Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Diablo czy Sacred - co jest lepsze?

103 postów w tym temacie

I masz 100% racji KoLoS ze trudno porownywac D1,D2 i Sacreda bo gatunek ten sam ale ....
Do tej plejady gwiazd mozna dopisac kilka innych tytulow ktore zajasnialy jak kometa i maja swoje male grono zwolennikow Titan,Loki czy tez DS oraz Hellgate London.
D1 bylo pierwsze i nikt nie zrzuci z tronu krola bo nic takiego nie istnialo w roku 1996.Sacred 1 wyszedl duzo pozniej i mial pare innowacyjnych rozwiazan(chociazby jazda na koniu).
Trzeba tez przyznac ze co jak co ale marketing to Blizzard ma opanowany do perfekcji i jest najbardziej rozpoznawalna marka na swiecie dzieki WoW.Czasami mysle ze gdyby zrobili nowego Tetrisa to tez by byl wychwalany pod niebiosa.
Do h&sa potrzeba swiata,potworow i itemow bo glownie na nich opiera sie ten rodzaj gry.
Aha zapomnialbym o najwazniejszym :) czyli rozgrywce sieciowej,dzieki Battlenetowi Diablo 2 osiagnelo status megagwiazdy i nic mu nie zagrozi,bo zadna firma (oprocz Ascaronu) nie proponowala podonych rozwiazan czyli close i open.Zaden h&s oprocz Diabelkow i Sacredow nie dawal mozliwosci rozgrywki w tych dwoch trybach i jest to 70% przyczyn ich porazki.
Z czystej ciekawosci zainstalowalem D2 po 3 latach nie grania w ten tytul aby tak z cicha porownac z Sacredem 2 i wniosek juz po 2 dniach
Taxi na D2 to 1dzien i 70+ level w sumie nic nie robienie tylko latanie od portalu do portalu(rzecz nie istniejaca w S2).Kolejne levele to raczej baalruny czyli 1 lokacja i koniec zwiedzania(S2 ma szersze pole do popisu)
Itemy i handel z tym zwiazany to juz praktycznie osobna historia.
Druga strona medalu to cziterstwo ktore w D2 niestety jest nagminne i psuje uczciwym graczom cala rozgrywke i tu wroce do Sacreda 1 ktory praktycznie byl wolny od grona w/w debili.
Dyplomatycznie :) jak KoLoS powiem jak Cie wciagnie jakakolwiek gra i przypasuje Ci klimatem to bedziesz w nia gral,i nic za zadne skarby nie odciagnie Cie od monitora a porownywanie zostawmy ludzikom co lubia sie ........
(zabraklo mi slowa)
Pozdrawiam
Pozostalo mi tylko teraz baalrunowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale grając w Diablo i Sacreda przekonasz się jak blado wygląda przy ty sacred xD. Najlepiej nie grać w żadną z tych gier i spokój, lepiej sięgnąć jakiegoś klimatycznego Baldurka, albo post apokaliptycznego fallouta xD i tyle, ale jęsli ktoś lubi siekanie tych mobków to już lepiej wziąć diablo, ale mnie to nie kręci więc po przejściu Diablo skończyłem przygodę z hack''n''slash :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować