• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
stephan0

Gothic 2 - nie odpala drugi raz :(

Pytanie

Witam, mam problem z Gothic''iem 2 PL (extra kalsyka next) - pierwszy raz po zainstalowaniu gra uruchamia się normalnie i bez żadnych problemów, natomiast drugi raz pojawia się błąd jak na screenie niżej. Po reinstalce znowu gra działa raz - a drugi raz już nie da rady jej uruchomić:( Proszę o pomoc kogoś kto miał też akie coś, albo kogoś z pracowników, dziękuję. Oto log błędu:
======================================= UNHANDLED EXCEPTION OCCURED ======================================================
======================================= CRASH INFOS: =====================================================================
Startup Options:
=============================================== CALLSTACK : ==============================================================
001B:7C901010 (0x027FEA1D 0x00000000 0x012CF9DE 0x02810034) ntdll.dll, RtlEnterCriticalSection()+11 byte(s)
001B:00443D27 (0x5C410020 0x54584554 0x53455255 0x2078005C) Gothic2.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.06.2006 o 14:57, JaLe napisał:

> Zanim odeśle ci odpowiedz na zgloszenie zgłoszenie spróbujodinstalowac ręcznie
> ( instrukcje jak to zrobić znajdziesz na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=73&p=45

> )
>
> Jeżeli uda Ci się ponownie zainstalować grę spróbuj ją uruchomić jak znów będziesz miał
problem
> tio daj znać wówczas wyśle ci info co dalej :P


Nier mam wogóle takiego H_keya, jaki tam jest podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrób tak w edytorze wybierz znajdź i wpisz tylko tą pozycję: {2965C062-FBC0-4505-9EB8-4497252BB41F} i wybierz szukaj. Jerzeli nie znajdziesz wpisz zamiast tego Gothic 2 i usuń wszystkie wpisy. Dotyczące gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zaraz usunołeś tylko podany klucz od Gothica2 czy cały hkey?
(heh jeżeli zrobiłeś to 2 to proponuję odpalić przywracanie systemu)

Należy tylko usunąć podany klucz odnoszący się do gothica!!

Prośba podeślij mi swój rejestr do sprawdzenia (wybierz opcję importuj) i to podeślij ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 15:06, Akashi napisał:

Zrób tak w edytorze wybierz znajdź i wpisz tylko tą pozycję: {2965C062-FBC0-4505-9EB8-4497252BB41F}
i wybierz szukaj. Jerzeli nie znajdziesz wpisz zamiast tego Gothic 2 i usuń wszystkie wpisy.
Dotyczące gry.

Zrobiłem dokładnie tak i tylko tak.
Podejrzewam, że kupiłem uszkodzoną grę.

Wywala cytuję :
"katastrofalny błąd cd"

Więc chyba mam od was jakiś wybrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 15:30, Akashi napisał:

Maniułal dostajesz na meila co robic ok.. :P


Ok, mail doszedł. Działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 15:30, Akashi napisał:

Maniułal dostajesz na meila co robic ok.. :P



Nic z tego dalej wywala bład kernel z jakimś numerem.

Jednym słowem gdzie moge wysłać z reklamacją ?

Bo widzę że nie potraficie mi pomóc z prostego wzgledu. gra jest skopana od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możesz przesłać grę do sprawdzenia jeżeli u nas także ten problem będzie się pojawiał wymienimy na nową.
proponuję jeszcze jedną rzecz udaj się do znajomego i zainstaluj tą grę u niego w domu zobacz czy nie będzie jakis podobnych problemów. Jeżeli nie będzie oznaczać będzie że masz coś namieszanego w systemie, wówczas na jakieś 99% gra będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 16:21, Akashi napisał:

Możesz przesłać grę do sprawdzenia jeżeli u nas także ten problem będzie się pojawiał wymienimy
na nową.
proponuję jeszcze jedną rzecz udaj się do znajomego i zainstaluj tą grę u niego w domu zobacz
czy nie będzie jakis podobnych problemów. Jeżeli nie będzie oznaczać będzie że masz coś namieszanego
w systemie, wówczas na jakieś 99% gra będzie w porządku.



Sprawdzięłm Grę i na innym komputerze odpala. Udało mi się w końcu zainstalowac i u mnie. Natomiast nie odpala, mam zainstalowany Prog DVB czy może miac on na to wplyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2006 o 12:33, JaLe napisał:

> Możesz przesłać grę do sprawdzenia jeżeli u nas także ten problem będzie się pojawiał
wymienimy
> na nową.
> proponuję jeszcze jedną rzecz udaj się do znajomego i zainstaluj tą grę u niego w domu
zobacz
> czy nie będzie jakis podobnych problemów. Jeżeli nie będzie oznaczać będzie że masz coś
namieszanego
> w systemie, wówczas na jakieś 99% gra będzie w porządku.
>


Sprawdzięłm Grę i na innym komputerze odpala. Udało mi się w końcu zainstalowac i u mnie. Natomiast
nie odpala, mam zainstalowany Prog DVB czy może miac on na to wplyw ?



Tak na marginesie mam pytanie. Dlaczego nie da się zrobić tej gry, by działała i nie tylko non stop jakieś problemy. Odinstalowałem wszystko i dalej nie działa.

Czy to znaczy ,ze jak chcę grać to nie mogę słuchać muzyki, albo nie mogę oglądać satelity?

No dajcie sobie spokój.

Może należy mieć komputer tylko do Gothica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować