Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsza aktualizacja Fallouta 3 na Steamie usuwa zabezpieczenia i wsparcie dla GfWL

25 postów w tym temacie

Prędzej czy później pewnie wszystkie ważniejsze tytuły które używają jeszcze GFWL zaczną obsługiwać Steamworks z oczywistych względów - multiplayer i osiągnięcia,więc to tylko kwestia czasu. Chociaż mi zależało najbardziej tylko na BioShocku 2 i doczekałem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, interesuję się tematem GFWL już parę miesięcy i myślę, że parę rzeczy można teraz podsumować, to będzie łatwiej komentować.

1 - Bulletstorm obecnie można podpiąć do Origina.
2 - Obecnie Epic Games zastanawia się nad przeniesieniem Bullestorma i Gearsów na Steam. Oficjalnego stanowiska nie ma.
3 - Chodzą pogłoski, że Rockstar oleje graczy i zostawi GTA IV bez przenoszenia. Szkoda by było...
4 - Fallout 3 w wydaniu Cenegi nie zawiera GFWL i klucza, gdyż wydawali tę grę w czasach, kiedy GFWL jeszcze do nas nie docierało oficjalnie. Obecnie GFWL dociera, ale Cenedze nie chciało się poprawiać Fallouta 3 i tylko zagraniczne retaile mają klucze.
5- Niektórym udało się podpiąć grę Battlestations: Pacific do Steama z edycji PKK.

6 - Call of Duty: World of War nigdy nie było podpięte pod GFWL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować