Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Diablo czy Sacred - co jest lepsze?

103 postów w tym temacie

Ja mimo wszystko wolę diablo, chociaż sacred zaskakuje miłymi rozwiązaniami, takimi jak np. jazda konno i nie jest zły, powiedziałbym wręcz, że dobry, złej gry nie starałbym się przejść do końca. Ale brakuje mu tego czegoś... diablo ma według mnie o wiele lepszą grywalność i klimat, no i sprawia jakby więcej radochy z siekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:19, Sobieski1978 napisał:

No wlasnie, a jest juz oficjalna data wydania Sejkreda II w Polsce czy przeoczylem?


jeszcze nie było ;) Sam oczekuję :]

Co do gier, to Sacred... ;) Brak monotonni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:13, tuna napisał:

> No wlasnie, a jest juz oficjalna data wydania Sejkreda II w Polsce czy przeoczylem?


jeszcze nie było ;) Sam oczekuję :]

Co do gier, to Sacred... ;) Brak monotonni :P


ale chyba wybijanie hord potworów jest monotonne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:13, tuna napisał:

> No wlasnie, a jest juz oficjalna data wydania Sejkreda II w Polsce czy przeoczylem?


jeszcze nie było ;) Sam oczekuję :]

Co do gier, to Sacred... ;) Brak monotonni :P

Sacred jest slabe.Stare,dobre diablo najlepsze.Sacred ma dobra grafe,ale i tak nie pobije grywalnosci diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:24, PonuryŻniwiarz napisał:

Sacred jest slabe.Stare,dobre diablo najlepsze.Sacred ma dobra grafe,ale i tak nie pobije
grywalnosci diablo

Ale Sacred ma trochę inaczej zrobione umiejętności i bajkową grafę, a Diablo mroczne i umiejętność co level, więc do obu mi się chetnię wraca. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:27, Rga napisał:

> Sacred jest slabe.Stare,dobre diablo najlepsze.Sacred ma dobra grafe,ale i tak nie
pobije
> grywalnosci diablo
Ale Sacred ma trochę inaczej zrobione umiejętności i bajkową grafę, a Diablo mroczne
i umiejętność co level, więc do obu mi się chetnię wraca. xD

mowiac o umiejetnosciach to sacred glopio sie podnosi level umiejetnosci.trzeba miec jakis kamien,albo cos tam(nie pamietam bo bardzo dawno temy w to gralem :P),a w diablo normalnie naciska sie znak ''''+'''' i juz nastepny poziom umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sacred też się dodaje poprostu znaczek "+". Może chodzi ci o magię, tam trzeba było zbirać zwoje co akurat mi sie podobało. Można równiez było wymienic czary od innych klas u przydrożnego czrodzeja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:36, bzuq99 napisał:

W Sacred też się dodaje poprostu znaczek "+". Może chodzi ci o magię, tam trzeba było
zbirać zwoje co akurat mi sie podobało. Można równiez było wymienic czary od innych
klas u przydrożnego czrodzeja:-)

Tak chodzilo mi o mgaie.ciekawe czy tez jest tak w sacred 2.Jesli tak to glopio bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze lepsze będzie Diablo. W tę grę po prostu chce się grać. Sacred ma świetny początek, ale potem jest już gorzej. Do Diablo będę wracać regularnie, a w Sacred już raczej nigdy nie zagram (chyba, że w drugą część).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wciągnął Sacred. Podobał mi się świat, postacie, wrogowie, bronie itp. Wg. mnie ta gra ma wszystko to, co potrzeba dobremu Hack & Slash''owi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:38, PonuryŻniwiarz napisał:

Tak chodzilo mi o mgaie.ciekawe czy tez jest tak w sacred 2.Jesli tak to glopio bedzie.

Mi się to podobało, a jak zebrałeś ileś zwoi dla innej klasy, mogłeś u maga wybrać odpowiadający tobie. Sacred to po prostu inna gra i mniej mroczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sacred, diablo mnie pewnym momencie mnie znuzyl po 3 przejsciu chyba :P
po drugie sacred jak dla mnie jest lepszy i lepiej mi gralo :)
wiekszy swiat, wieksza liczbazadan i w ogole jakos przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę sie zdecydować... Z jednej strony diablo mia klimat i "to coś", ale jak na te czasy to już lekko podstarzały... Sacred zaś jest bardziej "przyjazny" i nieco ulepszony, ale po dłuższym graniu non stop nudzi. No i najważniejsze. Jak w Diablo raz coś zabiłem, to miałem pewność że do końca gry to już nie wstanie. A w Sacred nigdy nie wiem kiedy znów pojawia sie potwory raz już zabite... I to drażni, jeśli chcemy kogoś eskortować. Oczyszczamy drogę, udajemy się po w/w a tu niespodzianka. Wujek ork zmartwychwstał...
Gdybym jednak miał wybrać, to Sacred. Lubie mrok, ale nie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:41, Sobieski1978 napisał:

Sacred lepszy, bo wiekszy... Wszystkiego wiecej, swiat wiekszy... i jasniejszy.

Diablo to praktycznie same katakumby i lochy...

Lol, ty chyba grałeś tylko w 1 akcie.Sacred jest też fajny, ma fajną graf, ale nie jest tak grywalny jak diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Sacred. Już wyjaśniam, why... Klimat nie taki przytłaczający, jak w diablo, wręcz lekko baśniowy. Muzyka klimatyczna w obu produkcjach... dalej mamy grafikę: zdecydowanie lepszą prezentuje Sacred - d jest starsze, więc... Świat gry: Sacred ma badziej urozmaicony. Nie tylko lochy, jakieś mroczne lasy, jaskinie... Tak więc: IMO Sacred bije diablo o głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:08, edeusz napisał:

> Sacred lepszy, bo wiekszy... Wszystkiego wiecej, swiat wiekszy... i jasniejszy.

>
> Diablo to praktycznie same katakumby i lochy...
Lol, ty chyba grałeś tylko w 1 akcie.Sacred jest też fajny, ma fajną graf, ale nie jest
tak grywalny jak diablo.


Edeusz, nie chciałbym negować twoich przekonań, ale zauważ, ze mówimy tu o diablo, a nie diablo 2... a w pierwszej części , z tego co pamiętam, nie ma podziału na akty... Chyba, że miałem "inne" diablo 1... w co wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podejść jeszcze inaczej do sprawy - póki co na konsolach dostępne będzie tylko Sacred 2 (już niedługo), więc jak ktoś preferuje Xa albo PS3 to wybór jest prosty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:15, RA213L napisał:

Edeusz, nie chciałbym negować twoich przekonań, ale zauważ, ze mówimy tu o diablo, a
nie diablo 2... a w pierwszej części , z tego co pamiętam, nie ma podziału na akty...
Chyba, że miałem "inne" diablo 1... w co wątpię...


Sam nie wiem, czy słusznie porównywać gry, które dzieli niemal 10 lat. Nawet Sacreda od D2 dzielą 4 lata na oko.
Tak czy siak, choć są to dwa h&sy.

maverick5000
Sacred i Diablo też ciężko porównać pod względem lokacji właśnie. Obie gry są zorientowane na inny rodzaj doświadczeń podczas grania. Grałem w D1, D2, w LoDa, w Sacreda i muszę przyznać, że każda gra mi się podobała, ale na inny sposób.

Dyplomatycznie więc powiem, że w obie gry warto zagrać, bo są bardzo dobre, ale i tak należy dodać, że to Diablo jest bardziej rozpoznawalną marką - tym bardziej wśród nie-graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować