Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

76 postów w tym temacie

Cena jest ok i za podstawkę i za EK ale zawartość EK jest po prostu słaba. Jak na ironię w EK do HOTS był dużo lepszy item do diablo (blade wings) niż te wszystkie szroty z ROSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale nie mam siły grać już w tą kaszanę. Gdyby nie SCII to niebiescy nie mieli by się czym pochwalić.
Im kończą się pomysły. Robią już nawet karciane gry w wersji elektronicznej(i zwyczajnej też). Stare dziadki muszą umrzeć aby weszli młodzi i innowaycjni ze swoimi pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 19:46, TigerXP napisał:

A to mlodym ktos broni wchodzic gdziekolwiek?
I naprawde nie wiem co zlego jest w robieniu karcianek.


Blizzard od wieków się nie zajmował takimi grami. Poprostu jego produkty są już odpychające, pisząc to z dużej litery Wie że jego schyłek jest prędzej czy później przesądzony.
Wydał dodatek do SCII zuepłnie niepotrzebnie,który nie wiele wnosi. Sztucznie chcą zbijać kase. Dobrze, że wielu pozostało i gra nadal w WoLa.Spodziewałem się że jak powrócę po dwumiesięcznej premierze HoS''a to byłem pewien że nikt na battlenet podstawki nie zaglądnie i nie wciśnie przycisku mecz duela a jednak jak się okazuje czekam na grę góra 20 sekund.
HF&GL


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2014 o 19:57, Rebal napisał:

Blizzard od wieków się nie zajmował takimi grami.


No dalej nie widze w tym nic zlego.

Dnia 09.01.2014 o 19:57, Rebal napisał:

Poprostu jego produkty są już odpychające,


Mnie jakos nie odpychaja.

>że jego schyłek jest prędzej czy później przesądzony.

Slysze to juz od kilku lat i jakos tego nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 18:38, kesiekpl napisał:

A pamiętasz co było przy podstawce jak Ultima anulowała zamówienia EK a na Gram.pl nie
było tego i wszystko zrealizowali a to jest raptem różnica z 20 zł więcej ale lepiej
troszkę więcej dać i mieć pewność ze otrzymasz grę oraz przed dzień przed premiera a
na Ultimie po premierze wysylka

Dokładnie, ponabierali wtedy zbyt dużo zamówień na EK, po czym niedługo przed premierą musieli anulować sporo zamówień (części, w tym mnie, udało się potem w ostatniej chwili zamówić z Gramu). Ja przez to właśnie straciłem trochę zaufania do Ultimy. Powinni robić jakieś limity na liczby zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcąc złorzyć zamówienie nie mogę zaznaczyć " Płace przy odbiorze"? NIgdy nie -płacę z góry za cos czego nie mam w rękach. Skoro tego nie udostępniacie to zwyczajnie zamówię gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po komentarzach widzę, że sprytny ten Blizzard. Przyzwyczaił ludzi tego, że jego gry są, nie wiadomo dlaczego, drogie, do tego stopnia, że teraz wydając mały dodatek w cenie pełnoprawnego wypasionego wydania Wiedźmina 2, zbiera pochwały, że cena jest dobra!
Good job Blizzard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc po komentarzach widzę, że sprytny ten Blizzard. Przyzwyczaił ludzi tego, że jego
> gry są, nie wiadomo dlaczego, drogie, do tego stopnia, że teraz wydając mały dodatek
> w cenie pełnoprawnego wypasionego wydania Wiedźmina 2, zbiera pochwały, że cena jest
> dobra!
> Good job Blizzard!
>
>
To się nazywa wychowanie sobie konsumenta. podobnie jak z Call of Duty. Większość psioczy ale kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 udało mi się ograć dopiero kilkanaście dni temu i choć uważam, że gra jest świetna, to jakoś mnie nie ciągnie do wydawania za dodatek tylu pieniędzy, za ile można dorwać podstawkę, zwłaszcza że D3 starczy mi jeszcze na wiele, wiele wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 00:34, Gumisiek2 napisał:

/..../ zwłaszcza że D3 starczy mi jeszcze na wiele, wiele wieczorów.


Słusznie, albo tydzień dwa po premierze sam kluczy za ~90PLNów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ten dodatek wyjdzie na xboxa?
Tak, ale najpewniej w późniejszym terminie. Wyjdzie na next-genowe konsole i te obecne również.

> Dlaczego chcąc złorzyć zamówienie nie mogę zaznaczyć " Płace przy odbiorze"? NIgdy nie
> -płacę z góry za cos czego nie mam w rękach. Skoro tego nie udostępniacie to zwyczajnie
> zamówię gdzie indziej.
Rzecz w tym, że możesz wybrać płatność przy odbiorze. Ja zaznaczyłem, nie wiem dlaczego Ty tej opcji nie posiadasz, może zrób screena i wrzuć na forum, albo prześlij do gram.pl? Nie wykluczone, że to jakiś błąd skryptu na stronie...

Cena kolekcjonerki jest wysoka, a fanty nie są IMO warte takiego wydatku. Niemniej jednak określając się dużym fanem gier Blizzarda, a w szczególności uniwersum Sanktuarium złożyłem zamówienie na EK, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 18:02, Sipso napisał:

Zawsze odnoszę wrażenie, że Blizzard niczego nie traktuje jako dodatki. Tylko... kolejny
produkt Blizzarda.


Jak by EA miało prawa do marki Diablo to by nazwali ten dodatek Diablo IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 19:29, VrOObel69 napisał:

Cena jest ok i za podstawkę i za EK


130 złociszy (czyli wartość pełnej wersji gry) za dodatek, zawierający 1/4 tego, co podstawka? O_o To jest dla Ciebie ok cena?! Przecież to zwykły bandytyzm, nic więcej.

Ja sobie poczekam, aż cena spadnie do 50-60 złotych i wtedy pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować