Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

76 postów w tym temacie

> Czy mi się, że jakieś drogie te EK?O ile sięgam pamięcią, to EK Hotsa kupiłem za 239zł.

Drogie? Patrz EK Diabo 3...

Jest gdzieś zdjęcie samej Kolekcjonerki? Pudełko itp. ? Mam nadzieję, że dali coś co można postawić obok ek podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Drogie? Patrz EK Diabo 3...
>
> Jest gdzieś zdjęcie samej Kolekcjonerki? Pudełko itp. ? Mam nadzieję, że dali coś co
> można postawić obok ek podstawki.

No to pisałem, że kupowałem EK dodatku do starcrafta 2 i dobrze wiem, że te EK podstawek kosztują prawie 4 stówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Drogie? Patrz EK Diabo 3...
>
> Jest gdzieś zdjęcie samej Kolekcjonerki? Pudełko itp. ? Mam nadzieję, że dali coś co
> można postawić obok ek podstawki.
Jest na konkurencyjnej stronie (ultima), ale nie wiem czy jest to 100% potwierdzona wersja pudełka (choć wygląda fajnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak znowu drogo. Podstawowa wersja u nas w rozsądnej cenie, taniej niż gdyby bezpośrednio z battle.net kupować. Chociaż narzekacze pewnie i tak się znajdą co by chcieli dodatek za 50-60 zł. Cena EK standardowa, jak na dodatek. Tyle samo kosztowała ta od Heart of the Swarm. EK od końca grudnia już zamówiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem preorder EK 22.12.2013 i w statusie mam nieopłacone, ale z tego co pamiętam to na gramie zawsze tak było że się płaciło na tydzień przed premierą, czy coś się zmieniło? Mam juz teraz płacić czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 17:55, Aludra napisał:

Zamówiłem preorder EK 22.12.2013 i w statusie mam nieopłacone, ale z tego co pamiętam
to na gramie zawsze tak było że się płaciło na tydzień przed premierą, czy coś się zmieniło?
Mam juz teraz płacić czy jak?

Jak zawsze dostaniesz maila na jakiś tydzień przed premierą z informacją o zapłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem miło zaskoczony ceną EK, myślałem że będzie kosztować ponad 300zł, a tutaj 260zł (w końcu EK podstawki kosztowała 364zł w sklepie gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest na konkurencyjnej stronie (ultima), ale nie wiem czy jest to 100% potwierdzona wersja
> pudełka (choć wygląda fajnie).
A pamiętasz co było przy podstawce jak Ultima anulowała zamówienia EK a na Gram.pl nie było tego i wszystko zrealizowali a to jest raptem różnica z 20 zł więcej ale lepiej troszkę więcej dać i mieć pewność ze otrzymasz grę oraz przed dzień przed premiera a na Ultimie po premierze wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam miesiąc czy półtorej i się zobaczy czy warto. Nie dość, że kasę zaoszczędzę (bo pewnie cena pójdzie mocno w dół po premierze, co pokazują ostatnie doświadczenia z premierami między innymi Blizzarda) to jeszcze będę pewien, że się nie przejechałem na pustych obiecankach, które zawsze są wspaniałe przed premierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować