Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Diablo czy Sacred - co jest lepsze?

103 postów w tym temacie

Sacred zdecydowanie ciekawszy jesli chodzi o SP. W multi nie ustepuje niczemu diablo chocby dlatego, ze moze grac 16 osob a nie tylko 8 jak w diablo. Ale ogolnie tego typu gry wszystkie sa nudne i sprowadzaja sie do wybijania milionow identycznych stworow ;] Z tym, ze Sacred nowszy i ladniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:29, Lailonn napisał:

Sacred zdecydowanie ciekawszy jesli chodzi o SP. W multi nie ustepuje niczemu diablo chocby
dlatego, ze moze grac 16 osob a nie tylko 8 jak w diablo. Ale ogolnie tego typu gry wszystkie
sa nudne i sprowadzaja sie do wybijania milionow identycznych stworow ;] Z tym, ze Sacred nowszy
i ladniejszy...


a z tym się nie zgadze! potrzeba przebiegania OGROMNYCH lokacji w poszukiwaniu wp a miliony stworów to moze i fakt ale w D2 one maja różne zdolności a w Sacred NIE! ale to szczegół o gustach się nie dyskutuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wielu porównań te gry się bardzo różnią od siebie
diablo jest bezsprzecznie lepszą grą pod każdym względem , dla przykładu - w diablo gram już 3 lata a szcred grałem 1 miesiąc ijuż nigdy do niej nie wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obie gry bardzo fajnie zawsze mi się grało i ostatnio odkurzyłem Sacred UW. Po wprowadzeniu w listopadzie najnowszego patcha 2.28 zauważyłem mimo wszystko troszke zmian podczas grania i to na lepsze:) No i najważniejsze , nie trzeba już po instalacji trzymać płytki w napędzie. Po problemach ze StarForc w koncu wzieli chyba do serca sugestie graczy. Mam nadziej, że w Sacred 2 bedzie się równie miło pogrywało.
A Diablo mimo swoich ponad 10 lat trzyma się nieźle:) Mogliby wydać jakąś diamentową lub platynową edycje Sagi Diablo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred lepszy pod względem:
a) grafiki,
b) wielkości świata,
c) mnogości questów,
d) hmm... więcej nie znajduje ;P
Zresztą, wystarczy powiedzieć, że Diablo jest bardziej grywalne, a przecież to jest najważniejsze. Do tego lepiej przemyślane postacie i ich umiejętności, ciekawsze przedmioty... i wciąga, wciąga bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obie gry są bardzo dobre. Sacred jest nowszy, więc oczywistym jest, że ma sporo ciekawych pomysłów (kombosy, ataki specjalne, ładna animacja, jazda konno, mnogość questów). Jeśli chodzi o postacie, którymi można grać, Diablo i Sacred stoją na równym poziomie. Jeśli zaś sprawa tyczy się grywalności, moim faworytem jest Diablo (sam nie wiem czemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i jedno i drugie warte uwagi. Osobiscie teraz gram w Sacred, ale może dlatego, że jakoś nie lubię "tłumów". Fakt, że 16 osób moze grać jednocześnie w Diablo, ale ja myśle, ze wazniejsze jest aby grali razem (drużyna) niz każdy gdzieś tam ... Sacred ma może gorsze serwery od Diablo, ale i nie ma tylu ludzi więc wystarczają.
POLECAM OBYDWA TYTUŁY - WARTO ZAGRAĆ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od Sacred jest oczywiście druga część Diablo!!! Może Diablo II nie ma super grafiki ale niesamowicie wciąga czego w takim stopniu nie można powiedzieć o Sacred. W Sacred też grałem i jest tam fajna grafika i możliwość tworzenia kombosów jakiej nie ma w żadnym (na razie ]:-) Diablo. Na Diablo zagłosowałem bo myślę, że co pierwsze widzimy to lepiej pamiętamy... A tak w ogóle to Diablo jest kultowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o single to sacred jest lepsze ale jeśli mówimy o grze po sieci to D2 wymiata i co z tego że nie jest najnowsze i co z tego że nie ma tam jakiś graficznych bajerów (chociarz grafa i tak zła nie jest) a jeśli mowa już o grafice to sacred animacja postaci jest jakaś dziwaczna.Jeśli chodzi o postaci to i w D2 i w Sacred jest kilka fajnych a kilka niespacjalnie mi się spodobało.Mówiąc krótko D2 jest jak dla mnie lepsze Bo ma to coś czego sacred niestety brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz moze byc tylko jedna
DIABLO

Sacred jest wtorny choc trzeba powiedziec ze wciaga

Gralem w obydwie te gry
I jak w diablo gralem wszystkimi postaciami to w sacred zagralem tylko raz i juz
Na wielki plus Sacred powiem ze wlka ze smokami jest wspaniala
tak wiem sa sposoby zeby bylo to przyjemne
ale jak patrzysz na postac i na smoka obok to czujesz jego wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie gry i muszę przyznać (bez urazy dla diablowców) że Sacred mnie bradziej wciągnął :) Niedość że ogrom świata i można chodzić wszdzie bez wykonywania questów to jeszcze jest tyle itemów i zadań pobocznych...Ale jak widać na moim GS (ostatnia nota) jestem fanem Sacreda...jakoś diablo (ponoć najlepszy RPG) nie przypadł mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:03, Cesarro napisał:

Grałem w obie gry i muszę przyznać (bez urazy dla diablowców) że Sacred mnie bradziej wciągnął
:) Niedość że ogrom świata i można chodzić wszdzie bez wykonywania questów to jeszcze jest
tyle itemów i zadań pobocznych...Ale jak widać na moim GS (ostatnia nota) jestem fanem Sacreda...jakoś
diablo (ponoć najlepszy RPG) nie przypadł mi do gustu...

Dla mnie takie RPG to nie RPG chodzenie i zabijanie jak największej liczby potworów to nie ma sensu ale grałem w obie te gry i jakoś Diablo wydaje się być lepsze ale i tak zamiast tego wole zagrać w inną gre BLIZZARD WarCraft 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:10, Adam Malysz napisał:

wole zagrać w inną gre BLIZZARD WarCraft 3



Też grałem w Warcrafta 3 ale musiałem już oddać koledze...:( Jutro do Empiku jade po właśnie Warka 3 :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred bije na głowe Diablo, przedewszystkim tym żemożna zwiedzać świat na samym początku, i tym że górny lev to jakiś 214 a nie 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować