Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Diablo czy Sacred - co jest lepsze?

103 postów w tym temacie

Witam!

Jak myślicie co jest lepsze Diablo czy Sacred?
Ja uważam że Diablo ale wy możecie mieć inne zdanie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Diablo- ma większą grywalność i lepszy klimat. Sacred nie jest zły, ale postacie są słabo zbalansowane np. mrocznym elfem z mgłą unieruchamiającą przeciwników można każdego pokonać bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablo - w sacred bylo i jest za duzo bledów

ale gdyby diablo mialo tyle questow co sacred w jednym miescie... :) no i rozmiar swieta... mozna powiedziec ze autorzy sacred wycieli kanara przed sama meta bo wszystko jest "prawie" idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo, klasyk, cbn, items rendering, pvp, scena euro-pvp, pcl itp.
Sacred ? Gra ktos jeszcze ? Gra ktora nawiazuje do d2, jest jej kopia, posiada rozszerzony swiat niz diablo, zerzniete pomysly z d2, pare ciekawych dodatkow do gry bazujac, na d2. Kto co lubie ja proponuje d2, dla samej opcji multiplayer czyli battlenet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie! Pewnie, ze Diabel. I to nie tylko dwojka ale i jedynka. Prawda, ze D1 mniej rozbudowanym i brzydszym jest niz sacred. Ale D1 COS wnioslo do swiata gier, natomiast Sacred to COS powielilo. Co nie zmienia faktu, ze raz czy 2 mozna w Sacred pyknac rekreacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo ma już wiele lat ale i tak świetnie się trzyma. Do diablo 3 zatrudniono najlepszych informatyków z całego świata. Mam nadzieje że nie zepsują klimatu dwójki. Widzałem też screeny i krótki ops Sacreda 2 - może być również niezła gierka... Zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym zdecydowanie za Diablo II. Zbieranie zestawów, gra w internecie, ciekawe questy. W Sacredzie zadania ograniczają się do "Znajdź porwaną żonę/córkę/krowę itp.". Nie spodobało mi się to. Ale w sacredzie można konia kupić :D. Ale i tak wg. mnie Dungeon Siege rządzi. Tam można kupić osiołka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:22, master111 napisał:

Sacred lepsza grafika i te efekty czarów miasto tętni życiem walki na miecze wyglądają efektownie.


Nie wiem czy grafika na najlepsze kryterium gry. Zwłaszcza, że Sacred jest znacznie nowszą pozycją, a tą grafiką wcale a wcale nie powala.

Jednak o ile się orientuję Sacred oferuje lepszy tryb SP - trzeba przyznać, że w SP w Diablo grają chyba tylko osoby nie posiadające internetu czy chcące nauczyć się obsługi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można porównywać grę wyśmienitą [Diablo 2] z takim gniotem jak Sacred.Przynajmniej takie jest moje zdanie.A i jeszcze jedno.Wystarczy wejść na Battle.net i porównać grywalność obydwu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:28, Karlak napisał:

Ja byłbym zdecydowanie za Diablo II. Zbieranie zestawów, gra w internecie, ciekawe questy.
W Sacredzie zadania ograniczają się do "Znajdź porwaną żonę/córkę/krowę itp.". Nie spodobało
mi się to. Ale w sacredzie można konia kupić :D. Ale i tak wg. mnie Dungeon Siege rządzi. Tam
można kupić osiołka :D



Co do konia w Sacredzie to można se jedynie przejechać dla zabawy, bo żeby wykonać większość combosów lub wziąść jakieś rzeczy treba z niego zejść. W Dungeon Siege nie można jeździć na ośle ale on przynajmniej nosi twoje rzeczy. :) W Sacredzie jest jednak znacznie więcej (niestety nudnych) questów niż w D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to klasyka, jednak dzisiaj, niektórym ciężko jest znieść archaiczną grafikę. Sacred to całkiem nieźle przemyślana gra. Dlatego jeżeli ktoś chce odświeżonego Diablo to Sacred stanowi, moim zdaniem bardzo dobrą alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować