Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Diablo czy Sacred - co jest lepsze?

103 postów w tym temacie

Gdyby mnie ktoś stawił przed wyborem, czy diablo II czy sacred, popełniłbym samobójstwo. (do czego te gry prowadzą ; P)

Z jednej strony świetna fabuła, gra trzymająca klimat, a z drugiej , większa ilość itemów i większa możliwość rozbudowania postaci ( tak ! tak ! To nie żart. Pograjcie panowie w sacreda).

A co kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:49, NFSU2.00 napisał:

Sacred bije na głowe Diablo

wiekszosc graczy jest innego zdania, zobacz ile osob gra w necie w D2 a nawet w jedynke po tylu latach a ile gra w Sacred ktore jest sporo nowsze

Dnia 04.05.2007 o 18:49, NFSU2.00 napisał:

przedewszystkim tym żemożna zwiedzać świat na samym początku,

jak to na samym poczatku, zeby zwiedzac to musisz sie przebijac przez setki potworow i lokacji, czyli tak samo jak w diablo 1/2.Roznica polega na tym ze w Sacred ma sie duzo wieksze poczucie otwartosci swiata a nie przechodzenia z poziomu lochow na nastepny.Na sama gre wplywu to wiekszego nie ma,zabawa jest przednia i w jednym i drugim przypadku.

Dnia 04.05.2007 o 18:49, NFSU2.00 napisał:

i tym że górny lev to jakiś 214 a nie 99.

co to jest za argument ? 99% graczy te 99 lvl w zupelnosci wystarczy, zeby do tego dojsc trzeba grac miesiacami, bez przesady.

od siebie powiem ze bardzo milo wspominam godziny spedzone przy D1, Hellfire, D2 i LoD, ten cykl to Nr 1 gatunku.W Sacreda gralem niewiele z braku czasu ale jeszcze pogram, uwazam go za bardzo fajna gre i ma u mnie drugie miejscu wsrod gier hack & slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie ma TQ? toż to tez slasher, jezeli jego nei ma to D2, jeżeli by był to TQ duzo nowiści i naprawde fajnych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepsze jest Diablo, Sacred jakos mnie nie wciągnął, niby większy świat i wogóle, ale jakoś tego klimatu "Diablowskiego" mi brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred ma fabułe gorszą, ale system walki mi się bardziej podoba
PS. W każdej grze(nawet sportowej) swoją postać nazywam Geralt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo II grałem tylko kilka minut bo mi się znudziło. Sacred wciągnął mnie na dłużej ale też szybko przestałem w niego grać. Więc raczej Sacred jest lepszy. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Diablo II jest leprze pod względem choćby grafiki, a co do Sacred (nie rzucam słów w wiatr, ponieważ mam tom grę) to jest nudna :/, po 10 minutach po prostu mnie odrzuciła i zakup poszedł na marne natomiast zakupiłem Diablo II i grało mi się dużo lepiej a zamiast 10 minut zagrałem w tą grę ponad 3 miesiące (choć znałem tom grę i zagrywałem się w nią u kolegi) a + tryb sieciowy (bardzo ciekawy, nie tak jak w Sacred) to tam sa już dodatkowe miesiące , do dziś dużo osób gra w Diablo II na sieci :) , Więc moja opinia jest z góry osądzona : Lepsze jest Diablo II od Sacred :) ( mam nadzieje że was nie zanudziłem tym dość długim postem ?? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować