Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy weekend z Torchlight II

23 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2014 o 20:35, Boguslav4 napisał:

Gra była kilka razy w wyprzedaży i jeśli ktoś jej jeszcze nie kupił, to polecam. Jedyna
wada- czemu nie ma dodatku? :)


Warsztat steam robi swoje, a twórcy nie muszą się bawić w dodatki ;) A grę również mogę polecić, godziny zabawy gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem niedawno kupić na wyprzedaży, ale nie wiedziałem, czy będę się dobrze bawił. Teraz mogę sprawdzić czy w ogóle warto kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto i brać w ciemno. Jeżeli podobało się Wam Diablo 2, to i Torchlight powinien się spodobać, pomimo cukierkowej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się wypstrykałem z kasy, a na wallecie połowa sumy potrzebnej do kupna. Trudno, kiedyś tam kupię.

Co do modów, to są jakieś dobre? Pamiętam, że jedynka była tak nudna i sztampowa po pierwszym przejściu, że tylko z modami mogłem ją przejść te parę razy więcej.

Grałem tylko z około pięcioma, ale za to najlepszymi. Jeden dawał najlepszy stuff u sklepikarza, drugi przyspieszał postać (dzięki czemu mapę przechodziło się w góra 5-10 sekund), a trzeci, który pamiętam, dawał poziom za każdą śmierć. Jak dochodziłem do bossa, to nie stanowił on dla mnie żadnego wyzwania.

Są te, lub podobne mody do Torchlight II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:38, Heartbreaker napisał:

Grałem tylko z około pięcioma, ale za to najlepszymi. Jeden dawał najlepszy stuff u sklepikarza,
drugi przyspieszał postać (dzięki czemu mapę przechodziło się w góra 5-10 sekund), a
trzeci, który pamiętam, dawał poziom za każdą śmierć. Jak dochodziłem do bossa, to nie
stanowił on dla mnie żadnego wyzwania.

To nie są mody tylko cheaty. Jeśli czegoś takiego szukasz to ci nie pomogę, bo to nie w moim stylu. Ja preferuję mody, które coś dodają, a nie ułatwiają. A jak już ułatwiają to tylko w sprawie stackowania przedmiotów i skrytki (zwiększona ilość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 22:06, pawbuk napisał:

Chciałem niedawno kupić na wyprzedaży, ale nie wiedziałem, czy będę się dobrze bawił.
Teraz mogę sprawdzić czy w ogóle warto kupować :)

W demo trzeba było zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 23:52, zadymek napisał:

W demo trzeba było zagrać.


Teraz już za późno - miałem trochę kasy w portfelu Steamowym i gra już jest na moim koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 00:12, pawbuk napisał:

Teraz już za późno - miałem trochę kasy w portfelu Steamowym i gra już jest na moim koncie
:D

To ja polecam ci te mody:
Polonizacja Iron Squad
1600-slot shared stash - zwiększa wspólną skrytkę. Teraz ma 1600 slotów
Adventure pack II - nowe questy, mapy itd.
LurkerHUD - lepszy HUD w grze
Mountains of Consumables - stackowanie ryb, zwojów i mikstur zwiększone do 500
SynergiesMOD - nowe klasy, mapy, questy itp
Boss Pets - zalatuję cheatem. Większość bossów w grze, z którymi się walczy sa dostępni jako zwierzaki
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie każdy mod ma zadatki na bycie cheatem, bo coś usprawnia dodaje za twórców.

No i nie podałeś listy modów, które polecasz, aczkolwiek mogę przyjąć, że lista dla pawbuka, jest taką Twoją listą.

Popatrzyłem trochę po warsztacie Steam i znalazłem ciekawe mody, typu 2x więcej expa, więcej złota i takie tam. Też pomysłowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko Warsztat Steam? :) Dzięki za polecenie modów, sprawdzę jak będę miał zamiar zagrać :)
Na razie istnieje dla mnie tylko i wyłącznie multi BF4, bo znakomicie mi idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 00:52, Heartbreaker napisał:

No i nie podałeś listy modów, które polecasz, aczkolwiek mogę przyjąć, że lista dla pawbuka,
jest taką Twoją listą.

Tak, to jest moja główna lista. Mam też kilka pomniejszych, ale to już rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 00:52, Heartbreaker napisał:

Popatrzyłem trochę po warsztacie Steam i znalazłem ciekawe mody, typu 2x więcej expa,
więcej złota i takie tam. Też pomysłowe :)

Czyli innymi słowy trainer/kody zamienione na mody. Naprawdę nie umiesz grać normalnie tylko z tego typu oszustwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 01:26, Karanthir666 napisał:

Naprawdę nie umiesz grać normalnie
tylko z tego typu oszustwami?

Może mu to po prostu sprawia więcej frajdy? Od tego są gry, by bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem grać bez tego, ale pytam profilaktycznie. Torchlight I nie był w moim odczuciu dobrze zbalansowany, może tu jest lepiej i nie potrzeba takich modów.

W Torchlight I dobijała mnie jej sztampowość. Fajnie było za pierwszym razem odkrywać wszystko, ale potem za drugim, trzecim, czwartym i dziesiątym to dobijało, jak musiałeś wysłuchiwać tych samych dialogów, odblokowywać znów teleporty, a bohater biegł tak wolno, że żółw by go przegonił. Przy okazji grafika też nie powalała [była brzydka], ale to szczegół.

Torchlight I to dla mnie gra na raz, potem tylko dzięki modom i aczikom dawała radę pożyć na dysku dłużej, aż do calaka.

W sumie dziwne, bo lubię RPGi i świetnie się przy serii Diablo bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jedynka Torchlight, mi się podobała to w dwójce dobrnąłem jedynie do drugiego aktu. Może źle trafiłem z wyborem postaci, ale granie magiem wiązało się praktycznie tylko z waleniem we wszystko z Prismatic Bolt. Przeciwnicy padali jak muchy, wyzwania zero, przez co gra szybko mi się znudziła i nie mam ochoty do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować