedaży wezmę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Bioshock 2 i Batman: AC/AA nie posiadają już GFWL, to widziałem. Ale czy ktoś jest w stanie potwierdzić tę część o Dawn of War 2 (i nie mam tu na myśli Retribution)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouta mam zainstalowanego i nic sie nie zmienilo.Jak dodadza cloud save i acziki to bedzie fajnie.A co do DOW2 i Chaos Rising.To nic sie nie zmienilo.Dalej ochoczo ciagnie z gfwl i raczej nic sie nie zmieni w tym temacie.A ktos sie orientuje kto ma prawa teraz do Dawn of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 15:07, Phobos_s napisał:

Tak, do ciebie mówię Epic Games ;/


Uuu, Epic Games to faktycznie poszalał z GfWL w swoich grach - stary Gears of War z 2007, którego nie można kupić nigdzie poza wypatrzonymi retailami, oraz średnio udane Bulletstorm z 2011 o którym nikt już nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 16:08, rammi napisał:

Uuu, Epic Games to faktycznie poszalał z GfWL w swoich grach - stary Gears of War z 2007,
którego nie można kupić nigdzie poza wypatrzonymi retailami, oraz średnio udane Bulletstorm
z 2011 o którym nikt już nie pamięta.


Uuu, mam obie gry i jednak chciałbym móc w nie pograć po tym jak wyłączą GfWL. Szczególnie zależy mi na GoW. Może i tytuł wiekowy ale trzyma się nieźle i gra się miło. Tym bardziej, że to jedyne GoW na PC.
Są inni developerzy i wydawcy, którzy mają więcej tytułów (np Codemasters albo Sega) ale Epic, obawiam się, będzie najmniej chętny do zabawy w robienie łatek.
A to że Ty nie pamiętasz czy nie grasz nie oznacza, że wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, gdyż w mojej EK nie ma GFWL .... zakupiłem też GOTY w Biedronce ale jeszcze
> nie sprawdzałem.
Pewnie masz polską wersję, która ma skasowany GFWL.
Ja bym wolał, żeby z Warhammera DoW2 usunęl GFWLi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też będzie Call of Duty: World of War na Steam na płycie , dwie części Bioshock ukażą z dodatkami a jednej płycie , Super Street Fighter IV:Arcade Edition i podstawka. I inne gry Games for Windows i żeby ukazały się na platformie Steam na płytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować