Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

76 postów w tym temacie

Warto wiedzieć, dzięki za odpowiedź! ;)
Swoją drogą w czym może tkwić problem niemożności złożenia przeze mnie zamówienia? Mam na myśli te nieszczęsne pola do wpisania kodu pocztowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiór poprawek godnych co najwyżej patchy (fixnięty w końcu tyle czasu po premierze system lootów) i większego DLC (dodatkowy akt) w cenie normalnej gry.

Myślałem, że gracze przestaną się nabierać na wygórowane ceny Blizzarda po tym, co odstawił z Diablo 3 i ostatnimi dodatkami do WoWa, ale widać ciągle jest obecna w ludziach wizja Blizzarda jako boga gier. Sorry, skończyło się to parę lat temu i zrobił się moloch, a nie firma "od fanów dla fanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza że część narzekających na dodatek to fani Diablo, którym po prostu nie podoba się polityka Blizzarda, sprzedającego dodatek do gry w cenie nowej pełnoprawnej gry z wysokiej półki. Od lat rozważam pre-ordery kuszących mnie tytułów i jeszcze nigdy nie złożyłem zamówienia na żaden. W tym przypadku postanowiłem "zaszaleć" i zamówić pre-order Reaper of Souls. Pomyślałem sobie, że choć to tylko dodatek, to znając politykę Blizzarda, trzeba będzie wyłożyć na niego ze 100 złotych i tyle byłem gotów wydać (co jest i tak moim zdaniem przesadą, ale Diablo III niesamowicie mnie wciągnęło i postanowiłem, jak już wspomniałem, "zaszaleć"). Ale 130 złociszy? Dziękuję, postoję. Kupię grę kilka tygodni po premierze za niższą cenę, ew. zainwestuję w taniego keya, do którego dokupię pudełko z instrukcją (przy okazji premiery Diablo III na Allegro był wysyp takich aukcji). Czy coś stracę? Hmm, pomyślmy... Tak, słowo "nic" będzie w tym przypadku odpowiednie. A nie, chwileczkę! Oszczędzę sobie nerwów związanych z premierą gry i niedziałającymi serwerami lub czymś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 02:32, Gumisiek2 napisał:

Tak, zwłaszcza że część narzekających na dodatek to fani Diablo, którym po prostu nie
podoba się polityka Blizzarda, sprzedającego dodatek do gry w cenie nowej pełnoprawnej
gry z wysokiej półki. Od lat rozważam pre-ordery kuszących mnie tytułów i jeszcze nigdy
nie złożyłem zamówienia na żaden. W tym przypadku postanowiłem "zaszaleć" i zamówić pre-order
Reaper of Souls. Pomyślałem sobie, że choć to tylko dodatek, to znając politykę Blizzarda,
trzeba będzie wyłożyć na niego ze 100 złotych i tyle byłem gotów wydać (co jest i tak
moim zdaniem przesadą, ale Diablo III niesamowicie mnie wciągnęło i postanowiłem, jak
już wspomniałem, "zaszaleć"). Ale 130 złociszy? Dziękuję, postoję. Kupię grę kilka tygodni
po premierze za niższą cenę, ew. zainwestuję w taniego keya, do którego dokupię pudełko
z instrukcją (przy okazji premiery Diablo III na Allegro był wysyp takich aukcji). Czy
coś stracę? Hmm, pomyślmy... Tak, słowo "nic" będzie w tym przypadku odpowiednie. A nie,
chwileczkę! Oszczędzę sobie nerwów związanych z premierą gry i niedziałającymi serwerami
lub czymś w ten deseń.


Ja nie ukrywam bo nie mam co jestem fanem gier Blizzarda a w szczególności Diablo bo do tego tytułu mam duży sentyment.A prawda jest taka że ci co najwięcej płaczą pierwsi polecą do sklepu jak będzie premiera i kupią dodatek nawet nikt o tym się nie dowie.A jak się coś trafi np chwilowa przerwa działaniu servera gdy np będą coś robić pierwsi załozą temat Blizzard oddaj kasę za grę bo kupiłem i chce grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 100 zł będziesz mógł wydać, bo klucze pewnie już dostaniesz za 90-100, jeśli nie od razu, to w niedługim czasie. Dokupując osobno pudełko raczej już niewiele zaoszczędzisz. Co najwyżej kilkanaście złotych, więc równie dobrze można i wydać te 119-129 zł (zależnie od sklepu) na grę w pudełku od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętacie czasy gdy za 130 zł miało się pełną grę a nie tylko dodatek? Pepperidge farm
> pamięta:)

Ja pamietam kiedy Warcraft 2 The Dark portal BN edition kosztowal 210 PLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 akt 1 nowa postać i kilka innych pierdół wartych może 20 złotych a ludzie kupią to za 130 buheheheh widać że blizz potrafi robić wodę z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc tak jak w temacie edycja kolekcionerska przed sprzedasz. Dzisiaj chcialem zamowic i sie nie da czy juz wszystko wykupione? jesli tak czy bedziecie mieli jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w posiadaniu Edycji Kolekcjonerskiej DIABLO 3 PODSTAWKI - NOWA W FOLII + Edycja Kolekcjonerska REAPER OF SOULS już zarezerwowana :)

Nic tylko czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 01:23, Frezko napisał:

1 akt 1 nowa postać i kilka innych pierdół wartych może 20 złotych a ludzie kupią to
za 130 buheheheh widać że blizz potrafi robić wodę z mózgu.


Dla wielu z nas, w tym dla mnie również, Diablo to nie jest tylko gra, a wręcz symbol mlodości, wielu cudownych lat. Sama marka już wiele znaczy. I choć boli, że to nie te same Diablo i nie ta sama jakość, to jednak z sentymentu człowiek chce grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 17:21, Pietro87 napisał:

(...)

Inna sprawa - sam sens kupna dodatku. Ten jest już wątpliwy. Wątpliwy bo - cały najważniejszy
content [nowy loot 2.0, paragony na konto, nephalem rifty, level cap w górę (chociaż
tego z lvl na 100% pewny nie jestem, muszę przejrzeć najnowsze patch noty z ptr) itp
pierdoły] ma wprowadzić patch. Więc płacąc za dodatek zapłacimy za kilka nowych mapek
z nowymi mobami.

(...)


Niestety Nephalem Rifty nie trafią do darmowego patcha. Będą dostępne tylko i wyłącznie w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować